KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 112)

Reprywatyzacja - odzyskaj majątek ziemski****

Strona kancelarii zajmującej się reprywatyzacją - odzyskiwaniem majątków znacjonalizowanych w czasach PRL. Prowadzimy sprawy z zakresu wywłaszczeń na podstawach reformy rolnej, reformy leśnej, reformy przemysłu i innych. Odzyskujemy dwory i dworki, zespoły parkowe, budynki mieszkalne, obszary leśne i obszary rolne, a także dzieła sztuki, meble, biżuterię i kosztowności oraz inne ruchomości znajdujące się w znacjonalizowanych majątkach. W sytuacji niemożności zwrotu majątków staramy się o odszkodowanie od skarbu państwa.

http://reprywatyzacja.org.pl/ - 3 Cze 2016

R&S Kancelaria Radców Prawnych - doradztwo prawne****

Biuro zajmuje się reprezentowaniem klientów podczas spraw sądowych oraz mediacji. Doradza w kwestiach podatkowych i związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zajmuje się również realizacją projektów prawa kapitałowego.

http://rspartners.pl/ - 6 Cze 2017

Serwis Prawnik****

Na stronach serwisu znajdziecie artykuły dotyczące prawa nowych technologii, książki godne polecenia, info o szkoleniach i konferencjach itp.

http://www.prawnik.civ.pl/ - 13 Gru 2000

Spółki****

Portal edukacyjny o spółkach, dla przedsiębiorców i nie tylko. Zakładanie, funkcjonowanie spółek, przepisy i porady prawne. Odpowiedzialność wspólników, zarządu. Spółka akcyjna, jawna, cywilna, z o.o.

http://www.spolka.edu.pl/ - 8 Gru 2008

SPR Firma - HACCP, GHP, GMP****

SPR Firma. HACCP, GHP, GMP - audyt, wdrożenia, szkolenia, doradztwo.

http://rig.com.pl/haccp/ - 23 Lut 2004

Tanie papierosy i tytoń z przemytu****

Imperial Tobacco S.A uświadamia wszystkim sprzedającym i kupującym tanie papierosy i tytoń jakie są konsekwencje handlu tymi towarami z przemytu. Na stronie znajdziemy przepisy prawne regulujące te kwestie, wysokości cła i akcyzy, a także dane kontaktowe do firm, do których można zgłaszać taki proceder.

http://stop-szarej-strefie.pl/ - 3 Wrz 2015

TaxOpt.pl - Optymalizacja Podatkowa lepsza niż Dam Koszty / Sprzedam Koszty****

TaxOpt.pl - Optymalizator Podatkowy Jedyna skuteczna optymalizacja VAT PIT i CIT. Ogłoszenia Dam koszty, Sprzedam koszty, kupię koszty, sprzedam faktury vat oraz kupię faktury należy traktować z należytą rezerwą. Postaw na sprawdzoną optymalizację podatkową. Doradca podatkowy online pomoże odpowiedzieć na pytanie jak zmniejszyć VAT, PIT czy CIT oraz jak zmniejszyć podatek od odpłatnego zbycia nieruchomości czy skąd zdobyć brakującą dokumentację dofinansowania i jak rozliczyć dotację. Planowanie podatkowe najlepsza cena, dam koszty Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, sprzedam rachunki.

http://taxopt.pl/ - 8 Gru 2015

Technology Lawyers Warsaw****

Kancelaria SosnowskiLegal oferuje kompleksową miedzynarodową obsługę prawną. W ramach świadczonych usług, kancelaria oferuje obsługę prawna przedsiębiorców, rejestrację spółek w Warszawie oraz w całej Polsce dla podmiotów zagranicznych. Szczegółowy zakres naszej działalności znajduje się na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, z kancelarią można skontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

http://companyinpoland.info/ - 22 Wrz 2017

Tłumaczenia prawnicze - niemiecki, rosyjski, angielski****

Tłumaczymy teksty prawne i prawnicze w języku polskim, niemieckim, angielskim oraz rosyjskim. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy i prawników świadczy usługi w zakresie takich dokumentów, jak: umowy, pozwy, nakazy zapłaty, wyroki, testamenty, oświadczenia, wezwania, dyplomy, certyfikaty, wnioski, podania i inne.

http://ius24.pl/ - 15 Sie 2013

Verdict - sprawdzenie wiarygodności firmy****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Verdict, do której zadań należy sprawdzenie wiarygodności firmy klientów, którzy zgłoszą się z takim zleceniem. Verdict oferuje również kompleksowe raporty na temat różnego rodzaju firm.

http://www.verdict.pl/ - 13 Sie 2013