KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (251)

Gadzetnet.pl. Stare Babice****

Gadzetnet.pl to pierwszy serwis internetowy z bogatą ofertą gadżetów reklamowych. Gadżety pochodzą z większości dostępnych na polskim rynku katalogów oraz od bezpośrednich producentów i importerów. gadzetnet.pl to również projektowanie i wykonywanie upominków niestandardowych.

http://www.gadzetnet.pl/ - 19 Sty 2006

Gamar - Opakowania kartonowe****

Strona internetowa producenta wielu rodzajów opakowań kartonowych. Gamar poleca między innymi pudła klapowe i fasonowe, oktabiny oraz przekładki tekturowe.

http://gamar-kartony.pl/ - 1 Gru 2018

GHP...is dialog****

GHP EUROKOPERTY - producent kopert mailingowych, reklamowych i firmowych.

http://www.ghp.com.pl/ - 16 Kwi 2004

H. T. S. - Opakowania kartonowe i tekturowe****

W naszej ofercie dostępne są opakowania kartonowe oraz palety tekturowe jednorazowego użytku. Proponujemy różne typy produktów, dedykowane do odmiennych zastosowań. Zapewniamy bardzo bogaty wybór pod kątem rozmiarów. Stawiamy na nowoczesne i oryginalne rozwiązania.

http://www.paletytekturowe.pl/ - 1 Kwi 2015

Hurtownia biurowa - EMU sp. z o.o. Plewiska k. Poznania****

Witryna hurtowni oferującej między innymi: rolki papierowe, rolki do ploterów, papier kserograficzny, taśmy folie do faksów, nadruki, artykuły biurowe, wkłady do drukarek, papier do kas fiskalnych, składanka komputerowa. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta.

http://www.emu.poznan.pl/ - 18 Sty 2006

IBEX International Spółka Jawna - artykuły papiernicze i biurowe****

Firma zajmuje się dystrybucją artykułów papierniczych oraz biurowych. W jej ofercie znaleźć można m.in. materiały eksploatacyjne, takie jak: koperty bezpieczne i papier do drukarki. Sprzedaż prowadzona jest zarówno poprzez punkt stacjonarny znajdujący się w Warszawie, jak i poprzez sklep online.

http://www.ibex.sklep.pl/ - 11 Paź 2014

I-kartony.pl - Sklep Producenta Opakowań****

Sklep internetowy producenta kartonów i opakowań tekturowych, istniejący i prężnie działający od 2011 roku. Serwis online umożliwia zakup detaliczny i hurtowy rozlicznych rodzajów i rozmiarów pudełek kartonowych, a także kopert bąbelkowych, taśm pakowych, folii stretch i tym podobnych artykułów do pakowania. Właściciel sklepu, jako producent i bezpośredni wykonawca, oferuje także możliwość zamawiania różnych pudeł i kartonów z nadrukiem według indywidualnych preferencji Klienta. W obszarze centrum kraju (np. Łódź, Warszawa) zakupione opakowania dostarczane są zwykle własnym transportem firmowym, natomiast dostawy w pozostałe rejony Polski, ale również do innych krajów Unii Europejskiej, odbywają się poprzez wysyłkę za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych.

http://i-kartony.pl/ - 18 Cze 2017

IMPERIUM RA - taśmy i folie****

To tutaj znajdziecie materiały świetnie nadające się do owijania i zabezpieczania najróżniejszych produktów. IMPERIUM RA oferuje wytrzymałe folie stretch oraz bąbelkowe w kilku różnych wersjach. Dodatkowo, proponują również taśmy PP, które bardzo mocno sklejają najróżniejsze artykuły, a także pakowe oraz ozdobione wybranymi nadrukami.

http://www.folie-ra.pl/ - 6 Lip 2015

Inga****

Drukarnia INGA specjalizuje się w produkcji papierniczych artykułów reklamowych.

http://www.inga.com.pl/ - 31 Mar 2000

INTERPRYM - taśmy pakowe****

Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją taśm pakowych. W ofercie znaleźć można różne modele m.in.: maskujące, poliestrowe i polipropylenowe. Przedsiębiorstwo poleca również folie stretch i pęcherzykowe.

http://www.ekotasmy.pl/ - 9 Lip 2014