KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > naświetlanie, skanowanie, ksero (170)

R&K - Wydruki - Xero****

R&K. Usług -i druk cyfrowy, ksero, wydruki wielkoformatowe, plotowanie, broszurowanie, skanowanie, laminowanie, materiały biurowe i eksploatacyjne, tusze, tonery itp.

http://www.rak.waw.pl/ - 1 Kwi 2005

Scan Centre - digitalizacja i elektroniczna archiwizacja dokumentów****

Oferta firmy zajmującej się skanowaniem, digitalizacją oraz elektroniczną archiwizacją dokumentów.

http://scancentre.pl/ - 4 Lut 2016

Serwis, dzierżawa kserokopiarek, skanery, druki wielkoformatowe - DKS Sp. z o.o.****

Firma DKS Sp. z o.o. udostępnia klientom rozwiązania sprzętowe dla biura, dystrybuując urządzenia wielofunkcyjne i materiały eksploatacyjne, a także oprogramowanie do kontroli obiegu dokumentów. W ofercie znaleźć można drukarki wielkoformatowe, maszyny produkcyjne, plotery laserowe oraz skanery wielkoformatowe. Firma świadczy również usługi obejmujące druk wielkoformatowy, a także dzierżawę i serwis kserokopiarek. Działalność prowadzona jest w wielu miastach, m.in. w Poznaniu, Olsztynie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Bydgoszczy, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie oraz w Rzeszowie.

http://www.dks.pl/ - 27 Wrz 2014

Serwis kserokopiarek i punkt ksero - Ksero Konkret****

Firma prowadzi punkt ksero oraz serwis kserokopiarek. Poznań jest również miastem, w którym przedsiębiorstwo prowadzi sprzedaż urządzeń ksero, kopiarek oraz kserokopiarek. Przedsiębiorstwo prowadzi serwis kserokopiarek na terenie całej Wielkopolski. Firma gwarantuje szybkie i sprawne naprawy urządzeń kopiujących.

http://ksero-konkret.pl/ - 20 Cze 2011

Skaner 3d - tripiodi.pl****

Tripiodi.pl to nazwa firmy zarejestrowanej w Krośnie, mającej jednak główny oddział w Krakowie. Firma specjalizuje się w narzędziach i materiałach do inżynierii odwrotnej i szybkiego prototypowania i ma także swój sklep internetowy. Dzięki odnośniku na bloga na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z użytecznymi informacjami dotyczącymi naszej branży, np. tego na co zwrócić uwagę kupując drukarkę 3D. Serdecznie zapraszamy.

http://tripiodi.pl/ - 20 Paź 2017

Skanowanie, druk cyfrowy, usługi ksero - Tęcza S.C.****

Kompleksowe usługi poligraficzne - m.in. skanowanie, druk cyfrowy, kserowanie, wydruki - jedno i wielokolorowe (również wielkoformatowe), oprawa i laminowanie dokumentów.

http://www.ksero-tecza.pl/ - 9 Cze 2005

Skanowanie.biz****

Skanowanie materiałów fotograficznych negatywowych i pozytywowych, kolorowych oraz monochromatycznych. Strona zawiera cenniki i szczegółowe dane o ofercie.

http://skanowanie.biz/ - 17 Mar 2004

Strona firmy Punkt z Krakowa****

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie DTP, skanowania, naświetlania. Zawiera aktualne cenniki, informacje o usługach.

http://www.punkt.krakow.pl/ - 4 Paź 2001

Studio Arka****

Centrum Drukowania i Kopiowania. STUDIO ARKA świadczy wszelkie usługi związane z kopiowaniem, drukowaniem oraz skanowaniem materiałów zarówno czarno-białych jak i kolorowych. Dodatkowo wszystkie prace wykończeniowe takie jak oprawianie, dziurkowanie czy zszywanie. Na stronie szczegóły oferty.

http://studioarka.pl/ - 5 Lis 2001

Studio Graficzne DANEX Sopot****

Na stronie oferta kompleksowych usług: kserokopie kolorowe i czarno-białe w zakresie formatów od a5 do ponad a0, automatyczne składanie dużych formatów, opraw dokumentów, skanowanie dużych formatów i wiele innych. Na stronie zapoznacie się z ofertą.

http://www.danexsopot.pl/ - 24 Paź 2001