KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 157)

Kancelaria JGBS Biernat & Partners****

Strona internetowa kancelarii specjalizującej się m.in. w sprawach karno-skarbowych oraz z zakresu prawa pracy. Nasi specjaliści oferują pomoc w zagadnieniach związanych z reprywatyzacją. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

http://jgbs-kancelaria.pl/ - 22 Maj 2018

Kancelaria Patentowa "Inventconsult"****

Witryna Kancelarii Patentowej "Inventconsult". Na stronach znajdują się informacje na temat lokalizacji i działalności kancelarii, świadczonych usług, cen, osiągnięć.

http://www.inventconsult.pl - 15 Lut 2000

Kancelaria Prawna \'ipsa lex\' t.22-22 66 000****

OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ: ? prawną i prawno-podatkową (Kancelaria Prawna), ? rachunkowo-księgową (Biuro Rachunkowe przy Kancelarii Prawnej). W OFERCIE MIĘDZY INNYMI: ? obsługa prawna i prawno-podatkowa, w tym obsługa postępowań przed organami administracji oraz sądami, również Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Trybunałem Konstytucyjnym, ? zakładanie działalności gospodarczej (w tym spółek) oraz przekształcenia, łączenie podmiotów gospodarczych (w tym spółek), a także zakładanie stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów, ? obsługa procesów związanych z nabyciem czy zbyciem przedsiębiorstw, nieruchomości i innego majątku, ocena i regulacja stanów prawnych, ? obsługa księgowa i prowadzenie księgowości.

http://www.ipsalex.pl/ - 19 Paź 2010

Kancelaria Prawna Legartis Radca Prawny Ireneusz Wojewoda****

Kompleksowa pomoc prawna dla firm i osób fizycznych, pełen zakres prawa prawo gospodarcze, cywilne, podatkowe, handlowe. pomagamy w dochodzeniu roszczeń komunikacyjnych od firm ubezpieczeniowych, prowadzimy interetowy serwis porad iusług prawnych Legartis online, skuteczna windykacjaq wierzytelnosci w krakju i zagranicą

http://www.kancelaria-legartis.pl/ - 6 Cze 2006

Kancelaria Prawna Monika Jurkiewicz****

Windykacja należności, automotive, restrukturyzacja zatrudnienia - to tylko kilka z zagadnień, jakimi zajmuje się Kancelaria Prawna Moniki Jurkiewicz. Na stronie znajduje się również blog, z którego można wyciągnąć wiele przydatnych informacji.

http://kancelaria-jurkiewicz.pl/ - 20 Kwi 2018

Kancelaria Prawna Radca Prawny Beata Kotula - kancelaria we Wrocławiu****

Mająca swoją siedzibę we Wrocławiu kancelaria radcy. Proponujemy obsługę prawną firm, zajmujemy się też windykacją.

http://www.kancelariaprawnabek.pl/ - 2 Sie 2016

KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA WROCŁAW Obsługa prawna firm wrocław****

Na obszarze województwa dolnośląskiego świadczy usługi Kancelaria Prawna Rafał Kufieta. W zakres przeprowadzanych przez nas usług wchodzi całościowa obsługa prawna spółek i innych podmiotów gospodarczych (osoby fizyczne, fundacje itd.). Zajmujemy się w szczególności doradztwem dotyczącym umów o roboty budowlane czy przygotowywaniem uchwał i protokołów organów jak także zwoływaniem zebrań oraz zgromadzeń. Kancelaria jest otwarta w godzinach jej urzędowania. Z jednostką możliwy jest kontakt drogą telefoniczną bądź mailową. Szczegółowe informacje odnośnie naszej działalności oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej.

http://kancelariakufieta.pl/ - 19 Wrz 2013

Kancelaria Prawna Themi - Prawo Gospodarcze, Obsługa Spółek, Upadłość, Odszkodowania za słupy****

Kancelaria Prawna Themi specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej i prawie gospodarczym świadcząc pomoc prawną dla firm, min.: restrukturyzacja spółek, dochodzenie roszczeń, spory na gruncie umów kredytowych i umów pożyczek, prawa pracy, prawa nieruchomości, a także sprawy karne gospodarcze i karne-skarbowe, oraz arbitraż. Themi świadczy też kompleksowe usługi prawne na rzecz zadłużonych przedsiębiorstw, obsługując ich restrukturyzacje, reprezentując je w postępowaniach upadłościowych, egzekucyjnych i likwidacyjnych. Themi reprezentuje też przedsiębiorców, wspólników i członków zarządów spółek w postępowaniach o ustalenie ich odpowiedzialności odszkodowawczej, sprawach z zakresu skargi Pauliańskiej, postępowaniach przed ZUS i US. Themi specjalizuje się też w dochodzeniu odszkodowań w tym: odszkodowania za linie energetyczne (odszkodowania za słupy energetyczne), odszkodowania za błędy medyczne, utratę zdrowia i życia, odszkodowania majątkowe.

http://themi.pl/ - 15 Paź 2012

Kancelaria prawna Wrocław****

Oficjalną strona kancelarii prawnej IURICO z Wrocławia istniejącej od ponad 15 lat. Witryna zawiera informacje o pracownikach, ich wiedzy i doświadczeniu oraz oferowanych przez kancelarię usługach, w tym szeroko rozwiniętego doradztwa oraz kompleksowej obsłudze prawnej, a także porad prawnych online. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

http://www.iurico.pl/ - 6 Cze 2013

Kancelaria prawna Wzgórze****

Zespół Adwokatów Wzgórze Bielsko – Biała działa od 1990 r. Kancelarię tworzy dziewięciu adwokatów, wspieranych przez aplikantów adwokackich oraz pracowników administracyjnych. Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie kompleksowej obsługi prawnej firm. Prowadzimy sprawy we wszystkich dziedzinach prawa.

http://www.adwokacibielsko.pl/ - 10 Kwi 2014