KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 144)

Maxilex - Kancelaria Prawno-Windykacyjna****

Kancelaria MaxiLex to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, radców prawnych oraz adwokatów. Współpracujemy z wąskim gronem najlepszych komorników z całej Polski, a działania prowadzimy na terenie całego kraju. Naszym celem jest poprawianie jakości biznesu naszych klientów poprzez zabezpieczenie płynności finansowej oraz obniżenie ryzyka prawno - finansowego prowadzonych przedsięwzięć.

http://www.maxilex.pl/ - 5 Lut 2014

MKM Lawyers - usługi prawne****

Świadczone przez wrocławską kancelarię usługi prawne obejmują pomoc podczas zakładania spółek oraz windykacji należności. Adwokaci i radcy z MKM Lawyers zapewniają również obsługę w zakresie odszkodowań.

http://mkmlawyers.pl/ - 14 Gru 2017

Nieruchomości Pomorza Gdańskiego****

Baza ofert z wyszukiwarką nieruchomości, oferty z rynku wtórnego, nowe osiedla, aktualności z pomorskiego rynku nieruchomości, porady prawne, finansowe, remontowo - budowlane, ważne adresy.

http://www.npg.com.pl/ - 27 Lip 2000

Notariusz Gorzów****

Notariusz Henryk Piotr Wiszewki jest magistrem prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Z dniem 24 lipca 2008 roku został powołany na stanowisko notariusza. Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Mostowej 12 na pierwszym piętrze szklanego biurowca. Wejście od strony ul. Bolesława Chrobrego. Budynek przystosowany jest dla osob niepełnosprawnych (winda). Miejsca parkingowe dookoła budynku.

http://www.notariusz-wiszewski.pl/ - 24 Maj 2014

Nowa firma****

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy, a jeszcze więcej osób takową posiada. Serwis ten poświęcony jest właśnie, głównie tematyce firmy, jej zakładania, tworzenia i temu pochodnych. Każdy zainteresowany obecny lub przyszły przedsiębiorca znajdzie tu coś dla siebie.

http://nowa-firma.com.pl/ - 22 Lis 2014

Nowe rynki****

Nowe rynki, to projekt ułatwiający polskim przedsiębiorcom, i firmom eksport towarów i usług.

http://www.nowerynki.pl/ - 1 Lip 2018

Odszkodowania****

Kancelaria Excambium jest firma zajmującą się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań. Prowadzimy sprawy kompleksowo - od postępowania przygotowawczego po reprezentowanie Klienta w sądzie. Charakteryzuje nas niska i stała prowizja oraz doświadczona kadra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://kancelaria-excambium.pl/ - 5 Maj 2013

ODSZKODOWANIA UK****

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszkodowane w wypadkach na terenie UK: wypadkach samochodowych, wypadkach przy pracy. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu odszkodowania w wyniku zaniedbania medycznego. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami. Polskie Centrum Odszkodowań Ltd UK Prestige Claims Management Ltd Tel:0208 998 3076 0800 292 2912 Tel z PL:+48 77 541 84 31

http://ukprestigeclaims.co.uk/ - 9 Wrz 2014

Odszkodowania z OC****

Niekiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale wiele sytuacji przykrych, w których jesteśmy narażeni na szkodę rzeczową bądź osobową kwalifikuje się do tego, aby rościć prawa do odszkodowania.

http://www.odszkodowania-z-oc.pl/ - 28 Sie 2015

PARP****

Strona Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiebiorczosci. Informacje rzadowe na temat programów, ustaw z dziedziny gospodarki. Aktualności, ustawy, publikacje, statystyki, przetargi i konferencje

http://www.parp.gov.pl/ - 25 Lip 2001