KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (238)

IBEX International Spółka Jawna - artykuły papiernicze i biurowe****

Firma zajmuje się dystrybucją artykułów papierniczych oraz biurowych. W jej ofercie znaleźć można m.in. materiały eksploatacyjne, takie jak: koperty bezpieczne i papier do drukarki. Sprzedaż prowadzona jest zarówno poprzez punkt stacjonarny znajdujący się w Warszawie, jak i poprzez sklep online.

http://www.ibex.sklep.pl/ - 11 Paź 2014

I-kartony.pl - Sklep Producenta Opakowań****

Sklep internetowy producenta kartonów i opakowań tekturowych, istniejący i prężnie działający od 2011 roku. Serwis online umożliwia zakup detaliczny i hurtowy rozlicznych rodzajów i rozmiarów pudełek kartonowych, a także kopert bąbelkowych, taśm pakowych, folii stretch i tym podobnych artykułów do pakowania. Właściciel sklepu, jako producent i bezpośredni wykonawca, oferuje także możliwość zamawiania różnych pudeł i kartonów z nadrukiem według indywidualnych preferencji Klienta. W obszarze centrum kraju (np. Łódź, Warszawa) zakupione opakowania dostarczane są zwykle własnym transportem firmowym, natomiast dostawy w pozostałe rejony Polski, ale również do innych krajów Unii Europejskiej, odbywają się poprzez wysyłkę za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych.

http://i-kartony.pl/ - 18 Cze 2017

IMPERIUM RA - taśmy i folie****

To tutaj znajdziecie materiały świetnie nadające się do owijania i zabezpieczania najróżniejszych produktów. IMPERIUM RA oferuje wytrzymałe folie stretch oraz bąbelkowe w kilku różnych wersjach. Dodatkowo, proponują również taśmy PP, które bardzo mocno sklejają najróżniejsze artykuły, a także pakowe oraz ozdobione wybranymi nadrukami.

http://www.folie-ra.pl/ - 6 Lip 2015

Inga****

Drukarnia INGA specjalizuje się w produkcji papierniczych artykułów reklamowych.

http://www.inga.com.pl/ - 31 Mar 2000

INTERPRYM - taśmy pakowe****

Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją taśm pakowych. W ofercie znaleźć można różne modele m.in.: maskujące, poliestrowe i polipropylenowe. Przedsiębiorstwo poleca również folie stretch i pęcherzykowe.

http://www.ekotasmy.pl/ - 9 Lip 2014

Iposto Sp. z o. o. Sp. k. - koperty foliowe, bąbelkowe i kartonowe****

Producent opakowań Iposto oferuje wysokiej jakości, bezpieczne koperty bąbelkowe, foliowe, kartonowe, kurierskie i na kalendarze.

http://www.iposto.com/ - 26 Lis 2015

Jaremar - skrzynie do transportu lotniczego, lądowego i morskiego****

Producent skrzyń drewnianych, firma Jaremar, oferuje opakowania do transportu morskiego, lotniczego i lądowego.

http://www.jaremar.pl/ - 9 Lut 2016

Karton-Pak S.A. - Opakowania tekturowe i kartonowe****

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości opakowań z tektury i kartonu. Karton-Pak wykonuje również na nich nadruki.

http://www.kartonpak.pl/ - 18 Sty 2017

Kartony i opakowania Padma Art****

Od 10 lat specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju kartonów dekoracyjnych, wykorzystywanych w przemyśle ramiarskim oraz usługami w zakresie kaszerowania i wycinania gotowych kartonów passepartout.

http://www.padmaart.pl/ - 24 Sie 2005

Kody kreskowe, etykiety papierowe, naklejki****

Firma Etykat buduje swoje doświadczenie od 1989roku. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktową i usługową. Oferujemy Państwu produkty, wśród których nie zabraknie wszelkiego rodzaju etykiet papierowych, kolorowych, samoprzylepnych, foliowych naklejek, nalepek, stickerów. Proponujemy także na szeroką skalę druk kodów kreskowych i produkcję plomb gwarancyjnych i tabliczek znamionowych. Firma Etykat, to sprawdzony partner jeśli chodzi o etykiety. Zapraszamy

http://www.etykat.pl/ - 21 Sie 2012