KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 157)

Odszkodowania****

Kancelaria Excambium jest firma zajmującą się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań. Prowadzimy sprawy kompleksowo - od postępowania przygotowawczego po reprezentowanie Klienta w sądzie. Charakteryzuje nas niska i stała prowizja oraz doświadczona kadra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://kancelaria-excambium.pl/ - 5 Maj 2013

ODSZKODOWANIA UK****

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszkodowane w wypadkach na terenie UK: wypadkach samochodowych, wypadkach przy pracy. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu odszkodowania w wyniku zaniedbania medycznego. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami. Polskie Centrum Odszkodowań Ltd UK Prestige Claims Management Ltd Tel:0208 998 3076 0800 292 2912 Tel z PL:+48 77 541 84 31

http://ukprestigeclaims.co.uk/ - 9 Wrz 2014

Odszkodowania z OC****

Niekiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale wiele sytuacji przykrych, w których jesteśmy narażeni na szkodę rzeczową bądź osobową kwalifikuje się do tego, aby rościć prawa do odszkodowania.

http://www.odszkodowania-z-oc.pl/ - 28 Sie 2015

PARP****

Strona Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiebiorczosci. Informacje rzadowe na temat programów, ustaw z dziedziny gospodarki. Aktualności, ustawy, publikacje, statystyki, przetargi i konferencje

http://www.parp.gov.pl/ - 25 Lip 2001

PATENTportal.pl - własność intelektualna****

PATENTportal.pl to niezależny tematyczny portal związany z propagowaniem tematyki własności intelektualnej (IP- Intellectual Property). Praktyczne informacje, wskazówki i porady dotyczące zgłoszeń, ochrony, wdrożeń czy kupna i sprzedaży aktywów niematerialnych jakimi są: patenty, licencje, znaki towarowe, wzory przemysłowe, wzory użytkowe, prawa autorskie. Zamierzeniem portalu jest gromadzenie i propagowanie informacji z tematyki własności intelektualnej w styczności z biznesem,  kojarzenie partnerów biznesowych wśród wynalazców, przedsiębiorców, inwestorów i wszystkich zainteresowanych, w zakresie kupna i sprzedaży oraz wdrożenia własności intelektualnych, wynalazków, pomysłów, patentów, licencji.

http://patentportal.pl/ - 21 Lut 2017

PIT 37 DRUK - serwis i interaktywny pdf****

Strona "PIT 37 DRUK" to nowoczesny serwis, będący ogromną skarbnicą wiedzy, poświęconą składaniu formularzy PIT 37 i innych druków PIT. Na stronie można znaleźć szereg wartościowych artykułów związanych z corocznymi rozliczeniami podatkowymi. PIT 37 DRUK to także interaktywny pdf do wypełniania PIT 37 oraz instrukcja i wzór PIT 37.

http://www.pit37druk.pl/ - 31 Gru 2015

PIT FORMAT program do. PIT 2018/2019. Oferta indywidualna, dla biur rachunkowych i OPP.****

Przyjazny program dla każdego kto jest zobowiązany złożyć roczne zeznanie podatkowe i obliczyć swój podatek dochodowy PIT za rok 2018. Jak zaufany księgowy rzetelnie wypełni za Ciebie roczne zeznanie podatkowe. Ty nie musisz być ekspertem. Program uwzględni ulgi, odpisy i odliczenia. Zawiera unikalne sposoby wprowadzania i kontroli danych. Po prostu - działa ! Rozliczenie PIT 2018/2019 jest teraz łatwe. Pit 28, Pit 36, Pit-37, Pit O i wszelkie formularze i deklaracje oraz każdy przypadek rozliczysz w programie do PIT FORMAT. Formularze podatkowe wydrukujesz, zapiszesz jako PDF lub wyślesz jako e-deklaracje. Dla OPP sprawdzone oferty pozyskania 1 % odpisu. Od lat wspomagamy fundacje i stowarzyszenia w pozyskiwaniu 1 procent odpisu podatkowego. Mamy jasną i sprawdzoną ofertę oraz znakomity program wykonujący rozliczenia podatkowe, dzięki któremu podatnicy chętnie i łatwo przekażą Wam 1 procent podatku. Zasady naszej współpracy są jasno określone, przejrzyste i etyczne.

http://pitformat.pl/ - 29 Paź 2018

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA lokale komunalne najem wykup szczecin****

Przedstawiamy Państwu Kancelarią Adwokacką PWK, która znajduje się w Szczecinie. Wykonujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa finansowego, prawa spadkowego oraz innych dziedzin. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych i poza nimi. Oprócz tego przeprowadzamy porady prawne, sporządzamy opinie prawne, wezwania, umowy, odwołania i pozwy, a także realizujemy windykację należności pieniężnych oraz innych świadczeń. Jeżeli są Państwo zaciekawieni działalnością naszej kancelarii - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej informacji mieści się na witrynie www.

http://www.kancelaria-pwk.pl/ - 11 Lut 2016

Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce.****

Porady ekspertów dot. rozliczania wynagrodzeń, ZUS, kosztów pracowniczych, czasu pracy, prawo pracy. Informacje o zmianach w prawie, porady ekspertów, odpowiedzi na pytania czytelników, orzeczenia i wyjaśnienia ministerstwa finansów, interpretacje. Kalkulatory.

http://www.placewfirmie.pl/ - 9 Lut 2007

Polish lawyer****

Zachęcamy do kontaktu z nasza kancelarią i specjalistami, do których zaliczyć można współpracujących z nami polish lawyers. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam na otwarcie biur w Polsce i USA, co z kolei umożliwia nam kontakt ze znacznie szerszym gronem odbiorców. Zapewniamy pomoc z zakresu prawa cywilnego, karnego, spadkowego, rodzinnego. Nie musisz się o nic obawiać, bowiem nam polski prawnik w USA, biegle posługuje się zarówno językiem polskim, jak i angielskim.

http://newyorkpolishlawyers.com/ - 14 Wrz 2016