KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (323)

Kancelarie Radców Prawnych ****

Pełna obsługa prawna podmiotów gospodarczych oraz pomoc prawna dla Klientów indywidualnych.

http://www.radcyprawni.waw.pl/ - 28 Wrz 2007

Kancelarie Radców Prawnych - Robert Springer, Jerzy Kozdroń. Pomoc prawna.****

Pomoc Prawna. Podmioty gospodarcze (zarządzanie wierzytelnościami, dokumentacja prawna, doradztwo prawne, spółki, negocjacje i mediacje). Klienci prywatni.

http://www.pomocprawna.net/ - 25 Lis 2004

KEA - biuro rachunkowe we Wrocławiu****

Biuro podatkowe i rachunkowe KEA z Wrocławia obsługuje Klientów indywidualnych oraz firmy. Świadczymy usługi kadrowe, zajmujemy się prowadzeniem pełnej księgowości.

http://kea.wroclaw.pl/ - 15 Lis 2016

Komputus - biuro podatkowe****

Biuro Rachunkowe KOMPUTUS funkcjonuje na rynku od 1993 roku i zajmuje się obsługą małych oraz średnich firm z województwa śląskiego. Prowadzi księgi, jak i doradza każdemu klientowi, niezależnie od jego wielkości w świecie biznesu. Zgodnie z przepisami prawa, jak też według zasad etyki otacza swoich klientów opieką w obszarze: przygotowania dokumentów do Urzędu Skarbowego i ZUS-u, składania aktualizacji na formularzach EDG-1 i NIP-2, doradztwa księgowego i podatkowego. Oferuje też pomoc w wyborze optymalnej formy opodatkowania, a także reprezentuje klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS-sem. Biuro KOMPUTUS prowadzone jest przez Doradcę Podatkowego mgr Elżbietę Maruszczak-Krzymyk, a jego siedzibę można odnaleźć w Tychach. Więcej szczegółowych informacji można wyszukać na stronie internetowej.

http://www.komputus.iaw.pl/ - 18 Cze 2013

Księgowość Szczecin****

Otus to biura rachunkowe z miasta Szczecin oferujące kompleksową księgowość a także obsługę kadr i płac oraz reprezentowanie swoich Klientów przed urzędami. Biuro rachunkowe Otus prowadzi sprawy księgowe i kadrowe firm o różnym charakterze działalności gospodarczej takich jak spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, spółki jawne, jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, stowarzyszenia i fundacje oraz osoby fizyczne. Wieloletnie doświadczenie w szczecińskich urzędach skarbowych pozwala zaoferować nam profesjonalną księgowość oraz szeroki zakres usług dopasowanych do potrzeb każdego Klienta. Biuro rachunkowe Otus posiada Świadectwa Kwalifikacyjne oraz certyfikaty, które potwierdzają że prowadzona przez Otus księgowość będzie profesjonalna i rzetelna. Nasze biuro rachunkowe dysponuje także ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej co jest gwarancją dla naszych Klientów, że ponosimy pełną odpowiedzialność za księgowość i usługi, które świadczymy.

http://otus-podatki.pl/ - 11 Wrz 2015

Księgowość Warszawa****

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego też oferujemy Ci dogodne warunki współpracy. Czy jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, czy prowadzisz małą firmę, my dostosujemy zakres usług do Twoich potrzeb. Wybierając usługi Optimum możesz być pewien, że powierzasz kwestie finansowe swojej firmy w dobre ręce. Nasze biuro rachunkowe to profesjonalizm, wysoka jakość usług i bezpieczeństwo.

http://www.warszawa-ksiegowosc.com/ - 26 Paź 2010

Kupię spółkę komandytowo akcyjną, sprzedam SKA 2015 bez podatku****

SKA bez podatku - na sprzedaż spółki komandytowo akcyjne SKA z przedłużonym rokiem obrotowym pozwalającym na zwolnienie z podatku dochodowego do końca października 2015r. Gotowe SKA 2015 - kupię, sprzedam SKA bez podatku. Jeśli interesują Państwa ogłoszenia "sprzedam lub kupię spółkę komandytowo akcyjną", to zapraszamy na stronę.

http://ska2015.com/ - 19 Lut 2015

Kurpisz & Ziobrowski Adwokacka Spółka Partnerska****

Kancelaria prawna Kurpisz Ziobrowski w Warszawie specjalizuje się w prawie podatkowym. Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną spółek - od konsultacji i sporządzania aktów prawnych, aż po reprezentację przez sądami.

http://kzlt.pl/ - 14 Cze 2016

Lerit Sp. z o.o. - księgowość w Szczecinie****

Strona internetowa szczecińskiego biura rachunkowego, na której dostępny jest cennik świadczonych przez nie usług księgowych. Lerit zajmuje się m.in. prowadzeniem ksiąg handlowych i ewidencji ryczałtowych.

http://www.lerit.pl/ - 3 Cze 2015

Lex-Fin****

Firma audytorska prowadząca: badania oraz przeglądy sprawozdań finansowych, bieżący nadzór nad rachunkowością jednostek, doradztwo podatkowe, doradztwo w zakresie organizacji rachunkowości, księgi handlowe i rachunkowe oraz sporządzająca ekspertyzy i analizy ekonomiczne. Na stronach umieszczono opis usług, cennik oraz darmowe arkusze przychodu i bilansu.

http://www.audyt.com.pl/ - 21 Sty 2000