KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (251)

Torby reklamowe – Torbydlafirm Poznań****

Nowoczesne, tradycyjne torby reklamowe z Poznania dla firm oraz osób indywidualnych. W ofercie znajdą się zarówno torby foliowe, jak i papierowe. Ekskluzywne oraz klasyczne. Torby reklamowe sprzedawane są hurtowo od określonej ilości sztuk. Zapraszamy!

http://www.torbydlafirm.pl/ - 3 Paź 2017

Twoje bezpieczne pakowanie - Taśmy Papierowe, dyspensery i zaklejarki do kartonów ****

Bezpieczne Pakowanie to rozwiązanie dla Twojej firmy. Taśma papierowa aktywowana wodą nie tylko zamyka kartony ale zatrzaskuje je. To najbezpieczniejszy i najbardziej ekonomiczny system zamykania kartonowych opakowań. Zapomnij o zwykłych taśmach pakowych. Papierowa taśma daje Ci 100% pewności i bezpieczeństwa.

http://www.bezpiecznepakowanie.pl/ - 28 Mar 2007

Twoje Opakowanie****

Celem naszego serwisu internetowego www.twojeopakowanie.pl jest zapewnienie klientom potrzebującym opakowań typu folia czy taśma do pakowania możliwości wygodnego dokonania zakupu wyrobów bezpośrednio u producenta. Jednocześnie w naszej firmie możemy oferować różne typy opakowań jak folia do pakowania. Każda taśma pakowa może być również indywidualnie dopasowana pod kątem między innymi długości czy szerokości.

http://www.twojeopakowanie.pl/ - 6 Wrz 2018

Ulex - Opakowania i naczynia jednorazowe****

Firma Ulex zajmuje się produkcją i dystrybucją opakowań oraz pojemników jednorazowych ze styropianu i plastiku. W ofercie znajdują się również kubki, talerze i tacki papierowe.

http://www.ulex.com.pl/ - 28 Lut 2017

Ulotki, plakaty, kalendarze - drukarnia Kraków, małopolska****

Drukarnie Kraków - firma założona w 2012 roku. Doświadczenie zdobyte z wcześniejszych praktyk zapewnia profesjonalną jakość usług. W ofercie papier firmowy, koperty z nadrukiem, teczka ofertowa, folder reklamowy, ulotki, plakaty, kalendarze, etykiety - drukarnia Kraków, małopolska.

http://www.drukarniekrakow.pl/ - 29 Wrz 2014

Vipak - producent folii stretch****

Firma VIPAK Sp. z o.o. prowadzi działalność w branży opakowaniowej od 1991 roku. W ofercie producenta znajdują się artykuły do pakowania, a w tym między innymi folie termokurczliwe, polietylenowe, stretch, do sianokiszonki. Proponujemy zarówno warianty wysokoprzeźroczyste, jak i wstępnie rozciągnięte. Ponadto w asortymencie uwzględniliśmy duży wybór taśm bandujących i drukowanych.

http://www.vipak.pl/ - 26 Mar 2018

Wamako AGD - słoiki i inne opakowania szklane****

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży słoików oraz innych opakowań szklanych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach, w tym spożywczej i chemicznej. Wamako AGD oferuje także meble drewniane oraz akcesoria do produkcji alkoholu.

http://taniesloiki.pl/ - 28 Lut 2018

Waps Kart - Produkcja opakowań z tektury****

Pudła klapowe, ekspozytory, przekładki do kartonów, standy reklamowe, wkładki i inne opakowania z tektury znajdziecie Państwo w ofercie producenta, firmy Waps Kart. Konkurencyjne ceny i szybka realizacja zamówień. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

http://www.opakowaniakartonowe.eu/ - 28 Lut 2017

Wirr - termobindownica, laminarka****

Sklep z wysokiej klasy sprzętem biurowym. W ofercie dostępne są ręczne i elektryczne bindownice, nowoczesne termobindownice, a także takie urządzenia jak laminarka, czy też gilotyna bądź niszczarka do papieru. Wirr oddaje do sprzedaży również mobilne flipcharty oraz suchościeralne tablice magnetyczne.

http://www.wirr.com.pl/ - 3 Kwi 2015

Wydawnictwa Akcydensowe S.A. - Kraków****

Strona domowa firmy Wydawnictwa Akcydensowe S.A., a konkretnie oddizału Kraków na której znajdziesz informacje o firmie, ofertę, dane kontaktowe oraz cenniki i ciekawostki.

http://www.wa.krakow.pl/ - 10 Gru 2001