KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 129)

Nieruchomości Pomorza Gdańskiego****

Baza ofert z wyszukiwarką nieruchomości, oferty z rynku wtórnego, nowe osiedla, aktualności z pomorskiego rynku nieruchomości, porady prawne, finansowe, remontowo - budowlane, ważne adresy.

http://www.npg.com.pl/ - 27 Lip 2000

Notariusz Gorzów****

Notariusz Henryk Piotr Wiszewki jest magistrem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Z dniem 24 lipca 2008 roku został powołany na stanowisko notariusza. Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Mostowej 12 na pierwszym piętrze szklanego biurowca. Wejście od strony ul. Bolesława Chrobrego. Budynek przystosowany jest dla osob niepełnosprawnych (winda). Miejsca parkingowe dookoła budynku.

http://www.notariusz-wiszewski.pl/ - 24 Maj 2014

Nowa firma****

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

http://nowa-firma.com.pl/ - 22 Lis 2014

Odszkodowania****

Kancelaria Excambium jest firma zajmującą się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań. Prowadzimy sprawy kompleksowo - od postępowania przygotowawczego po reprezentowanie Klienta w sądzie. Charakteryzuje nas niska i stała prowizja oraz doświadczona kadra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://kancelaria-excambium.pl/ - 5 Maj 2013

ODSZKODOWANIA UK****

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszkodowane w wypadkach na terenie UK: wypadkach samochodowych, wypadkach przy pracy. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu odszkodowania w wyniku zaniedbania medycznego. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami. Polskie Centrum Odszkodowań Ltd UK Prestige Claims Management Ltd Tel:0208 998 3076 0800 292 2912 Tel z PL:+48 77 541 84 31

http://ukprestigeclaims.co.uk/ - 9 Wrz 2014

Odszkodowania z OC****

Niekiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale wiele sytuacji przykrych, w których jesteśmy narażeni na szkodę rzeczową bądź osobową kwalifikuje się do tego, aby rościć prawa do odszkodowania.

http://www.odszkodowania-z-oc.pl/ - 28 Sie 2015

PARP****

Strona Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiebiorczosci. Informacje rzadowe na temat programów, ustaw z dziedziny gospodarki. Aktualności, ustawy, publikacje, statystyki, przetargi i konferencje

http://www.parp.gov.pl/ - 25 Lip 2001

PATENTportal.pl - własność intelektualna****

PATENTportal.pl to niezależny tematyczny portal związany z propagowaniem tematyki własności intelektualnej (IP- Intellectual Property). Praktyczne informacje, wskazówki i porady dotyczące zgłoszeń, ochrony, wdrożeń czy kupna i sprzedaży aktywów niematerialnych jakimi są: patenty, licencje, znaki towarowe, wzory przemysłowe, wzory użytkowe, prawa autorskie. Zamierzeniem portalu jest gromadzenie i propagowanie informacji z tematyki własności intelektualnej w styczności z biznesem,  kojarzenie partnerów biznesowych wśród wynalazców, przedsiębiorców, inwestorów i wszystkich zainteresowanych, w zakresie kupna i sprzedaży oraz wdrożenia własności intelektualnych, wynalazków, pomysłów, patentów, licencji.

http://patentportal.pl/ - 21 Lut 2017

PIT 37 DRUK - serwis i interaktywny pdf****

Strona "PIT 37 DRUK" to nowoczesny serwis, będący ogromną skarbnicą wiedzy, poświęconą składaniu formularzy PIT 37 i innych druków PIT. Na stronie można znaleźć szereg wartościowych artykułów związanych z corocznymi rozliczeniami podatkowymi. PIT 37 DRUK to także interaktywny pdf do wypełniania PIT 37 oraz instrukcja i wzór PIT 37.

http://www.pit37druk.pl/ - 31 Gru 2015

PIT FORMAT program do rozliczeń rocznych. PITy 2011/2012. Oferta indywidualna, dla OPP i biur rach.****

Przyjazny program dla każdego kto jest zobowiązany złożyć roczne zeznanie podatkowe i obliczyć swój osobisty podatek dochodowy PIT. Jak zaufany księgowy rzetelnie wypełni za Ciebie roczne zeznanie podatkowe. Ty nie musisz być ekspertem. Program uwzględni ulgi, odpisy i odliczenia. Zawiera unikalne sposoby wprowadzania i kontroli danych. Po prostu - działa ! Rozliczenie pit 2011/ 2012 jest teraz łatwe. Pit-36, Pit-37, Pit-28, Pit-O i wszelkie formularze i deklaracje oraz każdy przypadek rozliczysz w programie PIT FORMAT. Formularze podatkowe wydrukujesz, zapiszesz jako PDF lub wyślesz internetem jako e-deklaracje. Dla OPP sprawdzone oferty pozyskania 1% odpisu. Od lat wspomagamy fundacje i stowarzyszenia w pozyskiwaniu 1 procent odpisu podatkowego. Mamy jasną i sprawdzoną ofertę oraz znakomity program wykonujący rozliczenia podatkowe, dzięki któremu podatnicy chętnie i łatwo przekażą Wam 1 procent podatku. Zasady naszej współpracy są jasno określone, przejrzyste i etyczne.

http://pitformat.pl/ - 10 Lis 2011