KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (251)

Opakowania - vortal branżowy****

Ogólnopolski katalog firm- branży opakowań. Aktualności, publikacje, imprezy targowe, prasa branżowa.

http://www.opakowania.com.pl/ - 30 Sie 2000

Opti Pack - urządzenia do pakowania palet, paczek****

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku opakowań. Specjalizujemy się w realizowaniu zabezpieczeń ładunków oraz optymalizowaniu kosztów pakowania. W naszej firmie zapewniamy klientom rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach pakowania. Zapewniamy system pakowania w folię stretch, do foliowania termokurczliwego, wiążące, zaklejania kartonów. Dostarczamy rozwiązania gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo.

http://www.optipack.com.pl/ - 1 Mar 2018

Orpak - producent worków papierowych i kartonów****

Firma działa w branży opakowaniowej od wielu lat. Producent worków papierowych i kartonów oferuje również pudła fasonowe, rękawy foliowe, a także worki wentylowe.

http://www.orpak.pl/ - 5 Sie 2014

Pablo - linie pakujące, kartoniarki, roboty przemysłowe, owijarki palet****

W ofercie naszej firmy dostępne są niezwykle wydajne maszyny i linie pakujące, takie jak kartoniarki czy urządzenia do zabezpieczenia produktów folią termokurczliwa oraz stretch. Przygotowane przez nas zostały również roboty przemysłowe, owijarki palet i wiele innych.

http://www.maszynypablo.pl/ - 30 Maj 2014

PackoPack - tuleje tekturowe****

Na stronie przedstawiono ofertę firmy PackoPack. Obejmuje ona takie produkty jak kątowniki oraz tuleje tekturowe.

http://www.packopack.com/ - 19 Lip 2017

Pakomat.pl****

W asortymencie naszej firmy znajdziesz różnego rodzaju artykuły do pakowania, dzięki którym w bezpieczny sposób możesz wysyłać nawet delikatne przedmioty. Proponujemy np. taśmy klejące, kartony, folie stretch czy bąbelkową.

http://pakomat.pl/ - 29 Cze 2018

Pakownia24 - koperty bąbelkowe i folia stretch****

Strona internetowa centrum wysyłkowego, w którym można zaopatrzyć się w takie materiały, jak koperty bąbelkowe i taśmy pakowe z nadrukiem. Polecamy też folię stretch.

http://pakownia24.pl/ - 29 Mar 2016

Papeterra - papier fotograficzny, koperty biurowe****

Koperty biurowe, karton pudełkowy, materiały samoprzylepne i inne artykuły papiernicze dostępne są w hurtowni Papeterra. Firma zlokalizowana jest w Warszawie.

http://papeterra.pl/ - 16 Gru 2016

Papier powlekany producent Etykiety samoprzylepne Rolki kasowe - Pasaco****

Strona jedynego w Polsce producenta papierów samokopiujących. W ofercie firmy bogaty wybór materiałów papierowych: papier komputerowy różnego typu i wielu zastosowań.

http://www.pasaco.pl/ - 15 Maj 2008

Papierowe torby reklamowe z nadrukiem - FineArts!****

Drukarnia reklamowa FineArts oferuje Państwu druk artykułów reklamowych takich jak kalendarze, torby z nadrukiem, bloczki, notesy, segregatory, torby papierowe oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką oferta na torby przedstawioną na naszej stronie internetowej.

http://www.finearts.com.pl/ - 29 Mar 2013