KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (323)

Adwokat Olsztyn****

Strona dotycząca opisu działalności oraz organizacji kancelarii prawne - Laskowski i Partnerzy.

http://www.liplegal.pl/ - 6 Lis 2012

A.F.O. - usługi księgowe i rachunkowe, doradztwo podatkowe****

W naszym biurze znajdziecie usługi księgowe oraz rachunkowe, wykonywane przez naszych specjalistów. Realizowane jest przez nas profesjonalne doradztwo podatkowe dla klientów indywidualnych, jak również firm. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu.

http://afo.pl/ - 2 Maj 2018

AMADEUS Kancelaria Prawnicza Wrocław****

Całodobowy Internetowy Serwis Porad Prawnych online 24h to profesjonalne porady prawne z każdej dziedziny prawa. Świadczymy pomoc prawną dla osób fizycznych oraz firm (przedsiębiorstw). Obsługa prowadzona jest również w jęz. angielskim, niemieckim i czeskim.

http://radca24.pl/ - 10 Sie 2009

ANNA'91****

Strona biura rachunkowego świadczącego usługi jednorazowe (np. wypełnianie PIT, CIT, VA, NIP, ZUS) oraz kompleksową obsługę klienta (np.. księgowość, sprawy pracownicze). Znajdziemy tutaj ofertę wraz z cennikiem wzór umowy oraz informacje o pracownikach.

http://www.anna91.com.pl/ - 3 Mar 2000

ASSESS - podatki.top.pl****

Firma z siedzibą w Bydgoszczy oferuje swoje usługi z zakresu: doradztwa podatkowego, rachunkowości (pełnej i uproszczonej), ubezpieczeń społecznych, spraw kadrowo-pracowniczych, rozliczeń podatkowych, reprezentowania podmiotów w sprawach podatkowych, reprezentowania podmiotów w negocjacjach, szkoleń i konsultacji podatkowych, analiz ekonomicznych i finansowych, doradztwa ekonomicznego i finansowego, zakładania i likwidacji podmiotów, przekształceń w podmiotach i doradztwa gospodarczego.

http://www.podatki.top.pl/ - 21 Sty 2000

BDB Agos - biuro księgowe i doradca podatkowy w Łodzi****

Zapraszamy do skorzystania z usług rachunkowym świadczonych przez biuro księgowe BDB Agos. Naszą specjalnością są kadry i płace, a także doradztwo podatkowe.

http://www.bdbagos.pl/ - 31 Maj 2016

Biuro Biegłego Rewidenta z Poznania****

Na stronie opisano świadczone usługi, tryb zawierania umów i warunki rozliczeń, znajdują się tu dane teleadresowe firmy i mapka z planem dojazdu do jej siedziby.

http://www.b-b-r.poznan.pl/ - 23 Sty 2002

Biuro Doradztwa i Ekspertyz****

Firma oferuje m.in. usługi: biura rachunkowego, doradztwa inwestycyjnego, projektowe, pomoc przy sporządzaniu wniosków kredytowych, pomoc przy sporządzaniu wniosków o dofinansowanie ze środków przeznaczonych na ochronę środowiska.

http://www.bderybnik.a4.pl/ - 25 Cze 2004

Biuro Finansowo Księgowe Marzena Rosiek****

Oferujemy usługi prowadzenia księgowości dla firm na terenie Nowego Sącza, oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 25180/01 i jesteśmy objęci ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Dostosowujemy koszt prowadzenia księgowości, do możliwości finansowych naszych klientów.

http://biuro-mr.pl/ - 23 Cze 2015

BIURO PODATKOWE Przemysław Leśnicki****

Witryna biura oferującego obsługę księgową osób fizycznych i prawnych. Biuro prowadzi także doradztwo podatkowe i finansowe oraz badanie bilansu.

http://www.bppl.ceti.pl/ - 2 Paź 2001