KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > usługi introligatorskie (61)

Ksero cyfrowe****

Ksero kolorowe, wydruki prac dyplomowych, oprawa prac, plotowanie wielkoformatowe, wydruki woskowe, zdjęcia na płótnie, wizytówki, pieczątki

http://www.moderato.pl/ - 21 Lip 2016

Lotos Sp. z o.o.****

Drukarnia Lotos Sp. z o.o. wykonuje druki wielobarwne na półformatowych maszynach firmy Heidelberg - 4- i 8-kolorowych. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.drukarnia-lotos.pl/ - 2 Sty 2002

Mefax-Plast****

Mefax-Plast producent wyrobów z PCV, skóry syntetycznej i naturalnej tj. okładki na menu z nadrukami firmowymi, księgi pamiątkowe, okładki na dokumenty, dyplomy, wizytówki, kalendarze, teczki neseserowe, okienka na kalendarze, opakowania zgrzewane.

http://www.mefax.pl/ - 13 Gru 2004

MICHAEL - Wykrojniki Introligatorskie****

Firma projektuje i wykonuje wykrojniki, sztance, formy czyszczące i flexo dla przemysłu poligraficznego. Na stronach informacje o firmie, prezentacja możliwości realizacyjnych i zaplecza technicznego, oferta i dane kontaktowe.

http://www.michael.com.pl/ - 24 Kwi 2002

Pantha - Introligatornia Warszawa – oprawa spiralna, oprawa listwowa, okienka do kalendarzy****

Pantha – Introligatorstwo przemysłowe to przede wszystkim oprawa spiralna mazowieckie i listwowanie. Firma zajmuje się wszechstronną poligrafii: drukarni i firm poligraficznych, domów mediowych oraz bezpośrednio klientów docelowych. To również najnowocześniejsze maszyny introligatorskie, doświadczony introligator przemysłowy podejmuje się trudnych realizacji introligatorskich na terenie całej Polski. Introligatornia mazowieckie ponadto posiada w swojej ofercie m.in.: wykrawanie, okienka do kalendarzy, zawieszki do hangerów.

http://www.pantha.com.pl/ - 3 Sty 2013

Poligrafia S.A.****

Firma działająca w branży drukarsko-wydawniczej. Prezentacja spółki (historia, struktura organizacyjna), oferowane usługi, referencje, rynek kapitałowy, kontakt.

http://www.poligrafia-sa.com.pl/ - 28 Sty 2002

SNN poligrafia****

Witryna internetowa firmy świadczącej kompleksowe usługi poligraficzne. Znajdziesz tu kompletne informacje nt. firmy, jej działalności, dane teleadresowe i zaproszenie do współpracy.

http://www.snn.com.pl/ - 15 Wrz 2001

Studio Arka****

Centrum Drukowania i Kopiowania. STUDIO ARKA świadczy wszelkie usługi związane z kopiowaniem, drukowaniem oraz skanowaniem materiałów zarówno czarno-białych jak i kolorowych. Dodatkowo wszystkie prace wykończeniowe takie jak oprawianie, dziurkowanie czy zszywanie. Na stronie szczegóły oferty.

http://studioarka.pl/ - 5 Lis 2001

Wydawnictwo Markol - druki akcydensowe****

Nasza firma oferuje druki akcydensowe oraz specjalistyczne druki medyczne. Proponujemy również wyroby introligatorskie i tablice trenerskie, odzwierciedlające układ boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej. Proponujemy wydawnictwa w postaci bloczków oraz zwartych zeszytów.

http://www.sklepdruki.pl/ - 7 Mar 2015

Wydawnictwo "Negatyw"****

Strona drukarni "Negatyw" z Bydgoszczy. W serwisie oferta firmy wraz z cennikeim. Także tu znajdziesz informacje o drukarni oraz dane adresowe.

http://www.negatyw.com.pl/ - 5 Wrz 2001