KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 166)

Grupa Prawna Goldwin****

Strona przedstawia ofertę firmy prawniczej, która zapewnia profesjonalną obsługę prawną dla małych i średnich przedsiębiorstw z różnych branż. Na stronie dostępny jest szczegółowy zakres usług prawnych, dane kontaktowe oraz dokładne informacje na temat Grupy Prawnej Goldwin.

http://gpgoldwin.pl/ - 13 Lis 2015

GWW Warsaw - doradztwo prawne i podatkowe****

Kancelarie GWW świadczą porady prawne. Zajmują się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego (rozwody zgodnie z ustawą o małżeństwie) i gospodarczego (podatek od dochodu lub nieruchomości). Wspiera zagraniczne firmy działające w Polsce. Biura znajdują się w Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie oraz Wrocławiu.

http://gww.pl/ - 11 Kwi 2017

Informacyjny Serwis Gospodarczy o Ukrainie****

Serwis przybliży procesy i tendencje zachodzące w gospodarce naszego najbliższego sąsiada - Ukrainy. Pomoże zorientować się w możliwościach prowadzenia działalności na tym rynku i w znalezieniu własnej niszy.

http://www.ukraina.net.pl/ - 22 Lut 2002

Inwentaryzacje****

Inwentaryzacje, remanenty, spisy z natury sieci detalicznych czołowych marek.

http://www.inventorysolutions.pl/ - 20 Sie 2008

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - prawnik i adwokat Wrocław****

W ramach prowadzonej przez naszą kancelarię prawną działalności znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Podejmujemy się zagadnień związanymi z obrotem nieruchomościami czy przepisami kodeksu cywilnego, pracy oraz gospodarczego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu.

http://kancelaria-wroclaw.biz.pl/ - 13 Mar 2014

Jak sprawdzić dowolną firmę ZA DARMO.****

Zupełnie bezpłatne i rzetelne metody na sprawdzenie dowolnej firmy nawet zagranicznej (z UE). Ujawniam pierwsze kroki działania wywiadu gospodarczego. Zapraszam

http://jaksprawdzicfirme.wizytowka.pl/ - 24 Wrz 2013

Kalejta, Banaszak-Gałczyńska Adwokaci Spółka Cywilna****

Całościowa obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorców oraz fachowe doradztwo prawne to specjalność kancelarii KBG. Mieścimy się w samym centrum Warszawy i oferujemy doradztwo w obrębie prawa rodzinnego, spadkowego, prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i prawa pracy.

http://kbg-adwokaci.pl/ - 26 Wrz 2012

KAMIL WILGOCKI szczecin notariusze****

Posiadająca swoją siedzibę w Szczecinie Kancelaria Notarialna Kamila Wilgockiego prezentuje swoją ofertę. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Kancelaria: przygotowuje akty notarialne, przygotowuje akty potwierdzenia dziedziczenia, przygotowuje poświadczenia, doręcza oświadczenia, notuje protokoły, przygotowuje protesty weksli oraz czeków, przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze oraz papiery wartościowe, sporządza wpisy, odpisy. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Notariuszem, realizacja czynności notarialnych, może nastąpić również w innych dniach oraz godzinach. Więcej na stronie internetowej.

http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/ - 19 Kwi 2016

Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Kucharczyka w Opolu****

Kancelaria Radcy Prawnego Mariusza Kucharczyka w Opolu zajmuje się profesjonalną obsługą prawną na terenie Opola i okolic. Dojazd do Klienta.

http://adwokat-prawnik.opole.pl/ - 24 Sie 2015

Kancelaria adwokacka - adwokaci, prawnik, radca prawny Białystok****

Usługi świadczą radcy prawni dla klientów indywidualnych oraz firm. Podejmowane sprawy z obszarów, związanych z zagadnieniami kodeksu cywilnego, budowlanego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego. Kancelaria adwokacka z siedzibą w Białymstoku.

http://www.prawnicy.bialystok.pl/ - 14 Lut 2014