KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (249)

Rayfilm - etykiety samoprzylepne, metalizowane, papier do drukarek****

Producent etykiet samoprzylepnych i papieru foto, firma Rayfilm, oferuje m.in. folie do drukarek i termonadruków, papier w rolkach, artykuły samoprzylepne i metalizowane. Szczegółowe informacje na temat asortymentu dostępne są na naszej stronie internetowej.

http://www.rayfilmspzoo.pl/ - 8 Lut 2017

Reklamówki i torby foliowe z nadrukiem****

W asortymencie PPH GABO znajdziesz wysokiej jakości torby foliowe z nadrukiem oraz praktyczne w zastosowaniu reklamówki. Idealny artykuł promocyjny do reklamy swojej firmy, czy usługi! W ofercie znajdziesz także inne akcesoria foliowe, takie jak taśmy ostrzegawcze.

http://www.gabo-opakowania.pl/ - 11 Mar 2014

RynekPapierniczy.pl - Portal branży papieru i tektury****

RynekPapierniczy.pl to profesjonalny portal internetowy dla firm z branży papieru, tektury i poligrafii. Wiadomości i wydarzenia branżowe, katalog firm oraz dynamiczna giełda ofert biznesowych. Miejsce spotkań biznesowych dostawców i nabywców papieru, tektury, opakowań, maszyn papierniczych, drukarek i wielu innych produktów. Zapraszamy.

http://www.rynekpapierniczy.pl/ - 23 Kwi 2017

Selen - worki big bag używane oraz nowe****

Firma zajmuje się sprzedażą specjalnych opakowań do transportu. W ofercie posiada worki kontenerowe big bag, zarówno nowe, jak i używane. Oprócz tego proponuje również kartony i folie.

http://www.bigbagworki.pl/ - 27 Paź 2017

Sellsys Polska Sp. z o.o.****

Sellsys Polska Sp. z o.o. - Oryginalne, zastępcze i regenerowane tusze do drukarek atramentowych, Apple, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, Kyocera, Lexmark, MInolta, Mita, Nec, OKI, Panasonic, QMS, Ricoh, Sharp, Tec, Toshiba, Xerox, Vision tech, tusze luzem w 1, 2, 5kg opakowaniach, zestawy donapełniania kartridży Techno Vision, Oryginalne i regenerowane tonery do drukarek laserowych oraz papiery foto i gloss

http://www.sellsys.com/ - 31 Paź 2003

Set-box.com.pl - producent opakowań z tektury****

Chcesz zapewnić swoim produktom idealne opakowanie? Jeżeli tak, to powinieneś skontaktować z naszą firmą i zamówić opakowania. Jesteśmy ich producentami od wielu lat i do produkcji opakowań używamy najwyższej jakości tekstury i artykułów papierniczych. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a odpowiemy na wszystkie pytania. Uważamy, że atrakcyjność opakowania wpływa na popularność produktu.

http://www.set-box.com.pl/ - 11 Mar 2016

Sklep z kartonami - kartoniarnia.pl****

W sklepie internetowym Kartoniarnia znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i produkty, które przeznaczone są do pakowania. To miejsce na wyciągnięcie ręki każdego klienta toteż bez wychodzenia z domu możesz zamówić zestaw opatrzony nie tylko wysoką jakością wykonania, ale i bezpieczeństwem na które może liczyć każdy z naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi taśmy pakowe, folię stretch, wypełniacze, narożniki tekturowe, tuby i tuleje tekturowe.

http://www.kartoniarnia.pl/ - 22 Wrz 2017

S&S opakowania na fali****

Projektowanie i produkcja: pudełka, opakowania, kartony, reklamowe, artykuły, stojaki, display, standy, ekspozytory, podajniki, z tektury falistej, kartonu, pp, pcv.

http://www.reklamowe.info/ - 5 Lis 2004

Starcor - gilzy papierowe****

Ceniony producent gilz papierowych. Oferowane przez Starcor tuleje cienkościenne do folii spożywczych zyskały uznanie wśród wielu klientów.

http://www.starcor.eu/ - 6 Sie 2015

STOLGRAF S.C. Stanowice****

P.P.U. Stolgraf s.c. specjalizuje się w produkcji akcydensowych druków samokopiujących. Ponadto firma zajmuje się wykonywaniem druku barwnego.

http://www.stolgraf.com.pl/ - 26 Sty 2006