KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > sitodruk (148)

Rakla-Kolor***

Strona główna firmy specjalizującej się w wykonywaniu nadruków metodą sitodruku, haftów na elementach oraz wyrobach gotowych, emblematów wytłaczanych na skórach sztucznych i naturalnych. Sprzedajemy też maszyny hafciarskie i sitodrukowe.

http://www.rakla-kolor.pl/ - 21 Lip 2004

Reklama***

Na stronie znajdziesz prezentacje konsorcjum firm reklamowych zajmujących się produkcją reklam zewnętrznych, sitodrukiem oraz reklamowymi usługami internetowymi. Znajdziesz tu prezentację oferty i zaproszenie do współpracy.

http://www.reklama.ow.pl/ - 26 Mar 2002

Reklama.***

Strona prezentująca ofertę agencji wydawniczo - reklamowej. Znajdziesz tu szczegóły oferty, galerię, prezentacje log firm oraz informacje o promocjach.

http://www.fedraa.pl/ - 22 Lis 2002

Sampro - sitodruk w Polsce i za granicą. Producent odzieży reklamowej.***

Oferta sitodruku skierowana jest zarówno do Firm jak i do klientów indywidualnych. Firma specjalizuje się w wykonywaniu nadruków na odzieży typu: bluzy, koszulki, chusty, czapki i kurtki. Sitodruk 12 kolorowy.

http://www.sampro.com.pl/ - 19 Gru 2008

Seri Grafia***

Oficialna strona firmy oferującej usługi poligraficzno- sitodrukowe. W celu zapoznania się z ofetą firmy zajrzyj na stronę. Znajdziesz tu również dane teleadresowe firmy.

http://www.seri.cad.pl/ - 13 Lis 2001

Sitodruk- druk naklejek, druk offsetowy***

Naklejeki na foliach samoprzylepnych, plomby gwarancyjne, nadruki na kalendarzach, nadruki na pleksi, pcv itp., nadruki na torbach papierowych, nadruki na przekazanych materiałach, drukujemy niewielkie nakłady naklejek z nieregularnym kształtem bez udziału wykrojnika, tabliczki informacyjno-oznaczeniowe techniką sitową drukujemy do formatu B2 na mediach płaskich do 10 cm wysokości. Korzystając z techniki offsetowej drukujemy do formatu B3: Wizytówki, papiery firmowe, na kopertach.

http://www.druksitodrukowy.pl/ - 22 Paź 2009

sitodruk poligrafia***

Strona poświęcona sitodrukowi, poligrafii, reklamie.

http://www.sitodruk.cad.pl/ - 9 Maj 2001

Sitodruk Poligrafia Reklama***

Strona firmy bog-art oferujaca swe usługi w zakresie: sitodruk, offset, poligrafia, reklama.

http://www.bogart.cad.pl/ - 9 Maj 2001

Sitodruk, Tampondruk - Colorprint - Artykuły Poligraficzne.***

Firma oferująca w sprredaży materiały do sitodruku, tampondruku, farby, emulsje i środki chemiczne firmy KIVO, akcesoria do sitodruku, tamponiarki i naświetlarki. W ofercie także miesznie farb w skali PANTONE.

http://www.color.sitodruk.pl/ - 12 Kwi 2002

SITOLAND Pracownia Sitodruku***

Firma wykonuje hafty i nadruki reklamowe na wszelkiego rodzaju tkaninach i dzianinach zarówno na wykrojach jak i gotowych wyrobach (koszulki T-shirt, parasole, torebki reklamowe, folie, balony, papier, gadżety reklamowe, itp).

http://www.sitoland.waw.pl/ - 15 Cze 2001

Informacje dodatkowe