KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 129)

Klub biznesu****

W tworzenie Business Premium Club angażują się podmioty gospodarcze, których aktywność biznesowa skupia się na na polskich rynku. Wiara w rozwój gospodarczy, innowacyjność polskiej gospodarki i przekonanie o nieograniczonym potencjale intelektualnym i produkcyjnym zrzesza firmy, których celem jest maksymalizacja zasobów technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych, w szczególności internetu. Wyróżnikiem firm zrzeszonych w Business Premium Club jest nieskazitelny wizerunek, który gwarantuje najwyższa jakość usług i produktów.

http://www.businesspremiumclub.pl/ - 24 Sty 2014

Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski****

Kancelaria Komornicza w Gdańsku, podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

http://www.komornikgdansk.pl/ - 21 Maj 2014

Kompleksowa Obsługa prawna spółek i firm, Kancelaria Poznań****

Obsługa prawna spółek i firm - Poznań, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz - świadczona przez radców prawnych, w szczególności w zakresie obejmującym: prawo pracy, prawo autorskie, prawo nowoczesnych technologii. Kancelaria radców prawnych świadcząca obsługę prawną przedsiębiorców, obejmującą problemy takie jak: weryfikacja umów, windykacja należności, spory sądowe, doradztwo w zakresie prawa pracy, obsługa prawna firm IT, e-commerce, a także przygotowywanie dokumentów takich jak: regulamin pracy, regulamin wynagradzania, procedura antymobbingowa, procedura antydyskryminacyjna, regulamin świadczenia usług. Wsparcie prawne świadczone w języku polskim oraz angielskim.

http://law4biz.pl/ - 7 Kwi 2017

Lokatyporownanie.blox.pl****

Serwis zawiera informacje na temat bankowych produktów oszczędnościowych. Poruszana jest głownie tematyka lokat bankowych i ich oprocentowanie. Prezentujemy ranking lokat bankowych.

http://lokatyporownanie.blox.pl/ - 10 Maj 2011

LS Polska - rejestracja w GIODO****

Prowadzimy kancelarię prawną zapewniając obsługę Klientów z całej Polski. Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych oraz biznesowych. Udzielamy wsparcia w postaci stałej obsługi i doraźnej pomocy, jak też w formie rejestracji w GIODO, przy regulaminach e-sklepów, a także w zakresie odszkodowań i windykacji.

http://www.lspl.pl/ - 27 Sty 2015

Lubasz i Wspólnicy****

Lubasz i Wspólnicy jedna z lepiej prosperujących kancelarii prawnych w Łodzi. Jednakże zakres naszych usług nie ogranicza się tylko do Łodzi. Obsługujemy całą Polskę a także Państwa Unii Europejskiej. Nasz klient może liczyć na fachową pomoc od początku do końca sprawy.

http://lubasziwspolnicy.pl/ - 26 Lip 2013

ŁUKSZ WĘGŁOWSKI kancelaria prawna kamień pomorski****

Adwokat Łukasz Węglowski otworzył Kancelarię Adwokacką w Szczecinie oraz Kamieniu Pomorskim. Udziela konsultacji i porad prawnych osobom prywatnym, firmom oraz przedsiębiorcom. Prowadzi sprawy cywilne, karne. Często są to sprawy z zakresu prawa rodzinnego, takie jak rozwody, separacje, sprawy o alimenty i podziały majątku, spadkowe, a również sprawy mieszkaniowe, pracownicze, administracyjne. Prawnik reprezentuje Klientów na każdym etapie postępowania sądowego, a także przed organami administracji. Przygotowuje również różne pisma procesowe, wnioski, apelacje oraz pozwy. Na stronie internetowej można odnaleźć dane kontaktowe, godziny pracy kancelarii i więcej przydatnych wiadomości.

http://www.adwokat-weglowski.pl/ - 15 Wrz 2015

Marzena Zygo Kancelaria Radcy Prawnego****

Usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, osób fizycznych, a także jednostek samorządu terytorialnego. Oferta obejmuje analizę i ocenę stanu prawnego spraw, konsultacje i porady prawne, doradztwo biznesowe, sporządzanie opinii prawnych oraz kompleksowe prowadzenie spraw. Kancelaria przyjmuje ponadto zlecenia dalszego zastępstwa procesowego od adwokatów i radców prawnych z całego kraju, do występowania przed sądami na obszarze właściwości Sądu Okręgowego w Lublinie. Na stronie Kancelarii można również skorzystać z porady on-line.

http://marzenazygo.pl/ - 5 Maj 2015

Maxilex - Kancelaria Prawno-Windykacyjna****

Kancelaria MaxiLex to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych prawników, radców prawnych oraz adwokatów. Współpracujemy z wąskim gronem najlepszych komorników z całej Polski, a działania prowadzimy na terenie całego kraju. Naszym celem jest poprawianie jakości biznesu naszych klientów poprzez zabezpieczenie płynności finansowej oraz obniżenie ryzyka prawno - finansowego prowadzonych przedsięwzięć.

http://www.maxilex.pl/ - 5 Lut 2014

MKM Lawyers - usługi prawne****

Świadczone przez wrocławską kancelarię usługi prawne obejmują pomoc podczas zakładania spółek oraz windykacji należności. Adwokaci i radcy z MKM Lawyers zapewniają również obsługę w zakresie odszkodowań.

http://mkmlawyers.pl/ - 14 Gru 2017