KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 112)

Zmiany podatkowe 2017 dla mikroprzedsiębiorców****

Zebraliśmy w jednym miejscu przepisy jakie dotyczą mikroprzedsiębiorców w roku 2017 po zmianach w przepisach podatkowych m.in. po wejściu w życie nowelizacji ustawy o VAT. Przypominamy o progach podatkowych, podajemy kwoty wolne od podatku w roku 2017 i jak mikroprzedsiębiorcy powinni płacić zaliczki na podatek dochodowy. Omawiamy kwestie związane z minimalną stawką godzinową jaka obowiązuje w roku 2017 przy popularnych umowach zlecenie i w jakim zakresie dotknie ona mikroprzedsiębiorców i samozatrudnionych. Zwracamy uwagę na zaostrzone przepisy w zakresie kaucji gwarancyjnej przy obrocie tzw towarami wrażliwymi, oraz wprowadzeniu solidarnej odpowiedzialności dostawców i nabywców. Omawiamy zagrożenia jakie niesie ze sobą możliwość wykreślenia przedsiębiorcy z rejestru czynnych podatników VAT przez urząd skarbowy bez wcześniejszego powiadomienia oraz wskazujemy sytuacje w jakich naczelnik urzędu skarbowego może dokonać wykreślenia podatnika z rejestru VAT.

http://blog.biurco.pl/2017/02/zmiany-podatkowe-2017-dla.html - 14 Lut 2017

ADWOKACI - Kancelaria Adwokacka***

Kancelaria Adwokacka Tomasza Przeciechowskiego i Krzysztofa Sokołowskiego. Na stronie zamieszczono podstawowe informacje na temat oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.adwokaci.com.pl/ - 28 Mar 2003

Adwokat Krakowiński, Krakowińska, Kancelaria Adwokacka Łódź***

Porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, kompleksowa obsługa prawna, rozwód, windykacja, e-porady

http://www.adwokat-lodz.eu/ - 24 Lut 2010

Aktywni na rzecz rozwoju kraju i siebie***

Strona poświęcona pracy i bezrobociu. Na niej opinie autora na temat krajowej gospodarki, uwagi, opinie i porady.

http://www.adastyla.republika.pl/ - 18 Paź 2001

Amadeus Kancelaria Prawnicza Wrocław***

Kancelaria świadcząca kompleksową obsługę prawną firm (przedsiębiorstw) oraz osób fizycznych. Prowadzimy całodobowy Internetowy Serwis Porad Prawnych. Posługujemy się językami: polskim, angielskim, niemieckim i czeskim. Specjalizujemy się w prawie handlowym, prawie umów, inwestycjach i fuzjach.

http://www.amadeus.biz.pl/ - 10 Sie 2009

Attma Przedsiębiorstwo Usług Ochrony Środowiska***

Na stronie zamieszczono: historię firmy, ofertę, informację o klientach, mapę.

http://www.attma.pl/ - 27 Cze 2003

Biuro Doradztwa Marzena Styczyńska Piotrowicz***

Prezentacja biura świadczącego usługi w zakresie wsparcia przedsiębiorców, którzy zamierzają pozyskać środki inwestycyjne, prowadzą sprawy w urzędach administracji publicznej, pragną poznać jakość organizacji swoich przedsiębiorstw.

http://biuro-doradztwa.webpark.pl/ - 30 Cze 2006

Biuro Obrotu Wierzytelnościami i Windykacji RYMESA. Olsztyn***

Profesjonalna windykacja wierzytelności. Wywiad gospodarczy. Monitoring należności.

http://rymesa.w.interia.pl/ - 23 Sty 2006

Biuro Rachunkowe B.Z - Gdańsk - Beata Ziemann***

Biuro Rachunkowe B.Z Gdańsk - Beata Ziemann - kompleksowa obsługa w zakresie rachunkowości, doradztwo podatkowe, porady finansowe. Biuro rachunkowe dla firm z Gdańska - Trójmiasta i okolic. Przedmiotem świadczonych przez nas usług jest kompleksowa obsługa rachunkowa i księgowa: rachunkowość spółek, fundacji, spółdzielni mieszkaniowych. Księgowość małego przedsiębiorcy, wspólnot mieszkaniowych, zamknięcie roku, kadry i płace.

http://www.br-ziemann.pl/ - 15 Maj 2009

Biuro rachunkowe Wrocław***

Kompleksowa obsługa firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń podatkowych. Specjalizuję się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ale zajmuję się również uproszczonymi formami księgowości. Obsługa księgowa we Wrocławiu i okolicach.

http://www.inx.pl/ - 11 Paź 2011