KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (238)

KOMPAP S.A. Papier komputerowy, rolki papierowe, etykiety samoprzylepne. Łódź****

KOMPAP S.A. jest firmą zaopatrującą biura, banki, sieci sklepowe w druki i inne akcesoria eksploatacyjne. Nasze produkty to: składanka komputerowa, roki papierowe do kas fiskalnych i telefasów, etykiety samoprzylepne na arkuszach i rolkach, koperty utajnione, formularze PIT itp. Nasze towary handlowe: papier kserograficzny, materiały biurowe

http://www.kompap.pl/ - 30 Sty 2006

KOPERTIM - Import/Export****

Największy wybór kopert w Polsce: koperty samoklejące SK, samoklejące z paskiem HK, klejone na mokro, do maszynowego pakowania, o podwyższonej gramaturze papieru, ochronne, wyściełane folią bąbelkową, kurierskie.

http://www.koperty.waw.pl/ - 27 Maj 2005

Koperty ochronne bąbelkowe, folia pęcherzykowa stretch - Warszawa****

Becpak Warszawa - materiały opakowaniowe. Usługi, produkcja i dystrybucja materiałów opakowaniowych: opakowania tekturowe, folia pęcherzykowa, taśmy polipropylenowe PP, tektura falista, pianki polipropylenowe, folia stretch, kartony, pudła, koperty bąbelkowe i inne koperty ochronna. Becpak Warszawa zaprasza.

http://www.becpak.pl/ - 9 Paź 2015

Kram Polska S.A. - folie spożywcze, aluminiowe i pvc****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu opakowań dla najróżniejszych branż. W ofercie Kram Polska S.A. znajdują się również wytrzymałe folie spożywcze oraz PVC, w które szybko można zawinąć najróżniejsze produkty, mając pewność, że zachowają swoje właściwości. Dodatkowo, dzięki nim można zakupić pudełka kartonowe z nadrukiem, artykuły aluminiowe czy naczynia jednorazowe.

http://www.kramsa.pl/ - 1 Lip 2015

Kruś - drukarnia fleksograficzna i producent folii LDPE****

Strona producenta opakowań foliowych takich jak wyroby z LDPE, a także klasyczne reklamówki i worki z nadrukiem. Firma zajmuje się ponadto recyklingiem tego typu wyrobów, a w ramach prowadzonej przez siebie drukarni fleksograficznej wydrukami do 8 kolorów.

http://www.firmakrus.pl/ - 20 Maj 2015

Kubki papierowe z nadrukiem indywidualnym - Unicup****

Kubki papierowe z nadrukiem logo czy dowolnej grafiki, to szczególnie interesująca forma reklamy własnej firmy. Jest to praktyczne szerzenie świadomości o marce i ofertach z nią związanych, ale i jednoczesne dawanie czegoś użytecznego, bezpiecznego i wzbudzającego zaufanie. Rozwiązanie, z którym można się zapoznać na stronie internetowej Unicup.pl posiada wiele zalet. Producent papierowych kubków firma Unicup, zadbał o możliwość całkowitego zaprojektowania papierowych kubków z nadrukiem. Dzięki temu można uwzględnić na papierowym kubku każdy ważny element związany ze strategią firmy. Co więcej Unicup tworzy papierowe kubki z nadrukiem indywidualnym, tak aby były bezpieczne dla osób trzymających gorące napoje.

http://www.unicup.pl/ - 23 Maj 2017

Landqart - zabezpieczenia i papiery specjalistyczne****

Firma produkująca papier i bedąca wiodącą w branży zabezpieczeń i papierów specjalistycznych.

http://www.landqart.com.pl/ - 21 Paź 2003

Masterpak - Taśma samoprzylepna, pakowa z nadrukiem****

Przedsiębiorstwo Masterpak zajmuje się produkcją eleganckich opakowań kaszerowanych, a także taśm pakowych z nadrukiem, które pełnią nie tylko funkcje użytkowe, ale także informacyjne i promocyjne. Firma projektuje swój asortyment zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Na wszystkich materiałach, zarówno tekturowych, jak i samoprzylepnych, grafiki i teksty reklamowe nanoszone są nowoczesną metodą fleksograficzną.

http://masterpak.pl/ - 14 Paź 2014

Mediagold - producent gier planszowych, segregatorów i opakowań z Krakowa****

Strona internetowa zlokalizowanego w Krakowie producenta różnego typu opakowań tekturowych i kartonowych, w tym farmaceutycznych oraz kosmetycznych. Wytwarzamy również segregatory i gry planszowe oraz zajmujemy się kaszerowaniem.

http://www.mediagold.com.pl/ - 28 Paź 2015

MM Trade & Services - reklamówki HDPE****

Firma MM Trade & Services zachęca do zapoznania się z asortymentem sklepu internetowego. W ofercie znajdują się opakowania do przesyłek. Propozycja obejmuje m.in. reklamówki HDPE, koperty bąbelkowe, taśmy oraz dyspensery.

http://www.bezpieczniezapakowane.pl/ - 29 Kwi 2017