KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (256)

Taśmy klejące i samoprzylepne z nadrukiem****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją klejących taśm samoprzylepnych z nadrukiem. Dostępne w jej ofercie materiały pakowe są estetyczne i wytrzymałe, dlatego warto w nie zainwestować.

http://www.bestape.pl/ - 14 Sie 2014

Taśmy ostrzegawcze, folie stretch, moskitiery-BV FORMAT artykuły bhp Poznań****

Firma BV Format zamuje się produkcją i handlem różnego rodzaju taśm: taśmy ostrzegawcze, taśmy elektroizolacyjne, taśmy samoprzylepne, odblaskowe, do metkownic, taśmy antypoślizgowe, uszczelniające. W swojej ofercie polecają także folie, opakowania z folii, opakowania z papieru, moskitiery oraz nadruk fleksograficzny.

http://www.bvformat.poznan.pl/ - 17 Wrz 2008

Tekmar****

Na stronie możesz zapoznać się z ofertą firmy. Znajdziesz tu również promocje oraz informacje o firmie i dojeździe.

http://tekmar.zone.pl/ - 1 Kwi 2002

Torby papierowe i materiałowe z nadrukiem KRAKÓW - MARPOL****

W naszym asortymencie posiadamy torby papierowe, materiałowe oraz laminowane. Wykonujemy nadruk oraz haft komputerowy. Przedstawiamy bardzo rozbudowany asortyment toreb papierowych i materiałowych pod względem rozmiarowym i kolorystycznym. Wykonujemy nadruk techniką flexograficzną oraz sitodrukową w dowolnej kolorystyce. Dla naszych klientów tworzymy projekty graficzne.

http://krakow.torby-firmowe.com.pl/ - 28 Lip 2014

Torby papierowe z nadrukiem, torebki papierowe****

Dzisiaj tradycyjna reklama w dobie wszechobecnego internetu odchodzi w zapomnienie. Jednak jest jeszcze firma, która z pewnością ma do zaproponowania nietypowe stacjonarne rozwiązanie reklamowe: są to torebki papierowe z własnym nadrukiem reklamowym. Oferujemy największy wybór toreb papierowych w Polsce. 15 kolorów toreb gotowych, wiele formatów i rodzajów uchwytów i praktycznie nieograniczone możliwości nadruku. Doświadczenie od 2003 roku i najwyższa jakość. Jeśli torby papierowe to tylko 'ESSE torby i druk'

http://www.drukarnia.org.pl/ - 7 Kwi 2017

Torby reklamowe – Torbydlafirm Poznań****

Nowoczesne, tradycyjne torby reklamowe z Poznania dla firm oraz osób indywidualnych. W ofercie znajdą się zarówno torby foliowe, jak i papierowe. Ekskluzywne oraz klasyczne. Torby reklamowe sprzedawane są hurtowo od określonej ilości sztuk. Zapraszamy!

http://www.torbydlafirm.pl/ - 3 Paź 2017

Twoje bezpieczne pakowanie - Taśmy Papierowe, dyspensery i zaklejarki do kartonów ****

Bezpieczne Pakowanie to rozwiązanie dla Twojej firmy. Taśma papierowa aktywowana wodą nie tylko zamyka kartony ale zatrzaskuje je. To najbezpieczniejszy i najbardziej ekonomiczny system zamykania kartonowych opakowań. Zapomnij o zwykłych taśmach pakowych. Papierowa taśma daje Ci 100% pewności i bezpieczeństwa.

http://www.bezpiecznepakowanie.pl/ - 28 Mar 2007

Twoje Opakowanie****

Celem naszego serwisu internetowego www.twojeopakowanie.pl jest zapewnienie klientom potrzebującym opakowań typu folia czy taśma do pakowania możliwości wygodnego dokonania zakupu wyrobów bezpośrednio u producenta. Jednocześnie w naszej firmie możemy oferować różne typy opakowań jak folia do pakowania. Każda taśma pakowa może być również indywidualnie dopasowana pod kątem między innymi długości czy szerokości.

http://www.twojeopakowanie.pl/ - 6 Wrz 2018

Ulex - Opakowania i naczynia jednorazowe****

Firma Ulex zajmuje się produkcją i dystrybucją opakowań oraz pojemników jednorazowych ze styropianu i plastiku. W ofercie znajdują się również kubki, talerze i tacki papierowe.

http://www.ulex.com.pl/ - 28 Lut 2017

Ulotki, plakaty, kalendarze - drukarnia Kraków, małopolska****

Drukarnie Kraków - firma założona w 2012 roku. Doświadczenie zdobyte z wcześniejszych praktyk zapewnia profesjonalną jakość usług. W ofercie papier firmowy, koperty z nadrukiem, teczka ofertowa, folder reklamowy, ulotki, plakaty, kalendarze, etykiety - drukarnia Kraków, małopolska.

http://www.drukarniekrakow.pl/ - 29 Wrz 2014

Informacje dodatkowe