KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > usługi introligatorskie (61)

ADL DARIUSZ LEGUT - PRODUCENT KART MENU***

Producent: kart menu, ozdobnych okładek, etui kelnerskich, artykułów reklamowych. Złocenia, tłoczenia na różnych materiałach. Witryna zawiera zdjęcia oferowanego asortymentu.

http://kartymenu.wroclaw.pl/ - 7 Paź 2003

ADL EKSKLUZYWNE OPRAWY KSIĄŻEK***

Na stronie znajdziesz informacje o firmie, o świadczonych przez nią usługach w zakresie poligrafii oraz dane teleadresowe.

http://www.adl-dl.pl/adl/ - 1 Kwi 2002

Agencja Poligraficzna Tęcza***

Agencja oferuje kompleksowe usługi w zakresie uszlachetniania druku, dysponując wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym parkiem maszynowym. W ofercie znajdują się: foliowanie na gorąco (do formatu B2),sztancowanie (do formatu B1),złocenie,tłoczenie. Ponadto oferujemy wykrojniki dla poligrafii, kalendarze firmowe, oprawy spiralne, listwowania kalendarzy, plakatów, projektowaniem i produkcją opakowań ozdobnych i kartonowych.

http://www.teczapoligrafia.com/ - 7 Sty 2009

Arkoch producent segregatorów***

Arkoch jest producentem segregatorów reklamowych. Segregatory wykonywane są według indywidualnych wymagań klienta. Arkoch oferuje także usługi introligatorskie, poligraficzne.

http://www.arkoch.pl/ - 19 Paź 2010

Copy Student: Oprawa prac dyplomowych, wydruki, ksero***

Copy Student oferuje profesjonalne usługi w zakresie: miękka i twarda oprawa prac dyplomowych, formatowanie prac, wydruki na papierze i folii, usługi kserograficzne (czarno-białe i na folii), bindowanie i termobindowanie, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie, sprzedaż artykułów biurowych.

http://www.copystudent.pl/ - 25 Mar 2009

DANGRAF - usługi poligraficzne.***

Strona ww kaliskiej drukarni DANGRAF, która oprócz samego druku oferuje również całą przygotowalnie oraz usługi introligatorskie i inne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.dangraf.pl/ - 21 Gru 2001

DAN-POL :: Usługi poligraficzne :: Drukarnia offsetowa***

Nowoczesna drukarnia offsetowa. Zapewniamy kompleksowe usługi poligraficzne: przygotowanie do druku, druk offsetowy do formatu B2. Skład tekstu, profesjonalna introligatornia.

http://www.drukarnia-danpol.pl/ - 18 Cze 2004

Drukarnia Grafmar***

Drukarnia offsetowa Grafmar. Drukujemy: książki, broszury, katalogi, foldery, ulotki, plakaty, etykiety, kalendarze, papiery firmowe, opakowania oraz wiele innych. Wykonujemy pełny zakres prac poligraficznych. Działamy na terenie całej Polski.

http://www.grafmar.com.pl/ - 6 Paź 2008

Drukarnia Lipka - pełen zakres usług poligraficznych***

Na stronie znajdują się informacje związane z firmą, nasza oferta, dane kontaktowe oraz formularz kontaktowy. Zachęcamy do zapoznania się z działami poświęconymi stronie usługowej firmy, które przybliżą proces realizacji zamówień.

http://www.lipkadruk.pl/ - 21 Kwi 2009

Drukarnia Naukowo-Techniczna S.A.***

Na stronie oferta firmy w skład której wchodzą następujące usługi poligraficzne: druk książki, czasopism, folderów, skład, naświetlanie, oprawa, zeszyty szkolne - produkcja na zamówienie.

http://www.druknt.com.pl/ - 23 Paź 2001