KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (243)

CARSON MEDIA - Gdańsk****

Witryna firmy zajmującej się projektowaniem opakowań, komunikacji wizualnej firm (znaki itp.) oraz kreowaniem marek. Na stronie szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.carson.com.pl/ - 31 Lip 2003

Cel-Met s.c. Radom****

Witryna firmy zajmującej się produkcją artykułów metalowych oraz prowadzącej skup i przetwórstwo makulatury. Na stronie szczegóły oferty produkcyjnej i handlowej oraz dane kontaktowe.

http://www.celmet.pl/ - 18 Sty 2006

Centrum Poligrafii i Reklamy - Kraków****

W ofercie szereg usług z zakresu poligrafii i reklamy - internet, gadżety, multimedia, reklama.

http://www.apr-infomax.com/ - 7 Paź 2004

Danczar - ekologiczne torby papierowe z nadrukiem****

Firma, która od ponad dziesięciu lat zajmuje się produkowaniem opakowań z tektury falistej. Proponują ciekawie zaprojektowane torby reklamowe z nadrukiem wybranym przez klienta, modele ekologiczne, pudełka cukiernicze, a także wiele innych. Mogą one być również ciekawym dodatkiem do kampanii promocyjnej.

http://danczar.com.pl/ - 11 Lip 2015

Deles Polska sp. z o.o - produkcja opakowań piankowych****

Przedsiębiorstwo Deles specjalizuje się w produkcji opakowań piankowych oraz kartonowych. Jako lider w Polsce i we Włoszech zajmuje się projektowaniem oraz dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań ochronnych.

http://www.delesgroup.pl/ - 24 Lut 2017

Drescher Euro-Label****

Strona internetowa firmy Drescher Euro-Label, producenta etykiet samoprzylepnych. Są tutaj informacje o firmie i produktach, cennik, formularz zamówienia oraz promocje.

http://www.drescher.euro-label.pl/ - 21 Sie 2001

Drescher Euro-label****

Strona producenta etykiet samoprzylepnych na arkuszach, rolach i składance. Na stronie informacje o formatach oraz o materiałach z których wykonywane są etykiety.

http://www.euro-label.pl/ - 26 Sie 2003

Drukarnia offsetowa - Beyga****

Drukarnia Beyga - druk offsetowy, cyfrowy, wielkoformatowy, Profesjonalny druk ulotek, katalogów, plakatów i folderów.

http://www.beyga.pl/ - 24 Kwi 2018

Drukarnia Serikon, usługi poligraficzne, skład komputerowy****

Drukarnia "Serikon" obecna jest na rynku poligraficznym od 1989 roku. Działalność firmy jest ukierunkowana na produkcję opakowań z tektury litej, etykiet papierowych i samoprzylepnych oraz szerokiej puli druków reklamowych. Potencjał produkcyjny oparty jest na maszynach renomowanych producentów (miedzy innymi firmy Heidelberg). Jako firma prywatna kładziemy szczególny nacisk na zagwarantowanie naszym klientom fachowej obsługi. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.serikon.com.pl/ - 14 Lut 2002

Drukarnia Tinta****

Strona zawierająca prezentację działalności i ofertę drukarni Tinta S.C z Legnicy. Znajdziesz tu również zdjęcia prezentujące firmę, jej referencje oraz dane teleadresowe.

http://www.tinta.pl/ - 26 Lis 2002