KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 144)

Veritas - porady i usługi prawne online****

Kancelaria prawna Veritas udziela porad online poprzez swoją stronę internetową. Świadczona pomoc obejmuje prawo gospodarcze oraz handlowe.

http://www.tanieporadyprawne.com.pl/ - 17 Gru 2016

W. Skóra - Kancelaria radcy prawnego****

Nasza kancelaria udziela pomocy radcy prawnego w sprawach cywilnych, a także regulowanych ustawodawstwem gospodarczym, pracy, rodzinnym, konsumenckim. Udziela także wsparcia w dochodzeniu odszkodowań. Pomoc świadczy w postaci porad prawnych, sporządzania opinii i dokumentacji oraz reprezentowania przed organami administracyjnymi i sądami.

http://www.kancelaria-skora.com.pl/ - 17 Wrz 2014

Windykacja należności w Szczecinie****

Specjalizujemy się w szeroko rozumianej windykacji. Świadczymy profesjonalną pomoc prawną na rzecz wierzycieli i dłużników. Prowadzimy sprawy na każdym etapie, już od pierwszego dnia opóźnienia w spłacie. Zapewniamy reprezentację profesjonalnego pełnomocnika w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym. Zapraszamy do współpracy małe i średnie firmy oraz Klientów indywidualnych.

http://foxlegal.pl/ - 30 Cze 2017

WKB Wierciński Kwieciński Baehr EKSPERCI O ZAMÓWIENIACH - blog o zamówieniach publicznych****

Na blogu WKB Wierciński Kwieciński Baehr znajdują się wpisy dotyczące prawa zamówień publicznych.

http://blog.wkb.pl/ - 3 Sie 2016

Włodzimierz Raczewski - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach****

Strona internetowa Włodzimierza Raczewskiego - komornika sądowego z Kostrzyna nad Odrą działającego przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Udostępniane są tu również informacje o zbliżających się licytacjach.

http://www.komornikkostrzyn.pl/ - 30 Cze 2015

Wskaźniki i stawki Aktualne przetargi****

Elfin - Informacje i aktualności finansowe. Przetargi, wskaźniki efektywności i inne informacje dotyczące rynku finansowego.

http://biznes.elfin.pl/ - 25 Sie 2008

Www.antyepu.pl****

Anty Epu gwarantuje merytoryczną i skuteczną pomoc podczas walki z firmami windykacyjnymi lub bankami. Współpracujemy z klientami na etapie przedsądowym i sądowym oraz podczas egzekucji komorniczych. Nie ponosisz kosztów współpracy. Wypłatę realizuje Twój przeciwnik po wygranej przez nas sprawie. Przyjmujemy zlecenia od klientów w całym kraju. Siedzibę główną posiadamy natomiast na terenie Warszawy.

http://www.antyepu.pl/ - 6 Maj 2015

Www.kancelaria-osuch.pl****

W Świnoujściu swoją siedzibę posiada Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Krzemień-Osuch. Zapewnia ona współpracę w zakresie doradztwa, przygotowywania dokumentów prawnych, zastępstwa procesowego przed sądami, urzędami oraz odpowiednimi organami jak też windykację należności. Współpracuje z osobami fizycznymi oraz przedsiębiorcami. Kancelarii można zlecić doradztwo i usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, pracy a także administracyjnego. Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami oferty lub skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na witrynę internetową.

http://kancelaria-osuch.pl/ - 30 Mar 2017

Wykrywanie i zagłuszanie systemów podsłuchowych i lokalizacyjnych.****

Systemy podsłuchowe i lokalizacyjne mogą być dla ofiary bardzo pomocne - ja to potrafię i mogę zacząć pracować dla Ciebie. Skuteczność moich usług jest doceniana przez dobrze zarządzanie przedsiębiorstwa. Zapraszam

http://www.systemy-antypodsluchowe.pl/ - 5 Maj 2014

Zasiłek dla bezrobotnych****

Strona, która jest centrum pomocy osobą bezrobotnym. Znajdziesz tuaj najważniejsze porady dla osób szukających pracy. Jak uniknąć zwolnień, jak dostać zasiłek dla bezrobotnych. Czy wiesz ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych w 2013 roku? Na naszej stronie znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Dowiedz się jak wykiwać pracodawcę i jak nie dać się zwolnić. Jakie masz prawa, a jakie obowiązki jako osoba bezrobotna. Na blogu możesz przeczytać jak zdobyć darmową opiekę i ubezpieczenie zdrowotne.

http://zasilek-dla-bezrobotnych.blogspot.com/ - 19 Lut 2013