KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > papier, opakowania (243)

Producent opakowań z folii pcv Częstochowa, okładki na dowody rejestracyjne****

Produkcja opakowań z folii PCV - okładki na dowód rejestracyjny - etui na artykuły kosmetyczne (cążki do paznokci, pilniki, nożyczki) - woreczki na klocki

http://opakowaniapcv.czest.pl/ - 9 Lip 2013

Profis - Papier, taśmy i tonery do drukarek****

W ofercie sklepu internetowego Profis można znaleźć papier, taśmy i tonery do drukarek. Ponadto, sprzedajemy również etykiety samoprzylepne.

http://rolkifiskalne.com.pl/ - 16 Gru 2016

PUCEK EKO S.A.****

Produkcja folii, druk fleksograficzny, produkcja gotowych opakowań, torby reklamowe, taśma do automatów pakujących.

http://www.pucek.com.pl/ - 28 Mar 2003

Pudełka na prezenty, pudełka ozdobne sklep internetowy****

Pudełka ozdobne, pudełka na prezenty - sklep internetowy producent OPAKOWANIAOZDOBNE24.PL Ślubne pudełka na koperty, szeroka gama opakowań ozdobnych ZAPRASZAMY !!!

http://opakowaniaozdobne24.eu/ - 9 Sty 2013

Rajapack - dystrybutor artykułów tekturowych, kartonów****

Dystrybutor opakowań tekturowych, kartonów, folii stretch. Innowacyjne pudełka na przesyłki czy prezenty w wersji standardowej i ozdobnej. Wytrzymałe tuby tekturowe, które ochronią Twoją przesyłkę i pozwolą dostarczyć paczkę nienaruszoną. Sprawdź naszą ofertę online na stronie Rajapack.

http://www.rajapack.pl/ - 26 Mar 2013

Rayfilm - etykiety samoprzylepne, metalizowane, papier do drukarek****

Producent etykiet samoprzylepnych i papieru foto, firma Rayfilm, oferuje m.in. folie do drukarek i termonadruków, papier w rolkach, artykuły samoprzylepne i metalizowane. Szczegółowe informacje na temat asortymentu dostępne są na naszej stronie internetowej.

http://www.rayfilmspzoo.pl/ - 8 Lut 2017

Reklamówki i torby foliowe z nadrukiem****

W asortymencie PPH GABO znajdziesz wysokiej jakości torby foliowe z nadrukiem oraz praktyczne w zastosowaniu reklamówki. Idealny artykuł promocyjny do reklamy swojej firmy, czy usługi! W ofercie znajdziesz także inne akcesoria foliowe, takie jak taśmy ostrzegawcze.

http://www.gabo-opakowania.pl/ - 11 Mar 2014

RynekPapierniczy.pl - Portal branży papieru i tektury****

RynekPapierniczy.pl to profesjonalny portal internetowy dla firm z branży papieru, tektury i poligrafii. Wiadomości i wydarzenia branżowe, katalog firm oraz dynamiczna giełda ofert biznesowych. Miejsce spotkań biznesowych dostawców i nabywców papieru, tektury, opakowań, maszyn papierniczych, drukarek i wielu innych produktów. Zapraszamy.

http://www.rynekpapierniczy.pl/ - 23 Kwi 2017

Selen - worki big bag używane oraz nowe****

Firma zajmuje się sprzedażą specjalnych opakowań do transportu. W ofercie posiada worki kontenerowe big bag, zarówno nowe, jak i używane. Oprócz tego proponuje również kartony i folie.

http://www.bigbagworki.pl/ - 27 Paź 2017

Sellsys Polska Sp. z o.o.****

Sellsys Polska Sp. z o.o. - Oryginalne, zastępcze i regenerowane tusze do drukarek atramentowych, Apple, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, Kyocera, Lexmark, MInolta, Mita, Nec, OKI, Panasonic, QMS, Ricoh, Sharp, Tec, Toshiba, Xerox, Vision tech, tusze luzem w 1, 2, 5kg opakowaniach, zestawy donapełniania kartridży Techno Vision, Oryginalne i regenerowane tonery do drukarek laserowych oraz papiery foto i gloss

http://www.sellsys.com/ - 31 Paź 2003