KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 153)

Kancelaria Adwokacka Domański & Kozioziembski - prawo karne****

Biuro kancelarii Adwokackiej Domański & Kozioziembski mieści się w Toruniu. Prawnicy zajmują się prowadzeniem spraw rozwodowych oraz windykacyjnych.

http://www.adwokatwtoruniu.pl/ - 14 Lip 2017

Kancelaria adwokacka Jachim Lipski Slisz - radca prawny, odszkodowania Rzeszów****

W ramach świadczonych usług dostępna jest pomoc radcy prawnego. Zajmujemy się licznymi obszarami, związanymi między innymi z zagadnieniami kodeksu cywilnego, karnego, administracyjnego, gospodarczego czy rodzinnego. Prowadzone są sprawy związane z odkodowaniami. Siedziba znajduje się w Rzeszowie.

http://www.kancelariajls.pl/ - 18 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Kraków****

Kancelaria adwokacka preferuje obszary prawa, związane z zagadnieniami z zakresu kodeksu cywilnego, karnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Kraków stanowi siedzibę biura, gdzie porad odnośnie prowadzonych spraw udziela adwokat.

http://www.adwokat-wojtaszak.pl/ - 8 Lut 2014

Kancelaria adwokacka Maciej Przebindowski****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie udzielana jest pomoc dla klientów indywidualnych oraz firm. Działamy w obszarach regulowanych przez prawo karne, cywilne, gospodarcze, rodzinne czy spadkowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed wybranymi organami na terenie Krakowa.

http://www.przebindowski.com.pl/ - 8 Lip 2014

Kancelaria Adwokacka P. Janasa, L.Krawczyńskiej****

Kancelaria Adwokacka P. Janasa, L.Krawczyńskiej oferuje doradztwo w zakresie spraw cywilnych, karnych, rodzinnych, handlowych, gospodarczych, administracyjnych, dotyczącej pracy i odszkodowań.

http://www.adwokat-janas.pl/ - 4 Mar 2014

Kancelaria adwokacka, radca prawny Łódź - Magdalena Makarska****

Nasza kancelaria adwokacka to miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony radcy prawnego. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed wybranymi organami i doradzamy w zakresie spraw gospodarczych. Siedziba znajduje się w Łodzi.

http://www.kancelariamakarska.pl/ - 2 Kwi 2014

Kancelaria Bernard Łukomski - podatki i finanse****

W ramach prowadzonej działalności kancelaria świadczy usługi realizowane przez radcę prawnego. Zajmuje się obszarami związanymi z działaniem korporacji, zagadnieniami odnośnie podatków, finansów czy nieruchomości. Biuro położone jest w Warszawie.

http://www.kpbl.pl/ - 28 Kwi 2017

Kancelaria Doradztwa Podatkowego - dr Ewelina Skwierczyńska****

Przedmiotem działania naszej kancelarii jest doradztwo podatkowe, zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Świadczona przez nas pomoc obejmuje miedzy innymi udzielanie porad, przeprowadzanie audytów, a także sporządzanie niezbędnej dokumentacji.

http://www.tax-es.pl/ - 27 Wrz 2018

Kancelaria Doradztwa prawnego Andrychów****

Kancelaria prawna doradcy prawnego z siedzibą w Andrychowie poleca swoje usługi konsumentom i przedsiębiorcom. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym. Sporządzamy pozwy o rozwód, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi. Usługi obejmują porady prawne, pozwy, apelację. Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne. Obsługujemy klientów z okolicznych miejscowości Andrychów, Kęty, Wadowice, a także online. Priorytetem jest jakość i rzetelność świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

http://babiarz.com.pl/ - 28 Gru 2016

Kancelaria Irena Skubiszak-Kalinowska - pomoc radcy prawnego****

Przedmiotem działalności naszej kancelarii jest miedzy innymi rynek branży IT, prawo zamówień publicznych oraz obrót nieruchomościami. O pomoc zwrócić mogą się do nas zarówno firmy i spółki jak i osoby prywatne.

http://www.skubiszak.pl/ - 24 Sie 2018