KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (249)

All4pack - koperty bąbelkowe****

Firma zajmuje się produkcją artykułów do pakowania towarów. W ofercie All4pack znaleźć można m.in.: kartony, koperty bąbelkowe, a także inne materiały do wysyłki i transportu różnego rodzaju elementów.

http://www.all4pack.pl/ - 4 Lip 2017

Artens - ekologiczne torby bawełniane i filcowe na zakupy****

Najlepsze torby i torebki znajdziesz w asortymencie firmy Artnes! Stawiamy przede wszystkim na solidne materiały oraz praktyczność zastosowania. Nasze torby idealnie nadają się na zakupy. Są to ekologiczne elementy, wykonane z bawełny i filcu.

http://artens.com.pl/ - 21 Lis 2013

Art-Pak - Koperty bąbelkowe****

Jesteśmy największym dystrybutorem opakowań, kopert, bąbelkowych, biurowych, kurierskich, foli i akcesoriów biurowych. U nas kupisz wszystkie opakowania w najniższej cenie! Kartony, taśmy, folie bąbelkowe, folie strech, skoroszyty.

http://art-pak.pl/ - 19 Wrz 2012

ART-PAPIER Czerpalnia Papieru Flawiusz Pietrzyk****

Papier czerpany ART-PAPIER Czerpalnia Papieru Flawiusz Pietrzyk - zajmuje się wytwarzaniem papieru czerpanego według XIX wiecznej metody. Czerpiemy ręcznie papiery doskonale nadające się do wykonania dyplomów, zaproszeń, certyfikatów oraz dokumentów (znaki wodne, filigrany). Dodatkowo proponujemy nadruk na papierach a także wykonanie lakowych pieczęci. Polecamy także wspaniałą papeterię z papieru czerpanego. Atutem jest propozycja przeprowadzenia autorskich warsztatów edukacyjnych : czerpania papieru.

http://www.papier-czerpany.com.pl/ - 24 Maj 2006

Artystyczna oprawa książek - Librarium. Łódź****

Librarium-strona internetowa pracowni introligatorskiej tworzącej artystyczne oprawy książek w najszlachetniejsze materiały tradycyjnymi technikami.

http://www.librarium.pl/ - 20 Sty 2006

Avery Zweckform największy asortyment biurowy, etykiety samoprzylepne, papier do druku i wizytówek****

FINPAP Sp. z o.o. - Avery Zweckform największy asortyment biurowy, etykiety samoprzylepne, papier do druku oraz wizytówki. W sklepie internetowym możesz zakupić etykiety do oznaczania produktów, etykiety uniwersalne, znamione jak również papier do broszur i ulotek.

http://www.avery.poznan.pl/ - 20 Lis 2013

BagPack - ekologiczne torby reklamowe****

Strona prezentuje ekologiczne torby reklamowe jakie w swojej ofercie posiada firma BagPack. Są to torby z nadrukiem produkowane z różnego rodzaju materiałów.

http://www.bagpack.pl/ - 21 Sty 2013

Bifol - Piotrków Trybunalski****

Firma oferuje ;folie ldpe ,pp ,stretch ,torebki ,worki i reklamówki z folii hdpe ,naczynia jednorazowe , papier pakowy i toaletowy , gumki recepturki i inne art.dla domu , handlu i gastronomi. Na stronie cennik, oferta, kontakt.

http://www.bifol.wer.pl/ - 17 Gru 2001

Bioanabis – sklep internetowy, folie, tektury, taśmy do opakowań****

Bioanabis Kraków oferuje tanie produkty opakowaniowe: folie pęcherzykowe, stretch, budowlane, tektury faliste, pianki polietylenowe, taśmy pakowe, dylatacyjne, mikrozbrojenia, plastyfikatory i rękawice robocze, pędzle, szpachle, grunty, dyspenzery, worki na śmieci.

http://www.tanie-opakowanie.pl/ - 9 Wrz 2013

BPS Sp. z o.o.****

BPS Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą atestowanego papieru pakowego (szary i barwiony) dla przemysłu spożywczego. Produkujemy tekturę 2 i 3-warstwową, opakowania. Wykonujemy nadruk z roli na rolę. Bobinowanie.

http://www.tekturabps.com.pl/ - 26 Cze 2000