KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 153)

Rankingi funduszy****

Pierwsze w Polsce profesjonalne rankingi funduszy inwestycyjnych.

http://cbsf.ae.krakow.pl/ - 21 Wrz 2000

Reprywatyzacja - odzyskaj majątek ziemski****

Strona kancelarii zajmującej się reprywatyzacją - odzyskiwaniem majątków znacjonalizowanych w czasach PRL. Prowadzimy sprawy z zakresu wywłaszczeń na podstawach reformy rolnej, reformy leśnej, reformy przemysłu i innych. Odzyskujemy dwory i dworki, zespoły parkowe, budynki mieszkalne, obszary leśne i obszary rolne, a także dzieła sztuki, meble, biżuterię i kosztowności oraz inne ruchomości znajdujące się w znacjonalizowanych majątkach. W sytuacji niemożności zwrotu majątków staramy się o odszkodowanie od skarbu państwa.

http://reprywatyzacja.org.pl/ - 3 Cze 2016

Restrukturyzacja i upadłość firmy****

Kancelaria prawna zajmująca się restrukturyzacją i upadłością firm.

http://www.restrukturyzacja-kancelaria.pl/ - 25 Lut 2018

R&S Kancelaria Radców Prawnych - doradztwo prawne****

Biuro zajmuje się reprezentowaniem klientów podczas spraw sądowych oraz mediacji. Doradza w kwestiach podatkowych i związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Zajmuje się również realizacją projektów prawa kapitałowego.

http://rspartners.pl/ - 6 Cze 2017

Rykowski Jusiel Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych****

W warszawskiej kancelarii Rykowski & Gniewkowski świadczymy obsługę prawną dla firm i klientów indywidualnych. Zajmujemy się prowadzeniem sporów, sporządzaniem audytów oraz doradztwem. Do naszych specjalizacji należy również prawo górnicze oraz energetyczne.

http://www.rykowski.pl/ - 28 Sie 2018

Serwis Prawnik****

Na stronach serwisu znajdziecie artykuły dotyczące prawa nowych technologii, książki godne polecenia, info o szkoleniach i konferencjach itp.

http://www.prawnik.civ.pl/ - 13 Gru 2000

Spółki****

Portal edukacyjny o spółkach, dla przedsiębiorców i nie tylko. Zakładanie, funkcjonowanie spółek, przepisy i porady prawne. Odpowiedzialność wspólników, zarządu. Spółka akcyjna, jawna, cywilna, z o.o.

http://www.spolka.edu.pl/ - 8 Gru 2008

SPR Firma - HACCP, GHP, GMP****

SPR Firma. HACCP, GHP, GMP - audyt, wdrożenia, szkolenia, doradztwo.

http://rig.com.pl/haccp/ - 23 Lut 2004

Stolarz, Bogusz Radcy Prawni****

Nasza kancelaria świadczy porady prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w Rudzie Śląskiej. Radcy obecni są podczas spraw windykacyjnych, a także obejmujących prawo rodzinne lub spadkowe. Proponujemy również wsparcie z kwestiach związanych z nieruchomościami.

http://www.sblegal.pl/ - 25 Maj 2018

Tanie papierosy i tytoń z przemytu****

Imperial Tobacco S.A uświadamia wszystkim sprzedającym i kupującym tanie papierosy i tytoń jakie są konsekwencje handlu tymi towarami z przemytu. Na stronie znajdziemy przepisy prawne regulujące te kwestie, wysokości cła i akcyzy, a także dane kontaktowe do firm, do których można zgłaszać taki proceder.

http://stop-szarej-strefie.pl/ - 3 Wrz 2015