KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 112)

Biuro rachunkowe Maria Bojarowska****

Biuro rachunkowe świadczące usługi z zakresu księgowości. Duże doświadczenie oraz kompleksowość usługi sprawia, że firma jest doceniana w swoim regionie.

http://biuro-bojarowska.pl/ - 3 Lis 2013

Biuro Rachunkowe Ostrołęka****

Prowadzimy księgowość systemem komputerowym, wysyłamy pliki JPK, sporządzamy rejestry VAT, deklaracje podatkowe oraz dokumenty kadrowo-płacowe itp. Prowadzimy księgowość w firmie klienta, jak również w biurze naszej firmy w Ostrołęce, oferujemy również odbiór dokumentów z Państwa firmy. Nasze ceny za usługi księgowe są konkurencyjne - atrakcyjne warunki finansowe - od 70 zł/m-c. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie księgowości. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usług oraz dokumentacji księgowej i kadrowo-płacowej Oferujemy dogodne, elastyczne godziny współpracy - od poniedziałku do soboty w godzinach od 8. 00 do 18. 00

http://www.ksiegowoscmz.ostroleka.pl/ - 29 Lis 2017

Biznesomania.pl****

Serwis stworzony w celu dzielenia się widzą na temat kreowania biznesu. Strona zawiera przykładowe biznesplany, porady prawne i podatkowe oraz informacje o rynkach kapitałowych i obecnej sytuacji ekonomicznej.

http://www.biznesomania.pl/ - 5 Gru 2013

Darmowe porady prawne****

Forum prawne: darmowe porady prawne, bezpłatne wzory pism i umów.

http://www.forumprawne.info/ - 10 Paź 2007

Dolnośląska Giełda Wierzytelności****

DGWi prowadzona jest przez Grupę Kapitałową Południe-Zachód Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Na stronie udostępnione są informacje o wierzytelnościach które zostały wystawione do sprzedaży lub są poszukiwane do zakupu. DGW organizuje, pośredniczy i zapewnia obsługę prawną transakcji przelewu wierzytelności. Ponadto Grupa Kapitałowa świadczy usługi w zakresie windykacji wierzytelności przeterminowanych i trudnościągalnych, krajowych i zagranicznych.

http://dgw.com.pl/ - 12 Gru 2000

Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego****

Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice Zakres usług 1. doradztwo podatkowe : • analizowanie i sporządzanie umów, • sporządzanie pisemnych opinii, • udzielanie ustnych konsultacji, • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi, • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny) • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), • prowadzenie negocjacji, 2. doradztwo prawne: 3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw: . 4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:

http://www.kancelariaszlezak.pl/ - 3 Sie 2016

Doradcy Księgowi****

AP Tax Sp. z o.o. Doradcy Księgowi oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe. Zakładamy spółki w trybie s24 oraz rejestrujemy działalność w CEiDG oraz US, ZUS, GUS.

http://aptax24.pl/ - 2 Cze 2017

Drabot Gaweł prawo karne bytom****

Kancelaria Drabot Gaweł Adwokaci, jaka mieści się w Bytomiu proponuje pomoc z zakresu różnych dyscyplin prawa, w tym prawa karnego, administracyjnego, karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Sporządzamy wszelką niezbędną dokumentację, pozwy, wnioski, skargi kasacyjne, zarzuty i inne pisma procesowe. Prócz tego przygotowujemy projekty umów, udzielamy wskazówek i rad prawnych, a także reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania i innymi instytucjami. Obsługujemy Klientów indywidualnych i firmy z województwa śląskiego i opolskiego. Szczegółowe wiadomości o kancelarii opublikowane są na witrynie internetowej.

http://drabotgawel-adwokaci.pl/ - 28 Sie 2016

EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo****

EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

http://www.edu-plus.pl/ - 5 Lut 2013

EntryPL - gotowe spółki z historią na sprzedaż****

Na stronie internetowej znajduje się oferta firmy EntryPL. Obejmuje ona sprzedaż i kupno gotowych spółek z historią.

http://entrypl.com/ - 18 Sie 2017