KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 111)

Jak sprawdzić dowolną firmę ZA DARMO.****

Zupełnie bezpłatne i rzetelne metody na sprawdzenie dowolnej firmy nawet zagranicznej (z UE). Ujawniam pierwsze kroki działania wywiadu gospodarczego. Zapraszam

http://jaksprawdzicfirme.wizytowka.pl/ - 24 Wrz 2013

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska Adwokaci Spółka Cywilna****

Całościowa obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorców oraz fachowe doradztwo prawne to specjalność kancelarii KBG. Mieścimy się w samym centrum Warszawy i oferujemy doradztwo w obrębie prawa rodzinnego, spadkowego, prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i prawa pracy.

http://kbg-adwokaci.pl/ - 26 Wrz 2012

KAMIL WILGOCKI szczecin notariusze****

Posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego prezentuje swoją ofertę. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: przygotowuje akty notarialne, przygotowuje akty potwierdzenia dziedziczenia, przygotowuje poświadczenia, doręcza oświadczenia, notuje protokoły, przygotowuje protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, realizacja czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/ - 19 Kwi 2016

Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Kucharczyka w Opolu****

Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Kucharczyka w Opolu zajmuje się profesjonalną obsługą prawną na terenie Opola i okolic. Dojazd do Klienta.

http://adwokat-prawnik.opole.pl/ - 24 Sie 2015

Kancelaria adwokacka - adwokaci, prawnik, radca prawny Białystok****

Usługi świadczą radcy prawni dla klientów indywidualnych oraz firm. Podejmowane sprawy z obszarów, związanych z zagadnieniami kodeksu cywilnego, budowlanego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego. Kancelaria adwokacka z siedzibą w Białymstoku.

http://www.prawnicy.bialystok.pl/ - 14 Lut 2014

Kancelaria Adwokacka Adwokat Olga Maciejewska****

Kancelaria Adwokat Olgi Maciejewskiej powstała z myślą o wszystkich, którzy szukając pomocy prawnej, cenią pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo powierzonych informacji. Nasz Zespół, składający się z prawników wpisanych na listę prowadzoną przez Krakowską Izbę Adwokacką, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług prawnych. Zapewniamy profesjonalną pomoc, w przystępny i rzeczowy sposób objaśniając rozwiązanie konkretnego problemu. Dzięki naszemu doświadczeniu konsekwentnie pomagamy naszym Klientom osiągnąć ich cele.

http://www.adwokat-maciejewska.pl/ - 9 Kwi 2016

Kancelaria Adwokacka Domański & Kozioziembski - prawo karne****

Biuro kancelarii Adwokackiej Domański & Kozioziembski mieści się w Toruniu. Prawnicy zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych oraz windykacyjnych.

http://www.adwokatwtoruniu.pl/ - 14 Lip 2017

Kancelaria adwokacka Jachim Lipski Slisz - radca prawny, odszkodowania Rzeszów****

W ramach świadczonych usług dostępna jest pomoc radcy prawnego. Zajmujemy się licznymi obszarami, związanymi między innymi z zagadnieniami kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego czy rodzinnego. Prowadzone są sprawy związane z odkodowaniami. Siedziba znajduje się w Rzeszowie.

http://www.kancelariajls.pl/ - 18 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Kraków****

Kancelaria adwokacka preferuje obszary prawa, związane z zagadnieniami z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Kraków stanowi siedzibę biura, gdzie porad odnośnie prowadzonych spraw udziela adwokat.

http://www.adwokat-wojtaszak.pl/ - 8 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie udzielana jest pomoc dla klientów indywidualnych oraz firm. Działamy w obszarach regulowanych przez prawo karne, cywilne, gospodarcze, rodzinne czy spadkowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed wybranymi organami na terenie Krakowa.

http://www.przebindowski.com.pl/ - 8 Lip 2014