KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 187)

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego*****

Serwis Ministerstwa Transportu i Gospodarki Morskiej, podaje szczegółowe informacje o koncesjach i zezwoleniach, zawiera aktualne komunikaty i informacje BOTM, wykaz stowarzyszeń, informacje o ograniczeniach ruchu w Polsce i innych krajach europejskich oraz linki do innych organów administracji.

http://www.botm.gov.pl/ - 14 Lut 2000

cire.pl - energetyka, energia, rynek energii.*****

Cire.pl - centrum informacji o rynku energii - energetyka, energia, rynek energii.

http://www.cire.pl/ - 17 Paź 2003

Infor-Gazeta prawna.*****

Jest to gazeta on-line związana z prawem. Znajduje się tam dużo serwisów tematycznych.

http://www.gazetaprawna.infor.pl/ - 26 Lip 2001

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002

PIT 2010*****

Program PIT 2010 umożliwia rozliczenie rocznych formularzy PIT za 2010 rok: PIT 28, PIT 28A, PIT 28B, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT B, PIT D, PIT O, PIT 2K, PIT M, PIT ZG, PIT Z, NIP 1, NIP 3, NIP B, NIP C

http://biznes.interia.pl/podatki/program-pit/ - 20 Sty 2011

Poszkodowani wystawcy weksli*****

Strona poszkodowanych wystawców weksli na rzecz firmy leasingowej Tenar w Opolu, wyprowadzonych bezprawnie przez podmioty lub osoby fizyczne: Auto-Land Jelenia Góra, Dolnośląska Grupa Pieniężna Jelenia Góra Jeżów Sudecki Płoszczyna 80, Karkonoska Grupa Kapitałowa Ryszard Kołodziejczak P.Piotrowski K&P s.c. , Jarosław Gałys fundacja Nadzieja, reprezentowani przez Kancelaria Radców Prawnych Kubacki&Kubacki Jelenia Góra, ul.Bankowa 3

http://www.weksel.projekty.pl/ - 12 Lut 2007

Strona internetowa Centrum Informacji Europejskiej UKIE*****

Serwis informacyjny CIE obejmuje informacje ogólne, przewodnik przedsiębiorcy, przewodnik tematyczny i internetowy, publikacje, programy pomocowe, akty prawne i zbiór dokumentów.

http://www.cie.gov.pl/ - 15 Mar 2005

Twoja Gazeta Podatkowa*****

Internetowe wydanie "Twojej Gazety Podatkowej". Serwis dla pracowników, pracodawców, księgowych, ekonomistów, prawników, menedżerów. Wydawca: Wydawnictwo Podatkowe GOFIN sp. z o.o.

http://www.gazetapodatkowa.pl/ - 9 Mar 2004

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

Adwokat Adam Borzozowski****

Kancelaria adwokacka Adama Brzozowskiego ma siedzibę usytuowaną w Kole. Zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm. Swoje doświadczenie zdobywałem w jednej z lepszych kancelarii w województwie łódzkim. Nabyta wiedza i uczestnictwo w wielu procesach sądowych pozwoliło na rozpoczęcie indywidualnej praktyki adwokackiej. Moim klientem oferuje profesjonalne usługi oraz porady prawne. Troszcząc się o potrzeby klientów, do każdej sprawy pochodzę indywidualnie, dbając o rzetelność i tajemnicę zawodową. Specjalizuje się w prawie wszystkich gałęzi. Pomagam moim klientom w sprawach cywilnych oraz w zakresie prawa rodzinnego i cywilnego. Mam doświadczenie w sprawach związanych z prawem gospodarczym. Niejednokrotnie reprezentowałam klientów w obszarze prawa karnego.

http://adwokat-brzozowski.pl/ - 27 Lip 2017

Informacje dodatkowe