KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > przepisywanie i skład tekstów (61)

Lepsza agencja reklamowa***

Lepsza agencja reklamowa - reklama to narzędzie dla profesionalistów. Pracujemy z Klientami korporacyjnymi ale swoje usługi kierujemy także do małych i średnich przedsiębiorstw. Pomagamy markom zaistnieć na rynku, wyróżnić się spośród konkurencji i zbudować silną pozycję. Naszą siłą jest integracja. Nasz zespół składa się ze specjalistów od marketingu, grafików i projektantów. Zanim przystąpimy do projektowania, zrobimy dla Ciebie niezbędne analizy marketingowe. Dowiemy się, kim jest Twój Klient i w jaki sposób przekazać mu to, co masz do zaaoferowania. Projekt, który opracujemy będzie optymalny pod każdym względem. Naszym celem jest dokładność, precyzja i czas. Uproszczony schemat pokazuje w jaki sposób osiągamy za każdym razem wytyczone przez nas cele. Nasze agencje reklamowe mają siedziby w Krakowie oraz Warszawie.

http://www.lepszakreacja.pl/ - 25 Lis 2010

LUKLAND Toruń***

Przepisywanie (wraz z tabelami, schematami, wykresami, wzorami matematycznymi), skanowaniem, drukowaniem, nagrywaniem, tworzeniem stron internetowych, prezentacji Power Point, arkuszy Excel.

http://www.lukland.prv.pl/ - 27 Paź 2004

Pogotowie Komputerowe***

Strona pogotowia komputerowego. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące oferty usługowej, cennik, prezentację firmy i jej działalności.

http://www.pogotowie.republika.pl/ - 29 Kwi 2003

Poligraficzny Zakład Usługowo-Handlowy Wojciech Brzosko***

Firma wykonuje pieczątki w obudowach TRODAT, WAGRAF, w pudełkach metalowych i plastikowych, na uchwytach stemplarskich,oraz polimerowe płytki tekstowe do wymiany w dowolnych obudowach. Minimalny czas wykonania pieczątki - 10 minut. Klient ma możliwość wyboru czcionki, układu tekstu, dołączenia znaku graficznego (np. logo firmy), koloru wkładu tuszującego, typu i koloru obudowy. wizytówki, xero, przepisywanie i oprawa prac.

http://www.wojciechbrzosko.republika.pl/ - 29 Sie 2003

POLNET - profesjonalne przetwarzanie tekstów***

Strona firmy oferującej usługi w zakresie przetwarzania dużych tekstów i tworzeniem książek elektronicznych. Znajdziesz tu pełną ofertę firmy i jej dane teleadresowe.

http://www.polnet.waw.pl/ - 11 Kwi 2002

Projektowanie Multimedialne i Przepisywanie Prac***

Projektowanie witryn internetowych oraz przepisywanie prac magisterskich, doktoranckich, podyplomowych, semestralnych itp.

http://pero.w.interia.pl/www/ - 8 Lis 2004

Przepisywanie tekstów***

Przepisywanie tekstów w językach: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z wydawnictwami: Arka press s.a., Arcana sp z.o.o., Technet sp. z.o.o., Monostro s.c., ABC z.o.o..

http://przepisywanie.of.pl/ - 24 Mar 2000

Przepisywanie tekstów i nie tylko...***

Firma zajmuje się przepisywaniem tekstów w jezyku polskim, niemieckim oraz angielskim, formatowaniem dokumentów, obróbką .grafiki, projektowaniem stron www i wiele więcej

http://republika.pl/expresswriters/ - 9 Sie 2004

Przepisywanie tekstów Warszawa***

Profesjonalne, szybkie i tanie przepisywanie wszelakiego rodzaju tekstów, rękopisy, maszynopisy, nagrania - na wszystkie usługi wystawiamy faktury.

http://www.przepisywanie.com.pl/ - 30 Maj 2007

Serwis internetowy firmy ARIKS***

Serwis firmy zajmującej się przepisywaniem tekstów, obróbką grafiki komputerowej oraz wyrobem wizytówek. Na stronie oferta, cennik oraz kontakt.

http://ar.iks.w.interia.pl/ - 12 Maj 2003