KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 166)

Radca Prawny Liliana Szestopałko - porady prawne****

Mieszcząca się w Szczecinie kancelaria radcy prawnego, udzielająca porad.

http://radcaprawnyszczecin.com.pl/ - 13 Sty 2016

Radca Prawny Łódź****

Szeroka oferta usług prawniczych skierowana zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców.Pomoc prawna oferowana w zakresie : rozwody,prawo spadkowe,prawo pracy,nieruchomości,windykacja czy odszkodowania.

http://radcaprawnylodz.com.pl/ - 30 Cze 2013

Radca Prawny Poznań****

Kancelaria Radcowska Tomasza Baszkowskiego świadczy szeroki zakres usług prawnych na terenie Poznania i całego województwa Wielkopolskiego. W zakres usług wchodzą sprawy związane z prawem gospodarczym, cywilnym, prawem spółek handlowych, prawem rodzinnym i inne. Każda sprawa traktowana jest z należyta powagą i zaangażowaniem co stanowi podstawę do rzetelnej oceny sytuacji i owocnej współpracy.

http://www.kancelaria-paragraf.pl/ - 15 Cze 2010

Rankingi funduszy****

Pierwsze w Polsce profesjonalne rankingi funduszy inwestycyjnych.

http://cbsf.ae.krakow.pl/ - 21 Wrz 2000

Reprywatyzacja - odzyskaj majątek ziemski****

Strona kancelarii zajmującej się reprywatyzacją - odzyskiwaniem majątków znacjonalizowanych w czasach PRL. Prowadzimy sprawy z zakresu wywłaszczeń na podstawach reformy rolnej, reformy leśnej, reformy przemysłu i innych. Odzyskujemy dwory i dworki, zespoły parkowe, budynki mieszkalne, obszary leśne i obszary rolne, a także dzieła sztuki, meble, biżuterię i kosztowności oraz inne ruchomości znajdujące się w znacjonalizowanych majątkach. W sytuacji niemożności zwrotu majątków staramy się o odszkodowanie od skarbu państwa.

http://reprywatyzacja.org.pl/ - 3 Cze 2016

Restrukturyzacja i upadłość firmy****

Kancelaria prawna zajmująca się restrukturyzacją i upadłością firm.

http://www.restrukturyzacja-kancelaria.pl/ - 25 Lut 2018

R&S Kancelaria Radców Prawnych - doradztwo prawne****

Biuro zajmuje się reprezentowaniem klientów podczas spraw sądowych oraz mediacji. Doradza w kwestiach podatkowych i związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zajmuje się również realizacją projektów prawa kapitałowego.

http://rspartners.pl/ - 6 Cze 2017

Rykowski Jusiel Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych****

W warszawskiej kancelarii Rykowski & Gniewkowski świadczymy obsługę prawną dla firm i klientów indywidualnych. Zajmujemy się prowadzeniem sporów, sporządzaniem audytów oraz doradztwem. Do naszych specjalizacji należy również prawo górnicze oraz energetyczne.

http://www.rykowski.pl/ - 28 Sie 2018

Serwis Prawnik****

Na stronach serwisu znajdziecie artykuły dotyczące prawa nowych technologii, książki godne polecenia, info o szkoleniach i konferencjach itp.

http://www.prawnik.civ.pl/ - 13 Gru 2000

Spółki****

Portal edukacyjny o spółkach, dla przedsiębiorców i nie tylko. Zakładanie, funkcjonowanie spółek, przepisy i porady prawne. Odpowiedzialność wspólników, zarządu. Spółka akcyjna, jawna, cywilna, z o.o.

http://www.spolka.edu.pl/ - 8 Gru 2008