KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 111)

Fachowa księgowość i rachunkowość tylko w „Bońkowski Consulting”****

Prezentujemy firmę „Bońkowski Consulting” - najlepsze biuro księgowe na rynku. Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe Serock. Biiuro rachunkowe Legionowo to zespół doświadczonych specjalistów, którzy doradzą w wyborze najlepszej dla Państwa oferty. Kilka z naszych podstawowych usług to: bieżące księgowanie dokumentów, wyliczenie zobowiązania podatkowego czy reprezentowanie Klienta przed US i ZUS. Ponadto sporządzanie deklaracji VAT 7, sporządzanie rejestrów zakupu towarów i sprzedaży zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług i rozliczanie właścicieli. Mogą Państwo również poprosić o przygotowanie studiów wykonalności zgodnych z wytycznymi danego działania finansowanego przez UE. Gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie – dla nas najważniejsza jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Zapewniamy miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Polecamy naszą stronę ksiegowyserock.pl, gdzie dowiedzą się Państwo na temat ofert, jakie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy.

http://ksiegowyserock.pl/ - 26 Lip 2013

Formularz PIT 37****

Formularz PIT 37 jest nowym serwisem poświęconym kwestii rozliczeń podatkowych, które corocznie składają podatnicy do Urzędu Skarbowego. Serwis "Formularz PIT 37" to ogromny zbiór wiedzy o wypełnianiu formularzy PIT 37 i innych druków PIT. Druki PIT 37 można również wypełnić korzystając z interaktywnego PDF, który jest w serwisie do pobrania. "Formularz PIT 37" to oczywiście wzór i instrukcja wypełnienia druku PIT -37.

http://formularzpit37.pl/ - 31 Gru 2015

Forum prawne - bezpłatne porady prawne, pomoc prawna****

Forum prawne na którym udzielane są bezpłatne porady prawne z wszystkich dziedzin prawa. Bezpłatna pomoc prawna z prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego , spadkowego.

http://www.forum.prawnik-online.eu/ - 18 Maj 2009

G. Matlok - komornicy****

Strona poświęcona pracy Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej. Komornikiem sądowym jest Grzegorz Matlok, natomiast jego zastępcą jest Paweł Duda. W rozmiar czynności, realizowanych przez kancelarię wchodzą dodatkowe zadania: wykonanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne, a także przewodnictwo w licytacjach publicznych. Ponadto zabezpieczanie spadku i spisywanie inwentarza po spadkodawcy. Do tego wykonywane są także inne tytuły wykonawcze, wynikające z odrębnych przepisów. Wnioski egzekucyjne oraz sprawy otrzymywane są w poniedziałki od 14:00-17:00 oraz czwartki w godzinach od 8:00-10:00. Pracujemy w poniedziałki w godzinach: 7:30-17:00 i od wtorku do piątku w godzinach: 7:30-15:30. Dowiedz się więcej o prowadzonych aukcjach, wejdź na stronę kancelarii.

http://www.komornik-duda.pl/ - 17 Maj 2013

GROM & BOGŁOWSKA Private Lawyers - Adwokat Warszawa - Adwokaci łączący pasję do prawa z doświadczen****

GROM & BOGŁOWSKA Private Lawyers - Adwokat Warszawa - Adwokaci łączący pasję do prawa z doświadczeniem. Doradzamy podmiotom gospodarczym i osobom prywatnym w wielu dziedzinach prawa. Oferujemy doradztwo prawne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorców. Reprezentujemy naszych klientów w sporach przed sądami wszystkich instancji. Prowadzimy sprawy o rozwód z orzeczeniem winy rozkładu pożycia jak i bez orzekania o winie, o separację, unieważnienie małżeństwa, ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich, alimenty. Reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych na etapie postępowania przed towarzystwem ubezpieczeń jak i na etapie postępowania sądowego. Jako obrońcy reprezentujemy również osoby podejrzane o spowodowanie wypadku drogowego. Specjalizujemy się w problematyce ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

http://www.privatelawyers.pl/ - 9 Cze 2015

Grupa Prawna Goldwin****

Strona przedstawia ofertę firmy prawniczej, która zapewnia profesjonalną obsługę prawną dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż. Na stronie dostępny jest szczegółowy zakres usług prawnych, dane kontaktowe oraz dokładne informacje na temat Grupy Prawnej Goldwin.

http://gpgoldwin.pl/ - 13 Lis 2015

GWW Warsaw - doradztwo prawne i podatkowe****

Kancelarie GWW świadczą porady prawne. Zajmują się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego (rozwody zgodnie z ustawą o małżeństwie) i gospodarczego (podatek od dochodu lub nieruchomości). Wspiera zagraniczne firmy działające w Polsce. Biura znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie oraz Wrocławiu.

http://gww.pl/ - 11 Kwi 2017

Informacyjny Serwis Gospodarczy o Ukrainie****

Serwis przybliży procesy i tendencje zachodzące w gospodarce naszego najbliższego sąsiada - Ukrainy. Pomoże zorientować się w możliwościach prowadzenia działalności na tym rynku i w znalezieniu własnej niszy.

http://www.ukraina.net.pl/ - 22 Lut 2002

Inwentaryzacje****

Inwentaryzacje, remanenty, spisy z natury sieci detalicznych czołowych marek.

http://www.inventorysolutions.pl/ - 20 Sie 2008

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - prawnik i adwokat Wrocław****

W ramach prowadzonej przez naszą kancelarię prawną działalności znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się zagadnień związanymi z obrotem nieruchomościami czy przepisami kodeksu cywilnego, pracy oraz gospodarczego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

http://kancelaria-wroclaw.biz.pl/ - 13 Mar 2014