KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > naświetlanie, skanowanie, ksero (170)

Multigrafika - druk cyfrowy we Wrocławiu****

Strona internetowa firmy oferującej usługi poligraficzne we Wrocławiu - ksero, plotowanie i druk cyfrowy wizytówek oraz ulotek.

http://multigrafika.info/ - 16 Gru 2015

Multikop - drukarki, kserokopiarki i niszczarki****

Specjalnością firmy Multikop z Bydgoszczy jest ksero, druk, wizytówki oraz inne elementy poligraficzne. W naszej ofercie znajdą Państwo również tonery i inne akcesoria biurowe.

http://www.multikop.pl/ - 13 Gru 2017

NEO-IMPRENTA****

Agencja reklamowa NEO-IMPRENTA Wrocław: reklama, promocja, poligrafia, grafika, DTP, skanowanie, drukowanie, bannery, szyldy, pieczątki, ulotki, wizytówki, foldery, identyfikacja i wizualizacja firmy. Na stronie: informacje o firmie, oferta, portfolio.

http://www.neo-imprenta.wroclaw.pl/ - 6 Mar 2003

Optima - Mała poligrafia - Szczecin****

Druk cyfrowy, ksero kolorowe oraz skanowanie. Maksymalny format: A3. Rozdzielczość 600 dpi.

http://www.druk-cyfrowy.szczecin.pl/ - 11 Sie 2006

Poligrafia****

Witryna firmy Eprint zajmującej się poligrafią. Studio fotografii cyfrowej oraz bank zdjęć.

http://www.eprint.pl/ - 3 Paź 2003

Profesjonalne skanowanie filmów i diapozytywów 35mm, slajdów****

Jesteśmy innym laboratorium, niż wszystkie. Działamy w branży już ponad 4 lata. Specjalizujemy się w skanowaniu oraz cyfrowej obróbce materiałów fotograficznych.

http://www.digifotolab.net/ - 20 Lut 2004

Profil - Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe****

Firma jest importerem firmy Neolt i Nedo. Ma takze podpisane kontrakty przedstawicielskie lub o współpracy z takimi firmami jak: Canson, Oce, Stylgraf, Pagar i Bimex. Wyposaża biura w meble firm Maro, Balma i Dziedzic.

http://www.profil.poznan.pl/ - 16 Lip 2003

Proma - drukarnia offsetowa****

Firma poligraficzna oferuje: druk offsetowy, przygotowanie graficzne, naświetlenia, wycinanie ploterem, sitodruk oraz gadżety reklamowe. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.proma.gdn.pl/ - 26 Lut 2002

REPROSKAN Firma poligraficzno-reklamowa****

Poszukujesz firmy oferującej wysokiej klasy usługi oraz produkty? Oczekujesz doświadczenia i profesjonalizmu? W takim razie musisz zaznajomić się z propozycją i skorzystać z usług firmy poligraficzno-reklamowej Reproskan. Przez dziesięć lat działalności zaczęła współpracę m.in. z placówkami samorządowymi, małymi przedsiębiorstwami, klientami indywidualnymi oraz ze światowymi koncernami. Atrybutem firmy jest współczesny i funkcjonalny sprzęt, doświadczeni pracownicy oraz chęć rozwoju poparta funkcjonowaniem. Z myślą o zadowoleniu potrzeb wszystkich nabywców ta mieszcząca się w Elblągu firma rozszerza i tak już obfity wachlarz usług. Współcześnie dysponuje działem poligrafii, w jakim można kopiować, drukować, skanować dokumentację czarno-białą i kolorową, bez względu na jej format. Co więcej w dziale zajmującym się reklamą można skorzystać z takich usług jak: projekt graficzny na indywidualne zamówienie czy bilbordy. Więcej na stronie.

http://www.reproskan.pl/ - 12 Lut 2013

Riso Poland****

Korporacja RISO Kagaku jest firmą która się zajmuje technologią cyfrowego powielania. Oferuje szereg drukarek począwszy od małych domowych, a kończąc na biurowych. Głównymi produktami firmy RISO są cyfrowe risografy wraz z materiałami eksploatacyjnymi i wyposażeniem dodatkowym.

http://www.riso.pl/ - 4 Lip 2000