KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (249)

IRGE-System****

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy IRGE-System. W jej asortymencie znajdują się takie produkty, jak folie ostrzegawcze i pakowe, a także maskujące i ochronne. Polecamy także noże, ostrze i dyspensery.

http://irge-system.pl/ - 26 Maj 2018

Jaremar - skrzynie do transportu lotniczego, lądowego i morskiego****

Producent skrzyń drewnianych, firma Jaremar, oferuje opakowania do transportu morskiego, lotniczego i lądowego.

http://www.jaremar.pl/ - 9 Lut 2016

Karton-Pak S.A. - Opakowania tekturowe i kartonowe****

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości opakowań z tektury i kartonu. Karton-Pak wykonuje również na nich nadruki.

http://www.kartonpak.pl/ - 18 Sty 2017

Kartony i opakowania Padma Art****

Od 10 lat specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju kartonów dekoracyjnych, wykorzystywanych w przemyśle ramiarskim oraz usługami w zakresie kaszerowania i wycinania gotowych kartonów passepartout.

http://www.padmaart.pl/ - 24 Sie 2005

Kody kreskowe, etykiety papierowe, naklejki****

Firma Etykat buduje swoje doświadczenie od 1989roku. Posiadamy bardzo szeroką gamę produktową i usługową. Oferujemy Państwu produkty, wśród których nie zabraknie wszelkiego rodzaju etykiet papierowych, kolorowych, samoprzylepnych, foliowych naklejek, nalepek, stickerów. Proponujemy także na szeroką skalę druk kodów kreskowych i produkcję plomb gwarancyjnych i tabliczek znamionowych. Firma Etykat, to sprawdzony partner jeśli chodzi o etykiety. Zapraszamy

http://www.etykat.pl/ - 21 Sie 2012

KOMPAP S.A. Papier komputerowy, rolki papierowe, etykiety samoprzylepne. Łódź****

KOMPAP S.A. jest firmą zaopatrującą biura, banki, sieci sklepowe w druki i inne akcesoria eksploatacyjne. Nasze produkty to: składanka komputerowa, roki papierowe do kas fiskalnych i telefasów, etykiety samoprzylepne na arkuszach i rolkach, koperty utajnione, formularze PIT itp. Nasze towary handlowe: papier kserograficzny, materiały biurowe

http://www.kompap.pl/ - 30 Sty 2006

KOPERTIM - Import/Export****

Największy wybór kopert w Polsce: koperty samoklejące SK, samoklejące z paskiem HK, klejone na mokro, do maszynowego pakowania, o podwyższonej gramaturze papieru, ochronne, wyściełane folią bąbelkową, kurierskie.

http://www.koperty.waw.pl/ - 27 Maj 2005

Koperty ochronne bąbelkowe, folia pęcherzykowa stretch - Warszawa****

Becpak Warszawa - materiały opakowaniowe. Usługi, produkcja i dystrybucja materiałów opakowaniowych: opakowania tekturowe, folia pęcherzykowa, taśmy polipropylenowe PP, tektura falista, pianki polipropylenowe, folia stretch, kartony, pudła, koperty bąbelkowe i inne koperty ochronna. Becpak Warszawa zaprasza.

http://www.becpak.pl/ - 9 Paź 2015

Kram Polska S.A. - folie spożywcze, aluminiowe i pvc****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu opakowań dla najróżniejszych branż. W ofercie Kram Polska S.A. znajdują się również wytrzymałe folie spożywcze oraz PVC, w które szybko można zawinąć najróżniejsze produkty, mając pewność, że zachowają swoje właściwości. Dodatkowo, dzięki nim można zakupić pudełka kartonowe z nadrukiem, artykuły aluminiowe czy naczynia jednorazowe.

http://www.kramsa.pl/ - 1 Lip 2015

Kruś - drukarnia fleksograficzna i producent folii LDPE****

Strona producenta opakowań foliowych takich jak wyroby z LDPE, a także klasyczne reklamówki i worki z nadrukiem. Firma zajmuje się ponadto recyklingiem tego typu wyrobów, a w ramach prowadzonej przez siebie drukarni fleksograficznej wydrukami do 8 kolorów.

http://www.firmakrus.pl/ - 20 Maj 2015