KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (323)

Blog o ochronie danych osobowych nie tylko w Internecie****

Blog z rzetelną informacją o ochronie danych osobowych w wszelkiego rodzaju biznesie. Znajdziesz także informacje na temat przetwarzania danych osobowych w Internecie. Jeśli szukasz informacji na temat wdrożenia kompletnego systemu ochrony danych osobowych w swojej firmie ta strona z pewnością może Tobie pomóc

http://ostium.pl/ - 3 Maj 2013

Cargo Consultants - magazyn czasowego składowania w Warszawie****

Strona internetowa zlokalizowanej w Warszawie firmy Cargo Consultants. Oferujemy wynajem magazynu czasowego składowania, doradztwo, odprawy celne i oznakowanie CE.

http://www.cargoconsultants.com.pl/ - 13 Paź 2015

CAVER SP ZOO - Biuro Rachunkowe Bielsko****

Strona jest wizytówką i informacją o działalności biura rachunkowego i oferowanych usługach księgowych. Strona stara się promować ideę księgowości prowadzonej przez internet w połączeniu z obsługą tradycyjną gdzie klient ma pełne wsparcie pracowników CAVER Sp zoo i podgląd swoich dokumentów on-line.

http://www.caver.pl/ - 31 Sie 2012

Centralizacja rozliczeń VAT w gminach i samorządach****

Centralizacja podatku VAT to jeden z głównych obszarów działalności poznańskiej kancelarii prawnej PragmatIQ. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy firmy zapewnią kompleksową pomoc w analizie czynności wykonywanych przez jednostkę samorządu terytorialnego, wsparcie analityczne oraz merytoryczne, a także ustalą prawidłowy współczynnik proporcji w zakresie odliczania podatku VAT.

http://www.centralizacja-vat.pl/ - 21 Cze 2016

CERTO - doradca podatkowy w Zielonej Górze****

Działające w Zielonej Górze biuro rachunkowe Certo zajmuje się doradztwem podatkowym oraz świadczy usługi księgowe. Z cennikiem mogą Państwo zapoznać się odwiedzając stronę firmy.

http://www.certo.zgora.pl/ - 10 Mar 2017

CFL, kredyty, leasing, ubezpieczenia****

CFL to zrzeszenie firm działających w sektorze usług finansowych.

http://www.cfl.com.pl/ - 22 Wrz 2004

C-Land SA - Komputerowe Systemy Zarządzania****

Firma prowadzi działalność programistyczną (tworzenie systemów komputerowych), księgową (prowadzenie ksiąg itp.) i sprzętową (sprzedaż zestawów komputerowych). W ofercie znajdują się również szkolenia komputerowe.

http://www.c-land.com.pl/ - 8 Mar 2000

Conti - Biura rachunkowe Kraków, Bytom****

Nasze biura rachunkowe zlokalizowane są na terenie Krakowa oraz Bytomia. Znajdziecie u nas pomoc ze strony księgowej. Dzięki nam możliwe jest sporządzanie odpowiednich zestawień finansowych czy rozliczeń podatkowych, w tym PIT, CIT oraz VAT.

http://www.conti.org.pl/ - 30 Maj 2014

Czy warto zostać vatowcem?****

Najważniejsze informacje dotyczące podatku VAT, w szczególności zmian które zaszły w 2013 i komentarz do wyjaśnień urzędników.

http://czybycvatowcem.pl/ - 24 Kwi 2013

DKOW - odzyskanie pieniędzy z polisolokaty****

Firma DKOW świadczy porady prawne z zakresu wspólnot mieszkaniowych. Bierze pod uwagę odpowiedzialność prezesa i członków zarządu spółki z o.o. Wspiera klientów w odzyskaniu pieniędzy z polisolokaty, a także uzyskaniu zwrotu opłaty likwidacyjnej (pełną wartość wykupu).

http://www.dkow.pl/ - 25 Lut 2017