KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (325)

EU-MACC Sp. z o.o. - Seminaria Menedżerskie,Szkolenia, Kursy Zawodowe.K.Językowe,Fundusze UE****

Kształcenie kadry menedżerskiej przedsiębiorstw. Organizowanie kursów dokształcających, kursów języków obcych. Doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji UE. Projekty, wnioski, biznes plan, monitoring-kompleksowo. Zapewniamy kadrę znanych wykładowców z ośrodków szkolenia, uczelni wyższych krajowych i zagranicznych. Członek Stowarzyszenia EUROPA FORUM.

http://www.eu-macc.com.pl/ - 31 Maj 2005

Faber - Zespół Biegłych Rewidendów****

Firma zajmuje się głównie badaniem sprawozdań finansowych. Prowadzi także doradztwo podatkowe i księgowe, wykonuje ekspertyzy ekonomiczno-finansowe, prowadzi na zlecenie księgi rachunkowe i podatkowe oraz organizuje szkolenia w zakresie rachunkowości. Strony zawierają opis oferty i cennik usług.

http://www.faber.com.pl/ - 15 Lut 2000

Fingroup - Zarządzanie Finansami i Obsługa Księgowa****

strona opisuje usługi z zakresu outsourcingu funkcji księgowej i finansowej które oferuje Fingroup. Do usług tych zaliczają się operacje walutowe, lista płac, kontroling finansowy, rejestracja spółek, rachunkowość zarządcza, szkolenia, raporty finansowe, przygotowanie umów, dokumentacja ZUS oraz US.

http://www.fingroup.com.pl/ - 11 Maj 2005

Finryan International. Ltd****

Spółka o kapitale polsko-amerykańskim zajmująca się doradztwem finansowym. W szczególności firma zarządza na zlecenie finansami (operacje bankowe, ubezpieczeniowe, giełdowe, komercyjne papiery dłużne, analizy finansowe, tarcze podatkowe, rachunkowość zarządcza), opracowuje i realizuje plany restrukturyzacyjne, prowadzi doradztwo i usługi w zakresie rynku bankowo-ubezpieczenowego, organizuje dla klientów rynek Europy Wschodniej i Azji.

http://www.finryan.com.pl/ - 21 Sty 2000

Firma Prawnicza "IUS"****

Kancelaria prawnicza z Rzeszowa. Specjalizacja: prawo gospodarcze i cywilne. Obsługa przedsiębiorców i osób fizycznych. Na stronie liczne porady i felietony prawnicze.

http://www.ius.npl.pl/ - 4 Gru 2000

Firma Prawnicza PRAETOR****

Strona Firmy Prawniczej PRAETOR s.c. z siedzibą w Krakowie. Na stronie prezentuje informacje na temat firmy, zakresu jej działalności i ważniejszych Klientów.

http://www.praetor.com.pl/ - 15 Lis 2000

GDS Sp. z o. o.****

Firma specjalizuje się w doradztwie z zakresu kształtowania strategii promocyjnych firm i korporacji, budowanie wizerunku firm i korporacji, współpraca z mediami, monitoring prasowy oraz publoic relations. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty.

http://www.gds.pl/ - 22 Mar 2002

GÓRSKI GRZYB I PARTNERZY - opinie podatkowe i audyty w kancelarii adwokackiej w Warszawie****

Warszawska kancelaria adwokacka Górski Grzyb i Partnerzy wykonuje opinie podatkowe oraz audyty, a także zajmuje się windykacją należności. W ofercie spółki dostępne są również szkolenia z zakresu prawa i finansów.

http://www.gorski.waw.pl/ - 27 Paź 2017

Hilderos****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która wykonuje akcesoria biurowe i gadżety reklamowe z nadrukami firmowymi. Firma świadczy również usługi związane z obsługą operacji finansowych w imieniu klientów, a także w zakresie doradztwa informatycznego przy wyborze sprzętu komputerowego. Dokładną ofertę znaleźć można na stronie.

http://www.hilderos.com.pl/ - 25 Mar 2002

HLB Frąckowiak i Wspólnicy Sp. z o.o.****

HLB Frąckowiak i Wspólnicy polska firma audytorska. Pola działalności: audyt, rachunkowość, podatki, płace, wynagrodzenia, controlling, koszty. Posiada certyfikat ISO 9001. Należy do międzynarodowej grupy niezależnych firm audytorskich HLB International.

http://www.frackowiak.com.pl/ - 17 Wrz 2003