KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > naświetlanie, skanowanie, ksero (170)

Copy Student: Oprawa prac dyplomowych, wydruki, ksero***

Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: miękka i twarda oprawa prac dyplomowych, formatowanie prac, wydruki na papierze i folii, usługi kserograficzne (czarno-białe i na folii), bindowanie i termobindowanie, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych.

http://www.copystudent.pl/ - 25 Mar 2009

Cyfrowe Laboratorium Fotograficzne - Warszawa***

Szeroki zakres profesjonalnych usług fotograficznych. Skanowanie negatywów i slajdów średnioformatowych i małoobrazkowych. Odbitki cyfrowe do formatu 30x45. Studio DTP. Fotoreportaże.

http://akmfoto.com.pl/ - 24 Sty 2005

Częstochowskie Zakłady Graficzne SA***

Na stronie znajdziecie info o historii zakładów, klientach i oferowanych usługach.

http://pa76.czestochowa.sdi.tpnet.pl/ - 17 Sty 2001

Digicron - grafika - poligrafia - internet***

Firma Digicron świadczy szeroką gamę usług związanych z grafiką, drukiem, reklamą, internetem i multimediami. Na stronie znajdziesz takie działy jak: naświetlanie i druk, internet, reklama, prezentacje.

http://www.digicron.pl/ - 10 Gru 2002

DjaF - poligrafia, prepress, druk cyfrowy***

Firma "DjaF" istnieje na rynku usług poligraficznych od 1992 r. Składa się z trzech podstawowych, autonomicznych części: studio graficzne, wydawnictwo, naświetlarnia. Zajmuje się tworzeniem folderów, katalogów, ulotek i reklam prasowych.

http://www.djaf.pl/ - 29 Maj 2002

Druk cyfrowy, druk kolorowy, grawerowanie, ksero, pieczątki, oprawa prac KOPIAMAX-SMORAWSKI.***

Kopiamax-Smorawski oferuje druk, druk cyfrowy, druk czarno-biały oraz druk kolorowy. Na stronie internetowej poleca dorabianie kluczy, grawerowanie, kopiowanie, ksero, ksero kolorowe, a także laminowanie i oprawa prac, oprawa projektów architektonicznych. Drobne usługi ślusarskie Poznań.

http://www.kopiamax.com.pl/ - 30 Maj 2012

Drukarnia "ABEDIK" Bydgoszcz***

Witryna bydgoskiej drukarni świadczącej usługi poligraficzne. Na stornie prezentacja firmy, szczegóły jej oferty handlowej i świadczonych usług oraz dane teleadresowe.

http://www.abedik.pl/ - 31 Mar 2003

Drukarnia Gnatowski***

Witryna drukarni oraz producenta opakowań z tektury litej i falistej. Znajdziesz tu prezentację firmy, szczegóły jej oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.gnatowski.net/ - 19 Mar 2003

Drukpol - usługi poligraficzne, ksero (xero), druk offsetowy i cyfrowy ***

Usługi poligraficzne, ksero, druk offsetowy i cyfrowy.

http://www.drukpol.com/ - 6 Wrz 2006

Drukujemy na wszystkim***

W ofercie firmy: nadruk na koszulki, bluzy, czapki, wszystkie tekstylia, naklejki, wizytówki - druk wypukły, termonadruki na odzieży, namioty, parasole, transparenty - bannery, tablice reklamowe, druk tekstury drewna na wszelkich panelach i elementach, artykuły promocyjne, druk triadowy 4-ro kolorowy, chorągiewki...

http://www.printex.x4.pl/ - 25 Maj 2001