KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze (1 164)

Kancelaria prawna Wrocław****

Oficjalną strona kancelarii prawnej IURICO z Wrocławia istniejącej od ponad 15 lat. Witryna zawiera informacje o pracownikach, ich wiedzy i doświadczeniu oraz oferowanych przez kancelarię usługach, w tym szeroko rozwiniętego doradztwa oraz kompleksowej obsłudze prawnej, a także porad prawnych online. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

http://www.iurico.pl/ - 6 Cze 2013

Kancelaria prawna Wzgórze****

Zespół Adwokatów Wzgórze Bielsko – Biała działa od 1990 r. Kancelarię tworzy dziewięciu adwokatów, wspieranych przez aplikantów adwokackich oraz pracowników administracyjnych. Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych w formie kompleksowej obsługi prawnej firm. Prowadzimy sprawy we wszystkich dziedzinach prawa.

http://www.adwokacibielsko.pl/ - 10 Kwi 2014

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko****

Kompleksowa obsługa prawna dla firm oraz Klientów indywidualnych. Usługi prawne świadczone są przez Radcę Prawnego Magdalenę Mendykę-Moniuszko posiadającą ponad 12 letnie doświadczenie obsłudze przedsiębiorców i osób fizycznych. Specjalizacje kancelarii obejmują: prawo pracy, cywilne, podatkowe, autorskie, sporządzanie i opiniowanie umów oraz powadzenie spraw sądowych na rzecz Klientów. Zapraszamy do współpracy.

http://radcaprawny-mmm.pl/ - 22 Sie 2014

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak****

Kancelaria Radcy Prawnego Wioletta Hawrylak mieści się we Wrocławiu. Posiada wielu wykwalifikowanych adwokatów oraz radców prawnych pełniących swoje obowiązki z wielkim zaangażowaniem i pasją. Prawo rodzinne, prawo pracy, prawo spadkowe, prawo karne to tylko część zakresu oferty kancelarii. Na stronie internetowej znajdują się szczegółowe informacje, serdecznie zapraszamy.

http://kancelariahawrylak.pl/ - 11 Maj 2018

Kancelaria-effect.pl Firma windykacyjna****

Masz problem z prawem i poszukujesz dobrej kancelarii prawnej z Krakowa? A może interesują Cię odszkodowania, a Kraków jest miejscem Twojego zamieszkania? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą prezentowanej kancelarii i przyjmij pomocną dłoń.

http://kancelaria-effect.pl/ - 13 Lis 2015

Kancelaria-KRS.pl | Rejestracja Spółek i innych Podmiotów w KRS |****

Rejestracja spółek, fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS); wypełnianie formularzy KRS i zastępstwo prawne w postępowaniu o wpis w KRS; zakładanie i zamykanie spółek oraz innych podmiotów; sporządzanie umowy spółki, aktów założycielskich, statutów; doradztwo jak rozpocząć lub zakończyć działalność; adres rejestracyjny (siedziby) spółki.

http://www.kancelaria-krs.pl/ - 26 Paź 2010

Katalog stron www KwadratCafe.pl****

Nasz moderowany katalog stron to miejsce inne niż wszystkie. Katalog tworzymy z pasją, przez cały czas przykładając ogromną wagę do tego, żeby zawierał odnośniki tylko do najlepszych, wyselekcjonowanych starannie stron. Wyszukiwarka nekst pozwala szybko odnajdywać wpisy, a mnogość kategorii sprawi, że szybko zakwalifikujesz swoją stronę do konkretnego działu. Dodaj do duck duck go swoją witrynę i na bieżąco obserwuj efekty. Oferujemy Ci możliwość dodania wpisu w kilku różnych wersjach cenowych, a także za darmo dla tych, którzy nie są nastawieni na pozycjonowanie. Przyjemny dla oka interfejs i moc naszego katalogu sprawia, że jest on jednym z najlepszych takich miejsc w sieci. Z KwadratCafe.pl możesz po prostu więcej.

http://kwadratcafe.pl/ - 18 Sty 2016

Klub biznesu****

W tworzenie Business Premium Club angażują się podmioty gospodarcze, których aktywność biznesowa skupia się na na polskich rynku. Wiara w rozwój gospodarczy, innowacyjność polskiej gospodarki i przekonanie o nieograniczonym potencjale intelektualnym i produkcyjnym zrzesza firmy, których celem jest maksymalizacja zasobów technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych, w szczególności internetu. Wyróżnikiem firm zrzeszonych w Business Premium Club jest nieskazitelny wizerunek, który gwarantuje najwyższa jakość usług i produktów.

http://www.businesspremiumclub.pl/ - 24 Sty 2014

Komornik przy Sądzie Rejonowym Gdańsk - Północ w Gdańsku Tomasz Wojciechowski****

Kancelaria Komornicza w Gdańsku, podejmuje się prowadzenia spraw z terenu całej Polski.

http://www.komornikgdansk.pl/ - 21 Maj 2014

Kompleksowa Obsługa prawna spółek i firm, Kancelaria Poznań****

Obsługa prawna spółek i firm - Poznań, Warszawa, Wrocław, Bydgoszcz - świadczona przez radców prawnych, w szczególności w zakresie obejmującym: prawo pracy, prawo autorskie, prawo nowoczesnych technologii. Kancelaria radców prawnych świadcząca obsługę prawną przedsiębiorców, obejmującą problemy takie jak: weryfikacja umów, windykacja należności, spory sądowe, doradztwo w zakresie prawa pracy, obsługa prawna firm IT, e-commerce, a także przygotowywanie dokumentów takich jak: regulamin pracy, regulamin wynagradzania, procedura antymobbingowa, procedura antydyskryminacyjna, regulamin świadczenia usług. Wsparcie prawne świadczone w języku polskim oraz angielskim.

http://law4biz.pl/ - 7 Kwi 2017