KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > usługi introligatorskie (61)

Palsa- materiały introligatorskie***

Firma działa w branży poligraficzno - introligatorskiej. Importuje bezpośrednio materiały pokryciowe, introligatorskie. Materiały pokryte PCV, papiery ozdobne, skóry mielone, pokrycia akrylowe, kartony ozdobne, płótna.

http://www.palsa.pl/ - 1 Lip 2003

P.H.U. ZURTEX***

Oferta firmy P.H.U. ZURTEX. Artykuły introligatorskie, włukienniczo-techniczne, uszczelniające, nici, sznurki oraz liny.

http://www.zurtex.waw.pl/ - 16 Lut 2004

Podlaska Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowo-Usługowa***

Strona firmy świadczącej usługi poligraficzne i techniczne. Na łamach strony znajdziesz prezentację zakładu poligraficznego, jego oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.podlaska.com.pl/ - 16 Paź 2001

Poligrafia***

Nowoczesny zakład poligraficzny z Poznania, świadczący usługi najwyższej jakości dla klientów z kraju i zagranicy.

http://www.mos.pl/ - 14 Lut 2005

Skórzane albumy na zdjęcia, albumy ślubne, etui na CD. PIMAX. Koszalin***

Witryna Introligatorni artystycznej i reklamowej oferującej unikatowe albumy do zdjęć, fotoksiążki w oprawach skórzanych, etui na cd, albumy ślubne wykonywane na zamówienie.Ponadto w ofercie produkcja prestiżowych gadżetów oraz opakowań ozdobnych oraz książki w oprawach artystycznych i edycje bibliofilskie.

http://www.albumy.pimax.com.pl/ - 3 Lut 2006

STEMP-POL***

Strona firmowa zawierająca aktualne informacji o prowadzonej działalności produkcyjno usługowej: Cięcie ploterowe, Etykiety, kody kreskowe, plomby gwarancyjne, stickery, nalepki wypukłe 3D, tabliczki znamionowe, ulotki, plakaty, foldery i inne.

http://www.stemp-pol.com/ - 2 Mar 2007

Studio Reklamy i Druku Select***

Studio Reklamy i Druku "Select" oferuje i wykonuje: wizytówki, ulotki, plakaty, kalendarze, zaproszenia, papier firmowy, notatniki, bloczki, druki, strony internetowe, fotografia cyfrowa.

http://www.select.civ.pl/ - 23 Lip 2004

TMW Piatikow. Produkcja opakowań kartonowych.***

Firma zajmuje się drukiem i produkcją opakowań kartonowych bez ograniczeń rozmiaru i kształtu. Na stronie znajdziecie ofertę oraz formularz zapytania ofertowego.

http://www.tmwpiatikow.pl/ - 10 Paź 2002

Wycinanie registrów w materiałach poligraficznych***

Firma SchoPa Buchbinderei specjalizuje się w wycinaniu registrów o różnych kształtach i wymiarach, w materiałach poligraficznych. Na stronach informacje o firmie, prezentacja możliwych do wykonania registrów, informacje techniczne, formularz z zapytaniem ofertowym, dane kontaktowe.

http://www.schopa.pl/ - 22 Kwi 2002

Wydawnictwo Artystyczne Pimax. Skórzane albumy do zdjęć, fotoksiążki, księgi i albumy ślubne.***

Introligatornia artystyczna i wydawnictwo Pimax. Ekskluzywne oprawy książek, albumy na zdjęcia, foto księgi i kroniki pamiątkowe, produkcja prestiżowych kompletów na biurko, gadżetów reklamowych i opakowań.

http://www.albumy.info/ - 10 Maj 2007