KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > sitodruk (146)

Alma Trend - plotery, folie, sitodruk, inkjet, drukarki***

Firma prowadzi zaopatrzenie firm reklamowych w materiały eksploatacyjne, technologię oraz maszyny. Na stronie informacje o firmie oraz ofercie.

http://www.almatrend.com.pl/ - 23 Lis 2004

amigo-sitodruk.pl***

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę profesjonalnego studia sitodruku Amigo, który znajduje się w Warszawie. Działalność w branży prowadzimy od 1993 roku. Proponujemy wykonanie sitodruku do formatu B0 na różnorodnych materiałach - tekturze, mikofolii, kartonach, papierach, foliach, metalach, szkle jak i wielu innych. Stosujemy farby konwencjonalne, UV bądź specjalistyczne (termoaktywne, zapachowe, zabezpieczające, brokatowe, fotoluminescencyjne bądź klejowe). Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne ceny usług. Szczegóły dostępne są na naszej stronie.

http://amigo-sitodruk.pl/ - 17 Gru 2016

Aniger***

Firma działająca w Poznaniu, zajmująca się sitodrukiem na koszulkach, tampodrukiem na gadżetach reklamowych. Projektujemy indywidualne wzory.

http://www.aniger.com.pl/ - 14 Maj 2004

API - materiały do sitodruku***

Prezentacja dystrybutora materiałów i urządzeń do sitodruku. W ofercie firmy farby plastizolowe Union Ink, emulsje światłoczułe, chemikalia sitodrukowe, brokaty, gumy raklowe ORA, papiery transferowe do druku cyfrowego FOREVER, materiały do wykonywania prasowanek (papier, farby, kleje), prasy transferowe Adkins, kleje do blatów, karuzele ręczne i automatyczne.

http://www.api.pl/ - 27 Kwi 2004

A-print Agencja Reklamowa***

Agencja Reklamowa "A-print" specjalizuje się w wykonywaniu nadruków reklamowych na wszelkiego rodzaju podłożach. Posiadane przez nas materiały eksploatacyjne oraz gadżety reklamowe pochodzą od bezpośrednich importerów i producentów, co gwarantuje Państwu rewelacyjnie niskie ceny.

http://www.a-print.pl/ - 27 Sie 2007

Arpi-Druk - naklejki wypukłe, nadruki, stickery***

Arpi-Druk - Kraków, woj małopolskie. Firma wykonuje naklejki wypukłe 3d, plomby gwarancyjne, nadruki na odzieży, koszulkach, nadruki na metalu oraz tworzywach sztucznych, naklejki, wizytówki, breloki itp. Pracownia sitodruku i reklamy zaprasza.

http://www.arpidruk.com.pl/ - 5 Sty 2005

ART-P Reklama i Sitodruk***

Firma zajmuje się reklamą wizualną i sitodrukiem. Wykonuje: plansze, kasetony, szyldy, banery, witryny, tabliczki, plandeki, naklejki wykorzystując folie samoprzylepne. Nowoczesne rozwiązania, ciekawe efekty, szybko i ekonomicznie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom może zaproponować nawet pojedyncze sztuki w przystępnych cenach.

http://www.art-p.pl/ - 9 Lut 2004

Color-press***

Na stronie przedstawia się firma poligraficzna oferująca szeroka gamę usług w zakresie projektowania, składu i druku:druk offsetowy, sitodruk, fleksodruk, złocenie, wytłaczanie, lakierowanie UV, druk termiczny, DTP itp.

http://www.color-press.wroc.pl/ - 28 Sty 2002

Colorprint - sitodruk, tampondruk***

Firma oferująca w sprzedaży materiały do sitodruku, tampondruku, farby MARABU, emulsje i środki chemiczne firmy KIWO, akcesoria do sitodruku, tamponiarki i naświetlarki. W ofercie także mieszanie farb w skali PANTONE.

http://www.colordruk.pl/ - 21 Kwi 2005

DP-PRODUCT. Chorzów***

Strona firmy zajmującej się produkcją kubków reklamowych, podkładek pod mysz, ceramiki, porcelany i szkła. Ponadto w ofercie reklamowa kalka.

http://www.dp-product.pl/ - 13 Gru 2005