KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Poligrafia > usługi poligraficzne (1 217)

Poligrafia i nadruki reklamowe*****

Firma oferuje kompleksową obsługę poligraficzną.Wykonuje nadruki na koszulkach, kubkach, czapkach, torbach, długopisach, upominkach - na materiałach własnych i powierzonych.

http://www.sepi.com.pl/ - 13 Mar 2001

PRYZMAT - Studio Pre-press i Pre-media*****

Bogata oferta studia Pryzmat obejmuje zarówno pre-press jak i pre-media, a więc wszystkie działania związane z przygotowaniem materiałów do druku i wykorzystania w mediach elektronicznych.

http://www.studio.pryzmat.com.pl/ - 13 Sie 2004

RAMZES studio grafiki komputerowej*****

Witryna studia grafiki komputerowej. Są tutaj informacje na temat działalności firmy: grafika 2D i 3D, reklama, animacje komputerowe, poligrafia, www - projektowanie i serwis.

http://www.ramzes.szczecin.pl/ - 5 Kwi 2000

Reklama*****

Firma Alboard stawia sobie za cel kreowanie wizerunku firm za pomocą najlepszych środków i nośników reklamy wizualnej. Na stronie zamieszczono informacje o firmie i jej produktach.

http://www.alboard.com/ - 23 Lip 2002

Sodexho Pass Polska - lider na rynku kuponów /bonów*****

Kupony Sodexho Pass to najpopularniejszy prezent świąteczny dla pracowników lub nagroda w promocjach sprzedaży. Najwięcej punktów akceptujących - ponad 40,000 kupony/bony papierowe i 80,000 karty. Błyskawiczna dostawa i najwyższa jakość obsługi-ISO 9001.

http://www.sodexhopass.pl/ - 22 Kwi 2005

Studio Euroart - agencja reklamowa, studio graficzne*****

W ofercie: projektowanie graficzne wszelkich publikacji, druk offsetowy, sitodruk, druk wielkoformatowy, kompleksowe kreowanie wizerunku firm także w Internecie, projektowanie i tworzenie stron www, promocja, reklama, marketing, serwisy, prezentacje multimedialne, kalendarze.

http://www.euroart.com.pl/ - 20 Lut 2004

Szkolenia, Grafika Komputerowa, Projektowanie stron.*****

Profesjonalne rozwiązania dla firm - w ofercie: szkolenia, grafika komputerowa, projektowanie stron, programy dla firm, tworzenie witryn internetowych.

http://www.klienci.pl/ - 12 Lis 2004

VERSO Kompleksowe Uslugi Poligraficzne. Szczecin*****

Kompleksowe uslugi poligraficzne. Studio graficzne, fotograficzne, wydawnictwo, drukarnia. Foldery, katalogi, ulotki, kalendarze, wizytowki, papier firmowy, bloczki, plakaty itd.

http://www.verso.szczecin.pl/ - 28 Gru 2005

VIP - agencja reklamy*****

Organizuje kampanie reklamowe, plany i strategie, rabaty w prasie, radio i telewizji. Ponadto zajmuje się kreacją, promocją, reklamą wizualną, wykonywaniem projektów i wszelkich usług poligraficznych.

http://www.vip.lublin.pl/ - 26 Sty 2002

Vista Design - Studio Wizerunku Firmy - Katowice*****

Reklama, webdesign, poligrafia, projektowanie wnętrz. Budowa wizerunku firmy od podstaw.

http://www.vistadesign.pl/ - 24 Cze 2004