KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (238)

Etorby - Torebki papierowe i bawełniane z nadrukiem dla klientów z Warszawy****

Przedsiębiorstwo oferujące klientom z Warszawy różnorodne i wyjątkowe torby papierowe oraz bawełniane z nadrukiem.

http://e-torby.com.pl/ - 29 Wrz 2015

Euroart - terminarze reklamowe i kalendarze książkowe oraz trójdzielne****

Euroart to przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży kalendarzy i terminarzy różnego typu. Oprócz oferty sprzedażowej, firma oferuje także szereg usług związanych z personalizacją produktów dostępnych w asortymencie.

http://www.kalendarze.auto.pl/ - 21 Wrz 2013

Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin****

Strona zawiera standardowe linki (o firmie, oferta, kontakt itd.) a także ofertę sprzedaży nieruchomości należących do zakładu.

http://www.skolwin.com.pl/ - 7 Sty 2002

Foliowanie, konfekcjonowanie, co packing, pakowanie usługowe - SYTO****

Międzynarodowa firma logistyczna SYTO oferuje klientom usługi co packing. Pozwala klientom zmniejszyć koszty prowadzenia działalności jednocześnie zwiększając jakość działań. Wśród usług wykonywanych przez SYTO znajduje się konfekcjonowanie, foliowanie i pakowanie usługowe. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników oraz współpracuje z zewnętrznymi pakowaczami.

http://www.syto.biz.pl/ - 3 Kwi 2013

Foltek Opakowania - Sklep internetowy producenta opakowań z folii i tektury****

Firma Foltek od kilkunastu lat zajmuje się produkcją opakowań foliowych oraz tekturowych. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na produkcję praktycznie każdych kartonów klapowych i fasonowych. W naszej ofercie sprzedażowej znajdziecie Państwo także folię stretch, folię bąbelkową, taśmy pakowe, koperty ochronne oraz wiele innych akcesoriów opakowaniowych. Słowem wszystko co służy do pakowania.

http://www.foltek-opakowania.pl/ - 28 Sie 2014

FS Opakowania - talerzyki papierowe z nadrukiem****

Firma oferująca artykuły papierowe dla firm i osób prywatnych. FS Opakowania tworzy wytrzymałe talerzyki z nadrukiem. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdziecie również: podkłady płaskie, tacki cukiernicze i kartoniki do ciast.

http://talerzykiznadrukiem.pl/ - 20 Wrz 2017

Gadzetnet.pl. Stare Babice****

Gadzetnet.pl to pierwszy serwis internetowy z bogatą ofertą gadżetów reklamowych. Gadżety pochodzą z większości dostępnych na polskim rynku katalogów oraz od bezpośrednich producentów i importerów. gadzetnet.pl to również projektowanie i wykonywanie upominków niestandardowych.

http://www.gadzetnet.pl/ - 19 Sty 2006

GHP...is dialog****

GHP EUROKOPERTY - producent kopert mailingowych, reklamowych i firmowych.

http://www.ghp.com.pl/ - 16 Kwi 2004

H. T. S. - Opakowania kartonowe i tekturowe****

W naszej ofercie dostępne są opakowania kartonowe oraz palety tekturowe jednorazowego użytku. Proponujemy różne typy produktów, dedykowane do odmiennych zastosowań. Zapewniamy bardzo bogaty wybór pod kątem rozmiarów. Stawiamy na nowoczesne i oryginalne rozwiązania.

http://www.paletytekturowe.pl/ - 1 Kwi 2015

Hurtownia biurowa - EMU sp. z o.o. Plewiska k. Poznania****

Witryna hurtowni oferującej między innymi: rolki papierowe, rolki do ploterów, papier kserograficzny, taśmy folie do faksów, nadruki, artykuły biurowe, wkłady do drukarek, papier do kas fiskalnych, składanka komputerowa. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta.

http://www.emu.poznan.pl/ - 18 Sty 2006