KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 144)

Kancelaria adwokacka Jachim Lipski Slisz - radca prawny, odszkodowania Rzeszów****

W ramach świadczonych usług dostępna jest pomoc radcy prawnego. Zajmujemy się licznymi obszarami, związanymi między innymi z zagadnieniami kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego czy rodzinnego. Prowadzone są sprawy związane z odkodowaniami. Siedziba znajduje się w Rzeszowie.

http://www.kancelariajls.pl/ - 18 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Kraków****

Kancelaria adwokacka preferuje obszary prawa, związane z zagadnieniami z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Kraków stanowi siedzibę biura, gdzie porad odnośnie prowadzonych spraw udziela adwokat.

http://www.adwokat-wojtaszak.pl/ - 8 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie udzielana jest pomoc dla klientów indywidualnych oraz firm. Działamy w obszarach regulowanych przez prawo karne, cywilne, gospodarcze, rodzinne czy spadkowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed wybranymi organami na terenie Krakowa.

http://www.przebindowski.com.pl/ - 8 Lip 2014

Kancelaria Adwokacka P. Janasa, L.Krawczyńskiej****

Kancelaria Adwokacka P. Janasa, L.Krawczyńskiej oferuje doradztwo w zakresie spraw cywilnych, karnych, rodzinnych, handlowych, gospodarczych, administracyjnych, dotyczącej pracy i odszkodowań.

http://www.adwokat-janas.pl/ - 4 Mar 2014

Kancelaria adwokacka, radca prawny Łódź - Magdalena Makarska****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony radcy prawnego. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed wybranymi organami i doradzamy w zakresie spraw gospodarczych. Siedziba znajduje się w Łodzi.

http://www.kancelariamakarska.pl/ - 2 Kwi 2014

Kancelaria Bernard Łukomski - podatki i finanse****

W ramach prowadzonej działalności kancelaria świadczy usługi realizowane przez radcę prawnego. Zajmuje się obszarami związanymi z działaniem korporacji, zagadnieniami odnośnie podatków, finansów czy nieruchomości. Biuro położone jest w Warszawie.

http://www.kpbl.pl/ - 28 Kwi 2017

Kancelaria Doradztwa prawnego Andrychów****

Kancelaria prawna doradcy prawnego z siedzibą w Andrychowie poleca swoje usługi konsumentom i przedsiębiorcom. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym. Sporządzamy pozwy o rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi. Usługi obejmują porady prawne, pozwy, apelację. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne. Obsługujemy klientów z okolicznych miejscowości Andrychów, Kęty, Wadowice, a także online. Priorytetem jest jakość i rzetelność świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

http://babiarz.com.pl/ - 28 Gru 2016

Kancelaria JGBS Biernat & Partners****

Strona internetowa kancelarii specjalizującej się m.in. w sprawach karno-skarbowych oraz z zakresu prawa pracy. Nasi specjaliści oferują pomoc w zagadnieniach związanych z reprywatyzacją. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://jgbs-kancelaria.pl/ - 22 Maj 2018

Kancelaria Patentowa "Inventconsult"****

Witryna Kancelarii Patentowej "Inventconsult". Na stronach znajdują się informacje na temat lokalizacji i działalności kancelarii, świadczonych usług, cen, osiągnięć.

http://www.inventconsult.pl - 15 Lut 2000

Kancelaria Prawna \'ipsa lex\' t.22-22 66 000****

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ: ? prawną i prawno-podatkową (Kancelaria Prawna), ? rachunkowo-księgową (Biuro Rachunkowe przy Kancelarii Prawnej). W OFERCIE MIĘDZY INNYMI: ? obsługa prawna i prawno-podatkowa, w tym obsługa postępowań przed organami administracji oraz sądami, również Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Konstytucyjnym, ? zakładanie działalności gospodarczej (w tym spółek) oraz przekształcenia, łączenie podmiotów gospodarczych (w tym spółek), a także zakładanie stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów, ? obsługa procesów związanych z nabyciem czy zbyciem przedsiębiorstw, nieruchomości i innego majątku, ocena i regulacja stanów prawnych, ? obsługa księgowa i prowadzenie księgowości.

http://www.ipsalex.pl/ - 19 Paź 2010