KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 166)

Adwokat Sławomir Szymański - marketing sieciowy i inne sprawy prawne****

Prowadzona przez adwokata Sławomira Szymańskiego bydgoska Kancelaria zapewnia obsługę prawną firm m.in. w zakresie prowadzenia mediacji gospodarczych oraz usług związanych z marketingiem sieciowym.

http://www.szymanskiadwokat.pl/ - 29 Mar 2016

Adwokat szczecin****

Kancelaria Prochownik od początku istnienia świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstw. Zakres działań prawnych oraz świadczone obsługi obejmuje sporządzanie umówi i opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych, udzielanie porad oraz konsultacji prawnych i wiele innych. Kompleksowa pomoc prawna świadczona przez doświadczoną kancelarię z wieloletnią praktyka i setkami wygranych spraw. Skuteczność i profesjonalizm- adwokat Szczecin.

http://www.prochownik.pl/ - 10 Gru 2012

Adwokat Szczecin - adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin****

Adwokat Dorota Lasota zajmuje się kompleksową pomocą w sprawach: gospodarczych, cywilnych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, karnych, karnych skarbowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, W ramach usług jakie zapewnia kancelaria adwokacka w Szczecinie wymienić należy: obsługę przedsiębiorstw, porady prawne, opracowywanie opinii prawnych i pism procesowych, opracowywanie i opiniowanie umów, reprezentowanie klientów przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami podatkowymi, celnymi, administracyjnymi, dochodzeniowo-śledczymi. Pomoc prawna świadczona jest według najlepszej woli i wiedzy, z należytą uczciwością, sumiennością i gorliwością w celu ochrony prawnej interesów klienta. Kancelaria czynna jest: W poniedziałki i wtorki w godzinach od 11:00 do 17:00 (w tym dyżur od 15:30 do 17 :00) W środy, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00 W pozostałych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

http://www.adwokat-lasota.pl/ - 2 Sie 2011

Adwokat USA****

Wszystkich posiadających problem prawny zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną poradę prawną najlepszych adwokatów z USA. Nie zastanawiaj się więc dłużej i już dziś skontaktuj się z naszym amerykańskim adwokatem

http://usaadwokat.wixsite.com/adwokatusa/ - 28 Wrz 2016

Adwokat ZCW - Warszawa****

Kancelaria ZCW oferuje szeroki zakres usług adwokackich. Jeżeli potrzebujesz adwokata to skorzystaj z doświadczenia i rzetelności kancelarii ZCW. Serdecznie zapraszamy osoby z terenu miasta Warszawa

http://kancelaria-zcw.pl/ - 18 Kwi 2011

Aleksandra Wenskowska - regulaminy serwisów internetowych adwokat****

Aleksandra Wenskowska zajmuje się doradztwem związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej. W ofercie znaleźć można takie usługi jak: tworzenie instrukcji dla pracowników i pracodawców oraz przygotowywanie regulaminów serwisów internetowych. Adwokat podejmuje się również reprezentowania klientów przed sądem pracy.

http://www.adwokat-wenskowska.pl/ - 4 Wrz 2014

Amerykański Prawnik****

Jesteśmy kancelarią adwokacką, która na rynku działa od roku 1998. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne porady prawne osobom indywidualnym i przedsiębiorstwom. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią pod bezpłatną infolinią, bądź też z naszym biurem. Gwarantujemy, że z nami każda sprawa zakończy się oczekiwanym sukcesem.

http://amerykanskiprawnik.wordpress.com/ - 26 Sie 2016

Amrykański adwokat****

Jesteśmy kancelarią adwokacką posiadającą swoje siedziby w Polsce i USA. Od ponad 20 lat nasi amerykańscy adwokaci świadczą kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Zajmujemy się obsługą prawną osób indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc.

http://amerykanskiadwokat.wixsite.com/amerykanski-adwokat/ - 26 Sie 2016

Barbara Jeziorska Kancelaria Notarialna notariusz zgierz****

Kancelaria Notarialna Barbara Jeziorska przewodzi czynności notarialne w siedzibie kancelarii w Zgierzu, ewentualnie położeniu uprzednio wyznaczonym przez strony. Żeby miejsce dopełnianych czynności notarialnych zdołało pozostać wykonane w innym niż kancelaria miejscu, muszą być spełnione ku temu odpowiednie przesłanki jakie pozostały opisane w odpowiednich dokumentach legislacyjnych. Notariusz jest zawodem zaufania publicznego i korzysta z ochrony przysługującym funkcjonariuszom publicznym. Czynności notarialne prowadzone przez Notariusz Barbarę Jeziorską prowadzone są ściśle z obowiązującym prawem. Czynności prawne notariusza są wyraźnie zaprezentowane na stronie.

http://jeziorska.com.pl/ - 11 Gru 2013

BEZROBOCIE ON-LINE.****

Serwis poświęcony pracy i bezrobociu. Artykuły, publikacje i opracowania na temat bezrobocia. Baza danych ofert pracy. Informacje o urzędach pracy. Profilaktyka bezrobocia - porady jak i gdzie szukać pracy (list motywacyjny, życiorys, rozmowa kwalifikacyjna). I wiele innych.

http://www.bezrobocie.net/ - 18 Gru 2003