KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 131)

Włodzimierz Raczewski - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słubicach****

Strona internetowa Włodzimierza Raczewskiego - komornika sądowego z Kostrzyna nad Odrą działającego przy Sądzie Rejonowym w Słubicach. Udostępniane są tu również informacje o zbliżających się licytacjach.

http://www.komornikkostrzyn.pl/ - 30 Cze 2015

Wskaźniki i stawki Aktualne przetargi****

Elfin - Informacje i aktualności finansowe. Przetargi, wskaźniki efektywności i inne informacje dotyczące rynku finansowego.

http://biznes.elfin.pl/ - 25 Sie 2008

Www.antyepu.pl****

Anty Epu gwarantuje merytoryczną i skuteczną pomoc podczas walki z firmami windykacyjnymi lub bankami. Współpracujemy z klientami na etapie przedsądowym i sądowym oraz podczas egzekucji komorniczych. Nie ponosisz kosztów współpracy. Wypłatę realizuje Twój przeciwnik po wygranej przez nas sprawie. Przyjmujemy zlecenia od klientów w całym kraju. Siedzibę główną posiadamy natomiast na terenie Warszawy.

http://www.antyepu.pl/ - 6 Maj 2015

Www.kancelaria-osuch.pl****

W Świnoujściu swoją siedzibę posiada Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Krzemień-Osuch. Zapewnia ona współpracę w zakresie doradztwa, przygotowywania dokumentów prawnych, zastępstwa procesowego przed sądami, urzędami oraz odpowiednimi organami jak też windykację należności. Współpracuje z osobami fizycznymi oraz przedsiębiorcami. Kancelarii można zlecić doradztwo i usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, pracy a także administracyjnego. Jeśli chcą się Państwo zapoznać ze szczegółami oferty lub skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na witrynę internetową.

http://kancelaria-osuch.pl/ - 30 Mar 2017

Wykrywanie i zagłuszanie systemów podsłuchowych i lokalizacyjnych.****

Systemy podsłuchowe i lokalizacyjne mogą być dla ofiary bardzo pomocne - ja to potrafię i mogę zacząć pracować dla Ciebie. Skuteczność moich usług jest doceniana przez dobrze zarządzanie przedsiębiorstwa. Zapraszam

http://www.systemy-antypodsluchowe.pl/ - 5 Maj 2014

Zasiłek dla bezrobotnych****

Strona, która jest centrum pomocy osobą bezrobotnym. Znajdziesz tuaj najważniejsze porady dla osób szukających pracy. Jak uniknąć zwolnień, jak dostać zasiłek dla bezrobotnych. Czy wiesz ile wynosi zasiłek dla osób bezrobotnych w 2013 roku? Na naszej stronie znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Dowiedz się jak wykiwać pracodawcę i jak nie dać się zwolnić. Jakie masz prawa, a jakie obowiązki jako osoba bezrobotna. Na blogu możesz przeczytać jak zdobyć darmową opiekę i ubezpieczenie zdrowotne.

http://zasilek-dla-bezrobotnych.blogspot.com/ - 19 Lut 2013

Zmiany podatkowe 2017 dla mikroprzedsiębiorców****

Zebraliśmy w jednym miejscu przepisy jakie dotyczą mikroprzedsiębiorców w roku 2017 po zmianach w przepisach podatkowych m.in. po wejściu w życie nowelizacji ustawy o VAT. Przypominamy o progach podatkowych, podajemy kwoty wolne od podatku w roku 2017 i jak mikroprzedsiębiorcy powinni płacić zaliczki na podatek dochodowy. Omawiamy kwestie związane z minimalną stawką godzinową jaka obowiązuje w roku 2017 przy popularnych umowach zlecenie i w jakim zakresie dotknie ona mikroprzedsiębiorców i samozatrudnionych. Zwracamy uwagę na zaostrzone przepisy w zakresie kaucji gwarancyjnej przy obrocie tzw towarami wrażliwymi, oraz wprowadzeniu solidarnej odpowiedzialności dostawców i nabywców. Omawiamy zagrożenia jakie niesie ze sobą możliwość wykreślenia przedsiębiorcy z rejestru czynnych podatników VAT przez urząd skarbowy bez wcześniejszego powiadomienia oraz wskazujemy sytuacje w jakich naczelnik urzędu skarbowego może dokonać wykreślenia podatnika z rejestru VAT.

http://blog.biurco.pl/2017/02/zmiany-podatkowe-2017-dla.html - 14 Lut 2017

ADWOKACI - Kancelaria Adwokacka***

Kancelaria Adwokacka Tomasza Przeciechowskiego i Krzysztofa Sokołowskiego. Na stronie zamieszczono podstawowe informacje na temat oferty oraz dane teleadresowe.

http://www.adwokaci.com.pl/ - 28 Mar 2003

Adwokat Krakowiński, Krakowińska, Kancelaria Adwokacka Łódź***

Porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, kompleksowa obsługa prawna, rozwód, windykacja, e-porady

http://www.adwokat-lodz.eu/ - 24 Lut 2010

Aktywni na rzecz rozwoju kraju i siebie***

Strona poświęcona pracy i bezrobociu. Na niej opinie autora na temat krajowej gospodarki, uwagi, opinie i porady.

http://www.adastyla.republika.pl/ - 18 Paź 2001