KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 166)

SPR Firma - HACCP, GHP, GMP****

SPR Firma. HACCP, GHP, GMP - audyt, wdrożenia, szkolenia, doradztwo.

http://rig.com.pl/haccp/ - 23 Lut 2004

Stolarz, Bogusz Radcy Prawni****

Nasza kancelaria świadczy porady prawne dla firm oraz klientów indywidualnych w Rudzie Śląskiej. Radcy obecni są podczas spraw windykacyjnych, a także obejmujących prawo rodzinne lub spadkowe. Proponujemy również wsparcie z kwestiach związanych z nieruchomościami.

http://www.sblegal.pl/ - 25 Maj 2018

Tanie papierosy i tytoń z przemytu****

Imperial Tobacco S.A uświadamia wszystkim sprzedającym i kupującym tanie papierosy i tytoń jakie są konsekwencje handlu tymi towarami z przemytu. Na stronie znajdziemy przepisy prawne regulujące te kwestie, wysokości cła i akcyzy, a także dane kontaktowe do firm, do których można zgłaszać taki proceder.

http://stop-szarej-strefie.pl/ - 3 Wrz 2015

TaxOpt.pl - Optymalizacja Podatkowa lepsza niż Dam Koszty / Sprzedam Koszty****

TaxOpt.pl - Optymalizator Podatkowy Jedyna skuteczna optymalizacja VAT PIT i CIT. Ogłoszenia Dam koszty, Sprzedam koszty, kupię koszty, sprzedam faktury vat oraz kupię faktury należy traktować z należytą rezerwą. Postaw na sprawdzoną optymalizację podatkową. Doradca podatkowy online pomoże odpowiedzieć na pytanie jak zmniejszyć VAT, PIT czy CIT oraz jak zmniejszyć podatek od odpłatnego zbycia nieruchomości czy skąd zdobyć brakującą dokumentację dofinansowania i jak rozliczyć dotację. Planowanie podatkowe najlepsza cena, dam koszty Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, sprzedam rachunki.

http://taxopt.pl/ - 8 Gru 2015

Technology Lawyers Warsaw****

Kancelaria SosnowskiLegal oferuje kompleksową miedzynarodową obsługę prawną. W ramach świadczonych usług, kancelaria oferuje obsługę prawna przedsiębiorców, rejestrację spółek w Warszawie oraz w całej Polsce dla podmiotów zagranicznych. Szczegółowy zakres naszej działalności znajduje się na stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, z kancelarią można skontaktować się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.

http://companyinpoland.info/ - 22 Wrz 2017

Tłumaczenia prawnicze - niemiecki, rosyjski, angielski****

Tłumaczymy teksty prawne i prawnicze w języku polskim, niemieckim, angielskim oraz rosyjskim. Nasz zespół doświadczonych tłumaczy i prawników świadczy usługi w zakresie takich dokumentów, jak: umowy, pozwy, nakazy zapłaty, wyroki, testamenty, oświadczenia, wezwania, dyplomy, certyfikaty, wnioski, podania i inne.

http://ius24.pl/ - 15 Sie 2013

Verdict - sprawdzenie wiarygodności firmy****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Verdict, do której zadań należy sprawdzenie wiarygodności firmy klientów, którzy zgłoszą się z takim zleceniem. Verdict oferuje również kompleksowe raporty na temat różnego rodzaju firm.

http://www.verdict.pl/ - 13 Sie 2013

Veritas - porady i usługi prawne online****

Kancelaria prawna Veritas udziela porad online poprzez swoją stronę internetową. Świadczona pomoc obejmuje prawo gospodarcze oraz handlowe.

http://www.tanieporadyprawne.com.pl/ - 17 Gru 2016

W. Skóra - Kancelaria radcy prawnego****

Nasza kancelaria udziela pomocy radcy prawnego w sprawach cywilnych, a także regulowanych ustawodawstwem gospodarczym, pracy, rodzinnym, konsumenckim. Udziela także wsparcia w dochodzeniu odszkodowań. Pomoc świadczy w postaci porad prawnych, sporządzania opinii i dokumentacji oraz reprezentowania przed organami administracyjnymi i sądami.

http://www.kancelaria-skora.com.pl/ - 17 Wrz 2014

Windykacja należności w Szczecinie****

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej windykacji. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną na rzecz wierzycieli i dłużników. Prowadzimy sprawy na każdym etapie, już od pierwszego dnia opóźnienia w spłacie. Zapewniamy reprezentację profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy oraz Klientów indywidualnych.

http://foxlegal.pl/ - 30 Cze 2017