KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 144)

Kancelaria Prawna Legartis Radca Prawny Ireneusz Wojewoda****

Kompleksowa pomoc prawna dla firm i osób fizycznych, pełen zakres prawa prawo gospodarcze, cywilne, podatkowe, handlowe. pomagamy w dochodzeniu roszczeń komunikacyjnych od firm ubezpieczeniowych, prowadzimy interetowy serwis porad iusług prawnych Legartis online, skuteczna windykacjaq wierzytelnosci w krakju i zagranicą

http://www.kancelaria-legartis.pl/ - 6 Cze 2006

Kancelaria Prawna Monika Jurkiewicz****

Windykacja należności, automotive, restrukturyzacja zatrudnienia - to tylko kilka z zagadnień, jakimi zajmuje się Kancelaria Prawna Moniki Jurkiewicz. Na stronie znajduje się również blog, z którego można wyciągnąć wiele przydatnych informacji.

http://kancelaria-jurkiewicz.pl/ - 20 Kwi 2018

Kancelaria Prawna Radca Prawny Beata Kotula - kancelaria we Wrocławiu****

Mająca swoją siedzibę we Wrocławiu kancelaria radcy. Proponujemy obsługę prawną firm, zajmujemy się też windykacją.

http://www.kancelariaprawnabek.pl/ - 2 Sie 2016

KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA WROCŁAW Obsługa prawna firm wrocław****

Na obszarze województwa dolnośląskiego świadczy usługi Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. W zakres przeprowadzanych przez nas usług wchodzi całościowa obsługa prawna spółek i innych podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, fundacje itd.). Zajmujemy się w szczególności doradztwem dotyczącym umów o roboty budowlane czy przygotowywaniem uchwał i protokołów organów jak także zwoływaniem zebrań oraz zgromadzeń. Kancelaria jest otwarta w godzinach jej urzędowania. Z jednostką możliwy jest kontakt drogą telefoniczną bądź mailową. Szczegółowe informacje odnośnie naszej działalności oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://kancelariakufieta.pl/ - 19 Wrz 2013

Kancelaria Prawna Themi - Prawo Gospodarcze, Obsługa Spółek, Upadłość, Odszkodowania za słupy****

Kancelaria Prawna Themi specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej i prawie gospodarczym świadcząc pomoc prawną dla firm, min.: restrukturyzacja spółek, dochodzenie roszczeń, spory na gruncie umów kredytowych i umów pożyczek, prawa pracy, prawa nieruchomości, a także sprawy karne gospodarcze i karne-skarbowe, oraz arbitraż. Themi świadczy też kompleksowe usługi prawne na rzecz zadłużonych przedsiębiorstw, obsługując ich restrukturyzacje, reprezentując je w postępowaniach upadłościowych, egzekucyjnych i likwidacyjnych. Themi reprezentuje też przedsiębiorców, wspólników i członków zarządów spółek w postępowaniach o ustalenie ich odpowiedzialności odszkodowawczej, sprawach z zakresu skargi Pauliańskiej, postępowaniach przed ZUS i US. Themi specjalizuje się też w dochodzeniu odszkodowań w tym: odszkodowania za linie energetyczne (odszkodowania za słupy energetyczne), odszkodowania za błędy medyczne, utratę zdrowia i życia, odszkodowania majątkowe.

http://themi.pl/ - 15 Paź 2012

Kancelaria prawna Wrocław****

Oficjalną strona kancelarii prawnej IURICO z Wrocławia istniejącej od ponad 15 lat. Witryna zawiera informacje o pracownikach, ich wiedzy i doświadczeniu oraz oferowanych przez kancelarię usługach, w tym szeroko rozwiniętego doradztwa oraz kompleksowej obsłudze prawnej, a także porad prawnych online. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

http://www.iurico.pl/ - 6 Cze 2013

Kancelaria prawna Wzgórze****

Zespół Adwokatów Wzgórze Bielsko – Biała działa od 1990 r. Kancelarię tworzy dziewięciu adwokatów, wspieranych przez aplikantów adwokackich oraz pracowników administracyjnych. Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie kompleksowej obsługi prawnej firm. Prowadzimy sprawy we wszystkich dziedzinach prawa.

http://www.adwokacibielsko.pl/ - 10 Kwi 2014

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko****

Kompleksowa obsługa prawna dla firm oraz Klientów indywidualnych. Usługi prawne świadczone są przez Radcę Prawnego Magdalenę Mendykę-Moniuszko posiadającą ponad 12 letnie doświadczenie obsłudze przedsiębiorców i osób fizycznych. Specjalizacje kancelarii obejmują: prawo pracy, cywilne, podatkowe, autorskie, sporządzanie i opiniowanie umów oraz powadzenie spraw sądowych na rzecz Klientów. Zapraszamy do współpracy.

http://radcaprawny-mmm.pl/ - 22 Sie 2014

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak****

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak mieści się we Wrocławiu. Posiada wielu wykwalifikowanych adwokatów oraz radców prawnych pełniących swoje obowiązki z wielkim zaangażowaniem i pasją. Prawo rodzinne, prawo pracy, prawo spadkowe, prawo karne to tylko część zakresu oferty kancelarii. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje, serdecznie zapraszamy.

http://kancelariahawrylak.pl/ - 11 Maj 2018

Kancelaria-effect.pl Firma windykacyjna****

Masz problem z prawem i poszukujesz dobrej kancelarii prawnej z Krakowa? A może interesują Cię odszkodowania, a Kraków jest miejscem Twojego zamieszkania? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą prezentowanej kancelarii i przyjmij pomocną dłoń.

http://kancelaria-effect.pl/ - 13 Lis 2015