KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (241)

Sklep z kartonami - kartoniarnia.pl****

W sklepie internetowym Kartoniarnia znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i produkty, które przeznaczone są do pakowania. To miejsce na wyciągnięcie ręki każdego klienta toteż bez wychodzenia z domu możesz zamówić zestaw opatrzony nie tylko wysoką jakością wykonania, ale i bezpieczeństwem na które może liczyć każdy z naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi taśmy pakowe, folię stretch, wypełniacze, narożniki tekturowe, tuby i tuleje tekturowe.

http://www.kartoniarnia.pl/ - 22 Wrz 2017

S&S opakowania na fali****

Projektowanie i produkcja: pudełka, opakowania, kartony, reklamowe, artykuły, stojaki, display, standy, ekspozytory, podajniki, z tektury falistej, kartonu, pp, pcv.

http://www.reklamowe.info/ - 5 Lis 2004

Starcor - gilzy papierowe****

Ceniony producent gilz papierowych. Oferowane przez Starcor tuleje cienkościenne do folii spożywczych zyskały uznanie wśród wielu klientów.

http://www.starcor.eu/ - 6 Sie 2015

STOLGRAF S.C. Stanowice****

P.P.U. Stolgraf s.c. specjalizuje się w produkcji akcydensowych druków samokopiujących. Ponadto firma zajmuje się wykonywaniem druku barwnego.

http://www.stolgraf.com.pl/ - 26 Sty 2006

Studio Koliber - producent toreb ekologicznych****

Doświadczony producent toreb papierowych z nadrukiem. Proponują zarówno modele ekologiczne z materiału przyjaznego dla środowiska naturalnego, jak i reklamowe stanowiące element kampanii promocyjnej. Dodatkowo, świadczą również usługi poligraficzne.

http://www.studio-koliber.pl/ - 27 Sie 2015

Świat kartonów - pudła i opakowania tekturowe****

Sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży solidnych kartonów do przeprowadzki i do pizzy. Dzięki nim szybko zakupicie solidne opakowania oraz pudła tekturowe marki LEGE.

http://www.swiatkartonow.pl/ - 2 Wrz 2015

Światpapieru.pl****

To właśnie w Świecie Papieru znajdą Państwo różnorodne arkusze papieru, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania każdego klienta. W asortymencie znajduje się papier ksero, do drukarki, satynowy, a także wizytówkowy. Jest to najwyższa jakość oraz korzystna cena! Dodatkowo oferujemy profesjonalne doradztwo i atrakcyjne warunki współpracy.

http://www.swiatpapieru.pl/ - 21 Wrz 2013

Taśmy klejące i samoprzylepne z nadrukiem****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją klejących taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Dostępne w jej ofercie materiały pakowe są estetyczne i wytrzymałe, dlatego warto w nie zainwestować.

http://www.bestape.pl/ - 14 Sie 2014

Taśmy ostrzegawcze, folie stretch, moskitiery-BV FORMAT artykuły bhp Poznań****

Firma BV Format zamuje się produkcją i handlem różnego rodzaju taśm: taśmy ostrzegawcze, taśmy elektroizolacyjne, taśmy samoprzylepne, odblaskowe, do metkownic, taśmy antypoślizgowe, uszczelniające. W swojej ofercie polecają także folie, opakowania z folii, opakowania z papieru, moskitiery oraz nadruk fleksograficzny.

http://www.bvformat.poznan.pl/ - 17 Wrz 2008

Tekmar****

Na stronie możesz zapoznać się z ofertą firmy. Znajdziesz tu również promocje oraz informacje o firmie i dojeździe.

http://tekmar.zone.pl/ - 1 Kwi 2002