KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 153)

Lubasz i Wspólnicy****

Lubasz i Wspólnicy jedna z lepiej prosperujących kancelarii prawnych w Łodzi. Jednakże zakres naszych usług nie ogranicza się tylko do Łodzi. Obsługujemy całą Polskę a także Państwa Unii Europejskiej. Nasz klient może liczyć na fachową pomoc od początku do końca sprawy.

http://lubasziwspolnicy.pl/ - 26 Lip 2013

ŁUKSZ WĘGŁOWSKI kancelaria prawna kamień pomorski****

Adwokat Łukasz Węglowski otworzył Kancelarię Adwokacką w Szczecinie oraz Kamieniu Pomorskim. Udziela konsultacji i porad prawnych osobom prywatnym, firmom oraz przedsiębiorcom. Prowadzi sprawy cywilne, karne. Często są to sprawy z zakresu prawa rodzinnego, takie jak rozwody, separacje, sprawy o alimenty i podziały majątku, spadkowe, a również sprawy mieszkaniowe, pracownicze, administracyjne. Prawnik reprezentuje Klientów na każdym etapie postępowania sądowego, a także przed organami administracji. Przygotowuje również różne pisma procesowe, wnioski, apelacje oraz pozwy. Na stronie internetowej można odnaleźć dane kontaktowe, godziny pracy kancelarii i więcej przydatnych wiadomości.

http://www.adwokat-weglowski.pl/ - 15 Wrz 2015

Maciej Woźniak - adwokat rozwody Warszawa****

Kancelaria z siedzibą w Warszawie podejmująca się spraw rozwodowych, karnych oraz dotyczących prawa rodzinnego. Maciej Woźniak zajmuje się również obsługą prawną firm i działalności gospodarczych. Swoje działania popiera wieloletnim doświadczeniem w branży. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajduje się na stronie internetowej.

http://www.maciejwozniak.com/ - 13 Paź 2018

Marzena Zygo Kancelaria Radcy Prawnego****

Usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, osób fizycznych, a także jednostek samorządu terytorialnego. Oferta obejmuje analizę i ocenę stanu prawnego spraw, konsultacje i porady prawne, doradztwo biznesowe, sporządzanie opinii prawnych oraz kompleksowe prowadzenie spraw. Kancelaria przyjmuje ponadto zlecenia dalszego zastępstwa procesowego od adwokatów i radców prawnych z całego kraju, do występowania przed sądami na obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Lublinie. Na stronie Kancelarii można również skorzystać z porady on-line.

http://marzenazygo.pl/ - 5 Maj 2015

Maxilex - Kancelaria Prawno-Windykacyjna****

Kancelaria MaxiLex to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, radców prawnych oraz adwokatów. Współpracujemy z wąskim gronem najlepszych komorników z całej Polski, a działania prowadzimy na terenie całego kraju. Naszym celem jest poprawianie jakości biznesu naszych klientów poprzez zabezpieczenie płynności finansowej oraz obniżenie ryzyka prawno - finansowego prowadzonych przedsięwzięć.

http://www.maxilex.pl/ - 5 Lut 2014

MKM Lawyers - usługi prawne****

Świadczone przez wrocławską kancelarię usługi prawne obejmują pomoc podczas zakładania spółek oraz windykacji należności. Adwokaci i radcy z MKM Lawyers zapewniają również obsługę w zakresie odszkodowań.

http://mkmlawyers.pl/ - 14 Gru 2017

Nieruchomości Pomorza Gdańskiego****

Baza ofert z wyszukiwarką nieruchomości, oferty z rynku wtórnego, nowe osiedla, aktualności z pomorskiego rynku nieruchomości, porady prawne, finansowe, remontowo - budowlane, ważne adresy.

http://www.npg.com.pl/ - 27 Lip 2000

Notariusz Gorzów****

Notariusz Henryk Piotr Wiszewki jest magistrem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Z dniem 24 lipca 2008 roku został powołany na stanowisko notariusza. Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Mostowej 12 na pierwszym piętrze szklanego biurowca. Wejście od strony ul. Bolesława Chrobrego. Budynek przystosowany jest dla osob niepełnosprawnych (winda). Miejsca parkingowe dookoła budynku.

http://www.notariusz-wiszewski.pl/ - 24 Maj 2014

Nowa firma****

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

http://nowa-firma.com.pl/ - 22 Lis 2014

Nowe rynki****

Nowe rynki, to projekt ułatwiający polskim przedsiębiorcom, i firmom eksport towarów i usług.

http://www.nowerynki.pl/ - 1 Lip 2018