KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (323)

Tomczak i Partnerzy - zakaz konkurencji w umowie*****

Strona internetowa kancelarii adwokata z siedzibą w Warszawie, zajmującego się zagadnieniami z takich obszarów, jak zmiany w prawie upadłościowym oraz FATCA w Polsce. Interesuje nas nowe prawo - restrukturyzacyjne, pracy i medyczne.

http://tomczak.pl/ - 27 Paź 2017

Twój Biznes*****

Główna strona portalu INFOR.PL - dostawcy informacji w wielu dziedzinach między innymi prawa i gospodarki. Najświeższe regulacje prawne, porady, komentarze i orzeczenia.

http://www.twojbiznes.infor.pl/ - 14 Lip 2001

W. Łatała & Partnerzy*****

Strona firmy prawniczej W. Łatała & Partnerzy. Na stronie prezentowana jest działalność firmy, zrealizowane projekty, prawnicy oraz publikacje.

http://www.latala.com.pl/ - 13 Lis 2001

Wielkopolski Bank Kredytowy S.A.*****

WBK - Wielkopolski Bank Kredytowy jest bankiem uniwersalnym, zajmującym się kompleksową obsługą firm państwowych i prywatnych, samorządów lokalnych oraz ludności. Prowadzi działalność kredytową, rozliczeniową i depozytową, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

http://www.wbk.pl/ - 14 Lut 2000

Wielkopolskie Centrum Leasingowe Herbico*****

Herbico organizuje leasing operacyjny środków trwałych, a w szczególności: środków transportu, maszyn i urządzeń produkcyjnych, sprzętu komputerowego i biurowego. Ponadto zajmuje się ubezpieczeniami, doradztwem prawno-finansowym oraz świadczy pomoc w wyborze dostawcy środka trwałego.

http://www.herbico.com.pl/ - 21 Sty 2000

ABC Biznes****

Witryna firmy zajmującej się doradztwem podatkowym i prawnym, zakładniem firm oraz ich przekształcaniem, oddłużaniem.

http://www.abc-biznes.pl/ - 2 Lut 2004

A.BOMBIK - kancelaria biegłego rewidenta****

Firma na stronie oferuje serwis w zakresie: badanie sprawozdań finansowych, usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, doradztwo podatkowe, ekspertyzy i analizy ekonomiczne.

http://www.audyt-bombik.pl/ - 17 Sie 2001

ACCORD****

W ofercie - badanie sprawozdań, wyceny przedsiębiorstw i ich części, opinie i ekspertyzy z zakresu finansów, rachunkowości i ekonomiki przedsiębiorstw, doradztwo prawne, organizacyjne i finansowe, plany biznesowe...

http://www.accord.wroc.pl/ - 12 Gru 2008

Adwokaci (Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór - Adwokaci Spólka Partnerska)****

Kancelaria oferuje: kompleksową obslugę prawną przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w j. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, czeskim. Poza tym: doradztwo prawne i podatkowe, audyt prawny, negocjacje, reprezentację przed sadami i organami administracji, szkolenia. Na stronie znajdziesz szczegółową prezentację kancelarii i jej oferty.

http://www.kkpw.pl/ - 30 Gru 2002

Adwokat Bielsko - Biała****

Adwokat Jolanta Seredyńska-Słota. Kancelaria świadczy wszelką pomoc prawną, obejmującą doradztwo oraz zastępstwo procesowe w postępowaniu sądowym i administracyjnym. Ponadto prowadzone są sprawy karne oraz rodzinne.

http://prawnik-bielsko.pl/ - 18 Maj 2013