KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > naświetlanie, skanowanie, ksero (170)

Grafik Centrum - centrum kopiowania i drukowania w Gdańsku****

Wykonujemy nadruki na koszulkach, kubkach, poduszkach, czapkach i wielu innych przedmiotach. Oferujemy także wydruki wielkoformatowe i usługi ksero od A0 do A4 - kolorowe i czarno-białe. Wykonujemy pieczątki, oprawiamy dokumenty. Profesjonalnie i niedrogo.

http://www.grafikcentrum.pl/ - 29 Maj 2007

Graphuspuch - poligrafia****

Firma oferuje na swoich stronach kompleksową obsługę reklamową i poligraficzną. Znajdziecie tutaj ofertę drukarni, introligatorni oraz studia DTP.

http://www.graphuspach.pl/ - 4 Kwi 2000

GRUPA TOMAMI. Kraków****

GRUPA TOMAMI jest wydawnictwem o charakterze artystycznym, promocyjnym i społecznym. Studio graficzne: sesje zdjęciowe, projekty, skanowanie, przygotowanie do druku, kompleksowa obsługa poligraficzna.

http://www.tomami.pl/ - 28 Gru 2005

Http://www.kserokopiarki-profit.pl****

Specjalizacją działalności firmy Profit są kserokopiarki, kopiarki i drukarki. Prowadzimy ich sprzedaż, serwis oraz dzierżawę. Oferujemy również sprzęt używany, który jest przez nas bardzo dokładnie sprawdzany. Oceniamy ogólny wygląd, zużycie oraz stan materiałów eksploatacyjnych. Nasi specjaliści bardzo dobrze znają marki, dzięki czemu możemy zaoferować najnowocześniejszy i najbardziej efektywny sprzęt. Siedziba naszej firmy mieści się w Pruszkowie przy Al. Jerozolimskich.

http://www.kserokopiarki-profit.pl/ - 6 Paź 2015

KOPIER TECHNIK - Kserokopiarki, Faksy, Drukarki, Tonery, serwis kserokopiarek, serwis drukarek, serw****

Kserokopiarki, Faksy, Drukarki, Tonery, serwis kserokopiarek, serwis drukarek, serwis faksów, materiały eksploatacyjne, leasing kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, serwis.

http://www.kopiertechnik.pl/ - 16 Cze 2005

Ksero, druk, skan, laminowanie-KopiaNet Poznań****

KopiaNet oferuje pełen zakres usług w dziedzinie druku cyfrowego i ksero. Firma zajmuje się kopiowaniem, skanowaniem, drukowaniem w czerni i kolorze a także ksero i drukiem wielkoformatowym. Ponadto oferują również druk solwentowy, pieczątki, wizytówki, laminowanie do formatu A0 oraz oprawe prac mgr, dyplomowych.

http://www.kopia.net.pl/ - 21 Lis 2008

Ksero Serwis Mała Poligrafia****

Strona firmy z Gdyni zajmującej się usługami z zakresu małej poligrafii. Zapoznać się tu można z ofertą dotyczącą serwisu ksero, poligrafii małego i dużego formatu, druku cyfrowego i oprawy.

http://www.kseroserwis.pl/ - 27 Mar 2002

Ksero-Technika serwis i sprzedaż kserokopiarek****

Firma Ksero-Technika prowadzi sprzedaż i serwis urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur. Oferuje kserokopiarki nowe i poleasingowe, laserowe i analogowe, monochromatyczne i kolorowe, risografy, drukarki, faxy, projektory i rzutniki pisma, niszczarki, gilotyny, bindownice oraz materiały eksploatacyjne do w/w urzadzeń.

http://www.ksero-technika.com.pl/ - 12 Kwi 2005

Małopolska Poligrafia****

Serwis krakowskiej drukarni. Witryna zawiera informacje o firmie oraz przykłady realizacji, a także dane adresowe.

http://www.malopolskapoligrafia.pl/ - 18 Wrz 2001

Mirage Studio - Pre&Print****

Studio poligraficzne. Jeden z najnowocześniejszych systemów komputerowej przygotowalni offsetowej, cyfrowy offset HP indigo - niskonakładowy, Digital Cromalin - proofy Approval, druk wielkoformatowy, naświetlarnia pełny format. Studio grafiki komputerowej.

http://www.miragestudio.com.pl/ - 8 Wrz 2005