KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 144)

PATENTportal.pl - własność intelektualna****

PATENTportal.pl to niezależny tematyczny portal związany z propagowaniem tematyki własności intelektualnej (IP- Intellectual Property). Praktyczne informacje, wskazówki i porady dotyczące zgłoszeń, ochrony, wdrożeń czy kupna i sprzedaży aktywów niematerialnych jakimi są: patenty, licencje, znaki towarowe, wzory przemysłowe, wzory użytkowe, prawa autorskie. Zamierzeniem portalu jest gromadzenie i propagowanie informacji z tematyki własności intelektualnej w styczności z biznesem,  kojarzenie partnerów biznesowych wśród wynalazców, przedsiębiorców, inwestorów i wszystkich zainteresowanych, w zakresie kupna i sprzedaży oraz wdrożenia własności intelektualnych, wynalazków, pomysłów, patentów, licencji.

http://patentportal.pl/ - 21 Lut 2017

PIT 37 DRUK - serwis i interaktywny pdf****

Strona "PIT 37 DRUK" to nowoczesny serwis, będący ogromną skarbnicą wiedzy, poświęconą składaniu formularzy PIT 37 i innych druków PIT. Na stronie można znaleźć szereg wartościowych artykułów związanych z corocznymi rozliczeniami podatkowymi. PIT 37 DRUK to także interaktywny pdf do wypełniania PIT 37 oraz instrukcja i wzór PIT 37.

http://www.pit37druk.pl/ - 31 Gru 2015

PIT FORMAT program do rozliczeń rocznych. PITy 2011/2012. Oferta indywidualna, dla OPP i biur rach.****

Przyjazny program dla każdego kto jest zobowiązany złożyć roczne zeznanie podatkowe i obliczyć swój osobisty podatek dochodowy PIT. Jak zaufany księgowy rzetelnie wypełni za Ciebie roczne zeznanie podatkowe. Ty nie musisz być ekspertem. Program uwzględni ulgi, odpisy i odliczenia. Zawiera unikalne sposoby wprowadzania i kontroli danych. Po prostu - działa ! Rozliczenie pit 2011/ 2012 jest teraz łatwe. Pit-36, Pit-37, Pit-28, Pit-O i wszelkie formularze i deklaracje oraz każdy przypadek rozliczysz w programie PIT FORMAT. Formularze podatkowe wydrukujesz, zapiszesz jako PDF lub wyślesz internetem jako e-deklaracje. Dla OPP sprawdzone oferty pozyskania 1% odpisu. Od lat wspomagamy fundacje i stowarzyszenia w pozyskiwaniu 1 procent odpisu podatkowego. Mamy jasną i sprawdzoną ofertę oraz znakomity program wykonujący rozliczenia podatkowe, dzięki któremu podatnicy chętnie i łatwo przekażą Wam 1 procent podatku. Zasady naszej współpracy są jasno określone, przejrzyste i etyczne.

http://pitformat.pl/ - 10 Lis 2011

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA lokale komunalne najem wykup szczecin****

Przedstawiamy Państwu Kancelarią Adwokacką PWK, która znajduje się w Szczecinie. Wykonujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa finansowego, prawa spadkowego oraz innych dziedzin. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych i poza nimi. Oprócz tego przeprowadzamy porady prawne, sporządzamy opinie prawne, wezwania, umowy, odwołania i pozwy, a także realizujemy windykację należności pieniężnych oraz innych świadczeń. Jeżeli są Państwo zaciekawieni działalnością naszej kancelarii - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej informacji mieści się na witrynie www.

http://www.kancelaria-pwk.pl/ - 11 Lut 2016

Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce.****

Porady ekspertów dot. rozliczania wynagrodzeń, ZUS, kosztów pracowniczych, czasu pracy, prawo pracy. Informacje o zmianach w prawie, porady ekspertów, odpowiedzi na pytania czytelników, orzeczenia i wyjaśnienia ministerstwa finansów, interpretacje. Kalkulatory.

http://www.placewfirmie.pl/ - 9 Lut 2007

Polish lawyer****

Zachęcamy do kontaktu z nasza kancelarią i specjalistami, do których zaliczyć można współpracujących z nami polish lawyers. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam na otwarcie biur w Polsce i USA, co z kolei umożliwia nam kontakt ze znacznie szerszym gronem odbiorców. Zapewniamy pomoc z zakresu prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego. Nie musisz się o nic obawiać, bowiem nam polski prawnik w USA, biegle posługuje się zarówno językiem polskim, jak i angielskim.

http://newyorkpolishlawyers.com/ - 14 Wrz 2016

Polsko Amerykańska Kancelaria Adwokacka****

Wszystkich potrzebujących porady prawnej zachęcamy do kontaktu z naszymi adwokatami z USA. Kancelaria posiada swoje biuro zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną z wielu dziedzin prawa, jak np. prawo cywilne, prawo karne, prawo unijne, prawo pracy, kwestie prawne związane z nieruchomościami, jak również obsługę prawną firm.

http://amerykanskiadwokat.wordpress.com/ - 26 Sie 2016

Porady prawne - Bugaj Adwokaci****

Kancelaria Bugaj Adwokaci zajmuje się świadczeniem usług prawnych. Doradza w kwestiach związanych z prawem gospodarczym, rodzinnym i administracyjnym. Posiada dwie siedziby: w Świdnicy i Jeleniej Górze.

http://www.bugaj-adwokaci.pl/ - 25 Lip 2018

Porady prawne Bydgoszcz, prawnik, adwokat Włocławek****

Kancelaria adwokacka Dariusza Lubińskiego z Bydgoszczy oferuje usługi i porady prawne na wysokim poziomie. Adwokat podejmuje się obrony w sprawach karnych, prowadzenie spraw cywilnych oraz gospodarczych. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje obsługę i porady prawne na najwyższym poziomie. Prawnik posiada dwa oddziały swojej kancelarii w Bydgoszczy i Włocławku.

http://adwokat-bydgoszcz.com/ - 11 Kwi 2012

Porady prawne forum****

Forum prawnik to miejsce, w jakim możesz otrzymać ciekawe porady i informacje ze strony innych użytkowników oraz adwokatów, radców prawnych, a także specjalistów będących stałymi bywalcami forum. Jeśli posiadasz określony problem prawny, poszukujesz dobrego adwokata lub radcy prawnego, to koniecznie już teraz zadaj pytanie na forum. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas oraz pieniądze. Więcej na stronie internetowej.

http://forumprawnik.pl/ - 21 Maj 2015