KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 131)

Portal informacji prawnej****

Porady, opinie prawne, doradztwo z prawie wszystkich dziedzin prawa. W portalu znajdziesz kancelarie adwokackie, radcowskie, notarialne, patentowe z całego kraju. Opinia lub porada prawna (podatkowa) udzielana jest przez specjalistów z danego zakresu prawa. Informacje o zawodach, aplikacjach prawniczych oraz nowych aktach prawnych.

http://www.mojeprawo.pl/ - 30 Gru 2005

Portal Księgowy Rachunkowość Podatki Aktualności Szkolenia Online****

Tu znajdziesz aktualności z dziedziny rachunkowości, podatków i prawa. Zobacz też nasze bezpłatne szkolenia online.

http://finlab.pl/ - 10 Lip 2014

Pozycjonowanie stron www****

Pozycjonowanie to jeden z kluczowych mechanizmów promocji stron w wyszukiwarkach internetowych. Jego celem jest osiągnięcie przez dany serwis lub aplikację jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych.Usługa ta polega na optymalizowaniu pozycjonowanej aplikacji online/serwisu WWW oraz ciągłym utrzymywaniu ich na czołowych pozycjach rankingów wyszukiwań.

http://estlex.pl/ - 25 Lip 2013

Prawnicy Oświęcim****

Osoby, które mają szukają porady prawnej, mają do wyboru dużo prawników w Oświęcimiu. Jak jednak wybrać tego najlepszego? Przy wyborze warto postawić na profesjonalizm wykonywanych usług. Te kryteria spełnia kancelaria prawna Monika Śmigielska, które specjalizuje się w usług z zakresu prawa cywilnego. Sprawdź stronę internetową, na której znajdziesz więcej szczegółów.

http://smigielska.pl/ - 24 Wrz 2016

Prawnik - porady prawne dla każdego****

Prawnik - portal zawierający porady prawne w dla każdego.

http://prawnik.pw/ - 10 Mar 2016

Prawnik Warszawa Radca prawny Porady prawne Warszawa****

Prawnik Warszawa Radca prawny Krzysztof Kańczugowski wieloletnie doświadczenie w najtrudniejszych sprawach cywilnych, porady prawne Warszawa Ursus Bemowo Włochy

http://prawnik.pw/warszawa/ - 10 Mar 2016

Prawnik we Wrocławiu****

Kiwała & Wspólnicy - radcy prawni i prawnicy działający na terenie całego kraju.

http://www.kiwala-wspolnicy.pl/ - 1 Lis 2014

Prawo restrukturyzacyjne - www.tatara.com****

Kancelaria Tatara i współpracownicy oferują pomoc prawnika w postępowaniu dotyczącym upadłości przedsiębiorstwa. Nasza Kancelaria zajmuje się w szczególności prawem restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz naprawczym. Specjalizujemy się również w szeroko pojętym prawie gospodarczym, a w szczególności prawie spółek. Zajmujemy się świadczeniem usług doradczych w procesach restrukturyzacji, także zadłużenia i postępowaniach upadłości - pomagamy w zawieraniu ugód z wierzycielami - również, gdy są nimi podmioty publicznoprawne, także takie jak Urząd Skarbowy. Pomagamy w przeprowadzaniu negocjacji zmierzających do zawarcia ugód pozasądowych. Kancelaria Tatara i współpracownicy była wymieniana przez dziennik "Rzeczpospolita" jako rekomendowany prawnik w zakresie upadłości firmy.

http://tatara.com.pl/ - 26 Lis 2016

Prawo rodzinne, pracy i alimenty - Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna****

Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym mecenas Eliza Kuna odbywa swoją praktykę zawodową, oferując porady oraz pomoc prawną dla swoich klientów. Mecenas Kuna preferuje różnorodne dziedziny prawa, takie jak prawo rodzinne, pracy, cywilne, gospodarcze. Reprezentuje również swoich klientów w sporach o alimenty, rozwód, czy w innych sprawach sądowych.

http://www.elizakuna.pl/ - 24 Paź 2013

Prawo spółdzielcze****

Kancelaria adwokacka adwokat Beaty Zawadzkiej-Kowalczyk zapewnia obsługę prawną z zakresu prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego, podatkowego, administracyjnego i wielu innych dziedzin, oferując wsparcie w zakresie doradztwa prawnego, a także reprezentacji klienta przed sądami, instytucjami, organami ścigania etc. By nawiązać kontakt z naszymi prawnikami, lub sprawdzić dokładniej naszą ofertę, wejdź na naszą stronę www.

http://www.dobryadwokat.org.pl/ - 8 Sie 2014