KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 187)

Drabot Gaweł prawo karne bytom****

Kancelaria Drabot Gaweł Adwokaci, jaka mieści się w Bytomiu proponuje pomoc z zakresu różnych dyscyplin prawa, w tym prawa karnego, administracyjnego, karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Sporządzamy wszelką niezbędną dokumentację, pozwy, wnioski, skargi kasacyjne, zarzuty i inne pisma procesowe. Prócz tego przygotowujemy projekty umów, udzielamy wskazówek i rad prawnych, a także reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, organami ścigania i innymi instytucjami. Obsługujemy Klientów indywidualnych i firmy z województwa śląskiego i opolskiego. Szczegółowe wiadomości o kancelarii opublikowane są na witrynie internetowej.

http://drabotgawel-adwokaci.pl/ - 28 Sie 2016

EDU-plus - Profesjonalne szkolenia: podatek VAT, CIT, księgowość, rachunkowość, prawo****

EDU-plus to profesjonalne szkolenia otwarte, zamknięte oraz kursy w obszarach podatku VAT, podatku CIT, rachunkowości, księgowości i prawa. Szkolenia są organizowane w dużych miastach w Polsce lub siedzibie klienta i prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów.

http://www.edu-plus.pl/ - 5 Lut 2013

Ehsbiznespartner.pl - doradztwo ochrona środowiska Toruń****

Doradztwo zawodowe i pomoc w uzyskaniu odpowiednich pozwoleń dla Twoich inwestycji i przedsiębiorstwa. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy świadczą liczne usługi, takie jak: modelowanie akustyki i emisji, audyty środowiskowe przedsiębiorstwa, audyty instalacji i budynków. Cały zakres świadczonych usług znajduje się na stronie internetowej.

http://ehsbiznespartner.pl/ - 11 Paź 2018

EkoPolskaEkoPolska****

Zapewniamy obsługę w zakresie inwentaryzacji przyrodniczej oraz pozwoleń wodno-prawnych czy zintegrowanych. EkoPolska pomaga uzyskać karty przedsięwzięcia i raporty środowiskowe.

http://ekopolska.org.pl/ - 4 Gru 2018

EntryPL - gotowe spółki z historią na sprzedaż****

Na stronie internetowej znajduje się oferta firmy EntryPL. Obejmuje ona sprzedaż i kupno gotowych spółek z historią.

http://entrypl.com/ - 18 Sie 2017

Fachowa księgowość i rachunkowość tylko w „Bońkowski Consulting”****

Prezentujemy firmę „Bońkowski Consulting” - najlepsze biuro księgowe na rynku. Zapewniamy profesjonalne usługi księgowe Serock. Biiuro rachunkowe Legionowo to zespół doświadczonych specjalistów, którzy doradzą w wyborze najlepszej dla Państwa oferty. Kilka z naszych podstawowych usług to: bieżące księgowanie dokumentów, wyliczenie zobowiązania podatkowego czy reprezentowanie Klienta przed US i ZUS. Ponadto sporządzanie deklaracji VAT 7, sporządzanie rejestrów zakupu towarów i sprzedaży zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług i rozliczanie właścicieli. Mogą Państwo również poprosić o przygotowanie studiów wykonalności zgodnych z wytycznymi danego działania finansowanego przez UE. Gwarantujemy nasze pełne zaangażowanie – dla nas najważniejsza jest Państwa satysfakcja i zadowolenie. Zapewniamy miłą obsługę i atrakcyjne ceny. Polecamy naszą stronę ksiegowyserock.pl, gdzie dowiedzą się Państwo na temat ofert, jakie specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy.

http://ksiegowyserock.pl/ - 26 Lip 2013

Formularz PIT 37****

Formularz PIT 37 jest nowym serwisem poświęconym kwestii rozliczeń podatkowych, które corocznie składają podatnicy do Urzędu Skarbowego. Serwis "Formularz PIT 37" to ogromny zbiór wiedzy o wypełnianiu formularzy PIT 37 i innych druków PIT. Druki PIT 37 można również wypełnić korzystając z interaktywnego PDF, który jest w serwisie do pobrania. "Formularz PIT 37" to oczywiście wzór i instrukcja wypełnienia druku PIT -37.

http://formularzpit37.pl/ - 31 Gru 2015

Forum prawne - bezpłatne porady prawne, pomoc prawna****

Forum prawne na którym udzielane są bezpłatne porady prawne z wszystkich dziedzin prawa. Bezpłatna pomoc prawna z prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego , spadkowego.

http://www.forum.prawnik-online.eu/ - 18 Maj 2009

G. Matlok - komornicy****

Strona poświęcona pracy Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej. Komornikiem sądowym jest Grzegorz Matlok, natomiast jego zastępcą jest Paweł Duda. W rozmiar czynności, realizowanych przez kancelarię wchodzą dodatkowe zadania: wykonanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne, a także przewodnictwo w licytacjach publicznych. Ponadto zabezpieczanie spadku i spisywanie inwentarza po spadkodawcy. Do tego wykonywane są także inne tytuły wykonawcze, wynikające z odrębnych przepisów. Wnioski egzekucyjne oraz sprawy otrzymywane są w poniedziałki od 14:00-17:00 oraz czwartki w godzinach od 8:00-10:00. Pracujemy w poniedziałki w godzinach: 7:30-17:00 i od wtorku do piątku w godzinach: 7:30-15:30. Dowiedz się więcej o prowadzonych aukcjach, wejdź na stronę kancelarii.

http://www.komornik-duda.pl/ - 17 Maj 2013

GROM & BOGŁOWSKA Private Lawyers - Adwokat Warszawa - Adwokaci łączący pasję do prawa z doświadczen****

GROM & BOGŁOWSKA Private Lawyers - Adwokat Warszawa - Adwokaci łączący pasję do prawa z doświadczeniem. Doradzamy podmiotom gospodarczym i osobom prywatnym w wielu dziedzinach prawa. Oferujemy doradztwo prawne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorców. Reprezentujemy naszych klientów w sporach przed sądami wszystkich instancji. Prowadzimy sprawy o rozwód z orzeczeniem winy rozkładu pożycia jak i bez orzekania o winie, o separację, unieważnienie małżeństwa, ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich, alimenty. Reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych na etapie postępowania przed towarzystwem ubezpieczeń jak i na etapie postępowania sądowego. Jako obrońcy reprezentujemy również osoby podejrzane o spowodowanie wypadku drogowego. Specjalizujemy się w problematyce ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

http://www.privatelawyers.pl/ - 9 Cze 2015

Informacje dodatkowe