KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 157)

Prawnicy Oświęcim****

Osoby, które mają szukają porady prawnej, mają do wyboru dużo prawników w Oświęcimiu. Jak jednak wybrać tego najlepszego? Przy wyborze warto postawić na profesjonalizm wykonywanych usług. Te kryteria spełnia kancelaria prawna Monika Śmigielska, które specjalizuje się w usług z zakresu prawa cywilnego. Sprawdź stronę internetową, na której znajdziesz więcej szczegółów.

http://smigielska.pl/ - 24 Wrz 2016

Prawnik - porady prawne dla każdego****

Prawnik - portal zawierający porady prawne w dla każdego.

http://prawnik.pw/ - 10 Mar 2016

Prawnik Warszawa Radca prawny Porady prawne Warszawa****

Prawnik Warszawa Radca prawny Krzysztof Kańczugowski wieloletnie doświadczenie w najtrudniejszych sprawach cywilnych, porady prawne Warszawa Ursus Bemowo Włochy

http://prawnik.pw/warszawa/ - 10 Mar 2016

Prawnik we Wrocławiu****

Kiwała & Wspólnicy - radcy prawni i prawnicy działający na terenie całego kraju.

http://www.kiwala-wspolnicy.pl/ - 1 Lis 2014

Prawo restrukturyzacyjne - www.tatara.com****

Kancelaria Tatara i współpracownicy oferują pomoc prawnika w postępowaniu dotyczącym upadłości przedsiębiorstwa. Nasza Kancelaria zajmuje się w szczególności prawem restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz naprawczym. Specjalizujemy się również w szeroko pojętym prawie gospodarczym, a w szczególności prawie spółek. Zajmujemy się świadczeniem usług doradczych w procesach restrukturyzacji, także zadłużenia i postępowaniach upadłości - pomagamy w zawieraniu ugód z wierzycielami - również, gdy są nimi podmioty publicznoprawne, także takie jak Urząd Skarbowy. Pomagamy w przeprowadzaniu negocjacji zmierzających do zawarcia ugód pozasądowych. Kancelaria Tatara i współpracownicy była wymieniana przez dziennik "Rzeczpospolita" jako rekomendowany prawnik w zakresie upadłości firmy.

http://tatara.com.pl/ - 26 Lis 2016

Prawo rodzinne, pracy i alimenty - Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna****

Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym mecenas Eliza Kuna odbywa swoją praktykę zawodową, oferując porady oraz pomoc prawną dla swoich klientów. Mecenas Kuna preferuje różnorodne dziedziny prawa, takie jak prawo rodzinne, pracy, cywilne, gospodarcze. Reprezentuje również swoich klientów w sporach o alimenty, rozwód, czy w innych sprawach sądowych.

http://www.elizakuna.pl/ - 24 Paź 2013

Radca prawny Ewa Olszewska****

Prawnik Ewa Olszewska oferuje pomoc prawną w swojej kancelarii zlokalizowanej w Szczecinie. Specjalizuje się w prawie gospodarczy, odszkodowań i ubezpieczeń. Zaprasza do profesjonalnej współpracy w miłej atmosferze.

http://ewaolszewska.pl/ - 19 Cze 2015

Radca Prawny Liliana Szestopałko - porady prawne****

Mieszcząca się w Szczecinie kancelaria radcy prawnego, udzielająca porad.

http://radcaprawnyszczecin.com.pl/ - 13 Sty 2016

Radca Prawny Łódź****

Szeroka oferta usług prawniczych skierowana zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców.Pomoc prawna oferowana w zakresie : rozwody,prawo spadkowe,prawo pracy,nieruchomości,windykacja czy odszkodowania.

http://radcaprawnylodz.com.pl/ - 30 Cze 2013

Radca Prawny Poznań****

Kancelaria Radcowska Tomasza Baszkowskiego świadczy szeroki zakres usług prawnych na terenie Poznania i całego województwa Wielkopolskiego. W zakres usług wchodzą sprawy związane z prawem gospodarczym, cywilnym, prawem spółek handlowych, prawem rodzinnym i inne. Każda sprawa traktowana jest z należyta powagą i zaangażowaniem co stanowi podstawę do rzetelnej oceny sytuacji i owocnej współpracy.

http://www.kancelaria-paragraf.pl/ - 15 Cze 2010