KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (325)

DKOW - odzyskanie pieniędzy z polisolokaty****

Firma DKOW świadczy porady prawne z zakresu wspólnot mieszkaniowych. Bierze pod uwagę odpowiedzialność prezesa i członków zarządu spółki z o.o. Wspiera klientów w odzyskaniu pieniędzy z polisolokaty, a także uzyskaniu zwrotu opłaty likwidacyjnej (pełną wartość wykupu).

http://www.dkow.pl/ - 25 Lut 2017

Dobry Księgowy - biuro podatkowe i rachunkowe w Piotrkowie Trybunalskim****

Strona internetowa biura rachunkowego mającego siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim. Zapraszamy do skorzystania z pomocy doradców podatkowych oraz z usług księgowych.

http://www.dobry-ksiegowy.com.pl/ - 29 Sie 2016

Doradca - ekspert****

Doradca d/s inwestycji - ekspert w budownictwie,inspektor nadzoru, biegły sądowy w zakresie budownictwa w okręgu Sądu Okregowego w Krakowie

http://www.doradca.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Doradztwo prawne. Doradztwo podatkowe. Zakładanie spółek.****

Kancelaria prawna Marcin Hołówka, radca prawny, doradca podatkowy z siedzibą w Piasecznie została utworzona wiosną 1998 roku. Kancelaria świadczy pełną obsługę prawną przedsiębiorców ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa podatkowego. W gronie naszych Klientów znajdują się wyłącznie przedsiębiorcy (spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą lub wykonujące wolny zawód).

http://www.holowka.com.pl/ - 5 Maj 2011

Doradztwo Strategiczne i Konsulting****

Doradztwo Strategiczne i Konsulting Sp. z o.o. - Strategy Management Consulting Ltd - SMC Ltd w Katowicach została założona przez osoby posiadające bogate praktyczne doświadczenia w obszarze strategicznego zarządzania różnorodnymi podmiotami gospodarczymi, od prywatnych spółek handlowych i usługowych, poprzez przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, zatrudniające kilka tysiecy pracowników, a także w kreowaniu strategii i programów restrukturyzacji dla całych branż.

http://www.smc.com.pl/ - 11 Kwi 2001

Ebg - Biuro rachunkowe w Szczecinie****

Strona internetowa biura rachunkowego z siedzibą w Szczecinie. Jego oferta obejmuje szeroko pojęte usługi księgowe, a także pomoc doradcy podatkowego.

http://www.ebg-szczecin.pl/ - 13 Kwi 2015

Econsulting****

Na stronie prezentacja firmy która zajmuje się przeprowadzaniem procesów konsultingowo-doradczych. Firma zajmuje się zwiększaniem wartości i restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz szeroko pojętym doradztwem finansowym. Również wersja angielska.

http://republika.pl/econsulting/ - 22 Mar 2002

EDORADCA - Fundusze unijne 2014-2020****

Firma zajmująca się doradztwem finansowym, w ramach którego wspiera Klientów w pozyskiwaniu dofinansowań unijnych, w tym m.in. dotacji na innowacje oraz szkolenia z EFS. Pomaga im również uzyskać kapitał na projekty badawcze z funduszy europejskich 2014-2012, a także z Regionalnego Programu Operacyjnego.

http://www.edoradca.pl/ - 5 Mar 2015

E-kancelaria.com.pl - internetowy serwis prawny****

Pomoc prawna, świadczona w ramach serwisu www.e-kancelaria.com.pl, adresowana jest do tych wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą szybko i tanio uzyskać pomoc prawną. Teraz, przez 24 godziny na dobę, mogą radzić się prawnika bez wychodzenia z biura lub z domu.

http://www.e-kancelaria.com.pl/ - 5 Lis 2003

Eprawnik24.com****

Porady prawne online z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego i innych. Czas oczekiwania na otrzymanie porady prawnej wynosi 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. W skład oferty portalu wchodzi również sporządzanie umów oraz pisanie pism procesowych. Usługi są skierowane zarówno dla osób fizycznych, jak również małych, średnich oraz dużych firm. Dodatkowymi usługami dla firm są usługi z zakresu efektywnej optymalizacji podatkowej oraz ochrony majątku.

http://eprawnik24.com/ - 20 Gru 2013