KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 129)

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA lokale komunalne najem wykup szczecin****

Przedstawiamy Państwu Kancelarią Adwokacką PWK, która znajduje się w Szczecinie. Wykonujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa finansowego, prawa spadkowego oraz innych dziedzin. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych i poza nimi. Oprócz tego przeprowadzamy porady prawne, sporządzamy opinie prawne, wezwania, umowy, odwołania i pozwy, a także realizujemy windykację należności pieniężnych oraz innych świadczeń. Jeżeli są Państwo zaciekawieni działalnością naszej kancelarii - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej informacji mieści się na witrynie www.

http://www.kancelaria-pwk.pl/ - 11 Lut 2016

Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce.****

Porady ekspertów dot. rozliczania wynagrodzeń, ZUS, kosztów pracowniczych, czasu pracy, prawo pracy. Informacje o zmianach w prawie, porady ekspertów, odpowiedzi na pytania czytelników, orzeczenia i wyjaśnienia ministerstwa finansów, interpretacje. Kalkulatory.

http://www.placewfirmie.pl/ - 9 Lut 2007

Polish lawyer****

Zachęcamy do kontaktu z nasza kancelarią i specjalistami, do których zaliczyć można współpracujących z nami polish lawyers. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam na otwarcie biur w Polsce i USA, co z kolei umożliwia nam kontakt ze znacznie szerszym gronem odbiorców. Zapewniamy pomoc z zakresu prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego. Nie musisz się o nic obawiać, bowiem nam polski prawnik w USA, biegle posługuje się zarówno językiem polskim, jak i angielskim.

http://newyorkpolishlawyers.com/ - 14 Wrz 2016

Polsko Amerykańska Kancelaria Adwokacka****

Wszystkich potrzebujących porady prawnej zachęcamy do kontaktu z naszymi adwokatami z USA. Kancelaria posiada swoje biuro zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną z wielu dziedzin prawa, jak np. prawo cywilne, prawo karne, prawo unijne, prawo pracy, kwestie prawne związane z nieruchomościami, jak również obsługę prawną firm.

http://amerykanskiadwokat.wordpress.com/ - 26 Sie 2016

Porady prawne Bydgoszcz, prawnik, adwokat Włocławek****

Kancelaria adwokacka Dariusza Lubińskiego z Bydgoszczy oferuje usługi i porady prawne na wysokim poziomie. Adwokat podejmuje się obrony w sprawach karnych, prowadzenie spraw cywilnych oraz gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje obsługę i porady prawne na najwyższym poziomie. Prawnik posiada dwa oddziały swojej kancelarii w Bydgoszczy i Włocławku.

http://adwokat-bydgoszcz.com/ - 11 Kwi 2012

Porady prawne forum****

Forum prawnik to miejsce, w jakim możesz otrzymać ciekawe porady i informacje ze strony innych użytkowników oraz adwokatów, radców prawnych, a także specjalistów będących stałymi bywalcami forum. Jeśli posiadasz określony problem prawny, poszukujesz dobrego adwokata lub radcy prawnego, to koniecznie już teraz zadaj pytanie na forum. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze. Więcej na stronie internetowej.

http://forumprawnik.pl/ - 21 Maj 2015

Porady prawne online****

Profesjonalna i wymierna w skutkach pomoc prawna dla każdego – osób fizycznych oraz firm. W ramach pomocy klient otrzymuje projekt umowy, która chroni jego interesy, może otrzymać pomoc ze strony radcy prawnego podczas negocjacji w sądzie lub przed organami władzy, a także przy sprawach egzekucji komorniczej. Kancelaria przesyła wzory ewentualnych pism, podpowiada, alternatywne, lepsze sposoby rozwiązania danej sprawy, a także udziela odpowiedzi na ewentualne pytania dodatkowe zadawane przez swoich klientów.

http://www.pierwszaprawna.pl/ - 28 Kwi 2013

Porady prawne przez Internet, Porady prawne on-line****

Gwarantowane, wygodne porady prawne - przez Internet. Wnioski, pozwy, apelacje, umowy, spadki, rozwody - wszelkie porady prawne - Internetowe biuro porad prawnych.

http://www.porady-prawne.net/ - 28 Cze 2005

Porady prawne, zakładanie spółek Lublin LCO Kancelaria Puciłowski & Zmysłowski****

LCO Kancelaria Puciłowski & Zmysłowski w Lublinie. Preferowane działania: doradztwo oraz porady prawne i zakładanie spółek. W zakresie praktyki widnieją także zagadnienia, związane z prawem cywilnym, spadkowym, rodzinnym, pracy, a także odszkodowawczym, czy gospodarczym.

http://www.radcaprawny-lublin.pl/ - 22 Lut 2014

Portal informacji prawnej****

Porady, opinie prawne, doradztwo z prawie wszystkich dziedzin prawa. W portalu znajdziesz kancelarie adwokackie, radcowskie, notarialne, patentowe z całego kraju. Opinia lub porada prawna (podatkowa) udzielana jest przez specjalistów z danego zakresu prawa. Informacje o zawodach, aplikacjach prawniczych oraz nowych aktach prawnych.

http://www.mojeprawo.pl/ - 30 Gru 2005