KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (256)

Bag-druk producent toreb papierowych.*****

Strona firmy specjalizującej sie w produkcji toreb dla piekarni,cukierni oraz zakladow konfekcjonujacych kaszę,cukier,mąkę,ryż. Strona dostepna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

http://www.bagdruk.pl/ - 23 Lis 2005

Bonus Eurotech - taśmy samoprzylepne, dwustronne, montażowe *****

Bonus Eurotech Łomianki - import, sprzedaż taśm. Techniczne materiały samoprzylepne dla wielu branż poczynając od taśm opakowaniowych po bardzo zaawansowane technologicznie taśmy do zastosowań w ekstremalnych warunkach. Taśmy samoprzylepne, montażowe, izolacyjne, teflon.

http://www.bonuseurotech.com.pl/ - 11 Cze 2004

Drukarnia Katowice WY-DRUK - drukarnia offsetowa, ulotki, reklamy, druk kalendarzy - WYDRUK*****

Druk offsetowy wysokiej jakości z katowickiej drukarni Wy-Druk. Drukarnia oferuje swoim Klientom pełny ciąg technologiczny nadzorowany przez najwyższej klasy specjalistów. Na stronie umieszczone są poradniki jak przygotować materiały do druku, najczęstsze błędy w druk, oraz portfolio drukarskie.

http://www.drukarniawydruk.pl/ - 5 Lip 2007

International Paper - Kwidzyn S.A.*****

Strona największego producenta papieru naświecie. Znajdują się tu informacje o firmie, produktach, informacje dotyczące technologii, ochrony środowiska itp. Strona rownież w wersji angielskiej.

http://www.internationalpaper.com.pl/ - 7 Sie 2001

Pack Art papierowe torby reklamowe*****

Witryna firmy specjalizującej się w produkcji i dystrybycji papierowych toreb reklamowych. W ofercie firmy torby z nadrukiem reklamowym jak i torby przygotowane pod zadruk sitodrukowy.

http://www.pack-art.com.pl/ - 19 Maj 2004

Papier Gourmet - zaproszenia ślubne, wizytówki, art. papiernicze - Łódź*****

Papiergourmet - salon druków ozdobnych w Łodzi. Oferuje zaproszenia ślubne, prodykty piśmiennicze, papeterie firmowe, produkty grawerowane.

http://www.papiergourmet.printia.pl/ - 6 Lut 2004

Producent opakowań kartonowych Mark - kartony i pudełka tekturowe*****

Firma Mark to producent opakowań kartonowych oferujący pudełka tekturowe, pudła klapowe i fasonowe, tekturę falistą oraz kartony. Przedsiębiorstwo mieści się w Gdańsku, ale prowadzi handel na terenie całego kraju. Firma zapewnia wysoką jakość produkowanych kartonów, pudełek tekturowych oraz pozostałego asortymentu.

http://www.mark.pop.pl/ - 2 Lip 2012

USE - Materiały i urządzenia poligraficzne. Dystrybutor AGFA*****

Materiały i urządzenia dla poligrafii - od farb i płyt offsetowych po kompletne systemy CTP firmy AGFA. Dealer Apple kompleksowa obsługa studiów graficznych, wydawnictw i gazet, agencji reklamowych, firm poligraficznych, przygotowalni prepress.

http://www.use.olsztyn.pl/ - 30 Paź 2006

Aga Biuroserwis****

Aga Biuroserwis- artukuły biurowe. W ofercie znajdują się: artykuły biurowe, papier, materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych, urządzenia typu: kopiarki, faxy, niszczarki dokumentów, urządzenia do oprawy dokumentów. W ofercie są również: artykuły chemii gospodarczej, artykuły spożywcze, odzież robocza.

http://www.aga.lodz.pl/ - 10 Sie 2005

Agencja Reklamowo-Wydawnicza****

Informacje o firmie,informatory wydawane przez Masterpress.Producent etykiet,kontakt z firmą.

http://www.masterpress.com.pl/ - 5 Lip 2001

Informacje dodatkowe