KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > doradztwo ekonomiczne i podatkowe (324)

i-BRA - biuro księgowe****

Zgłoś się do profesjonalnego biura rachunkowego i-BRA w Szczecinie. Kompleksowo zajmiemy się Twoją księgowością i podatkami.

http://i-bra.szczecin.pl/ - 31 Lip 2017

Ifirma.pl - podatki, rachunkowość i księgowość przez internet****

Internetowy system księgowy. Księgowość, podatki, pit, faktury vat - oferujemy profesjonalny, prosty w obsłudze i bezpieczny system księgowy dla małych firm i biur rachunkowych.

http://www.ifirma.pl/ - 28 Gru 2004

Infomonitor,Biuro Informacji Gospodarczej****

InfoMonitor, Biuro Informacji Gospodarczej S.A. to największa w Polsce baza informacji o wiarygodności płatniczej konsumentów i przedsiębiorców, o zobowiązaniach wobec wierzycieli, o próbach posłużenia się cudzym lub fałszywym dokumentem.

http://www.infomonitor.pl/ - 27 Kwi 2004

Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw Sp. z o.o.****

Powołany w formie Spółki Instytut jest zespołem osób profesjonalnie przygotowanym do świadczenia usług w sprawach restrukturyzacji i upadłości oraz pełnienia funkcji w postępowaniach restrukturyzacyjnych, upadłościowych i egzekucyjnych.

http://www.irilp.pl/ - 7 Paź 2016

Jak założyć firmę | Procedury | Leasing | Inwestycje | Urzędy****

Chcesz założyć firmę - Baza wiedzy: urzędy, procedury, dotacje unijne, leasing. Biznesowe porady dla firm. Sprawdź! Fachowe doradztwo gospodarcze - porady finansowe, pułapki kredytowe i pułapki prawne - doradzamy jak unikać kłopotów z urzędami:-)

http://www.e-harmonogram.pl/ - 9 Cze 2014

Jan Obuszko - usługi księgowe****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę biura rachunkowego Jana Obuszko. Obejmuje ona takie usługi księgowe, jak ewidencja podatkowa oraz tworzenie sprawozdań finansowych.

http://www.obuszko.pl/ - 18 Lip 2017

Jan Sandner Marketing Konsulting****

Strona firmy specjalizującej się w realizacji audytów marketingowych, oraz informatycznych przedsiębiorstw wraz z doradztwem w wyborze systemu informatycznego do zarządzania produkcją i dystrybucją oraz zarządzania jakością środowiska zgodnie z normą ISO14001. Szkolenia w zakresie zarządzania środowiskiem.

http://sandner.com.pl/ - 29 Maj 2002

Kaczmarski Inkasso****

Firma zajmuje się dochodzeniem roszczeń finansowych na terenie całej Polski. Oferuje przy tym usystematyzowanie działań na rzecz odzyskania wierzytelności, oprawienie płynności finansowej, zwiększenie skuteczności dochodzenia roszczeń finansowych, zminimalizowanie kosztów działań inkaso, podniesienie prestiżu firmy poprzez zabezpieczenie systemu regulowania należności.

http://www.kaczmarski-inkasso.com.pl/ - 21 Sty 2000

Kancelaria adwokacka Szczecin****

Kancelaria adwokacka „szczecinadwokat.pl” głównie swe działania kieruje w stronę osób mających problemy rodzinne typu pozew o rozwód, alimenty, podział majątku, sprawy spadkowe przeróżne mediacje. Nie wykluczamy jednak pomocy w innych dziedzinach, prawo gospodarcze, prawo pracy, rozwiązywanie sporów sądowych. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy doskonale znają się na swojej pracy oraz obowiązujących przepisach. Osoby w potrzebie zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej w celu poznania naszych możliwości.

http://szczecinadwokat.pl/ - 27 Sie 2018

Kancelaria Adwokacka w Przemyślu - Magdalena Piekarska****

Kancelaria adwokacka w Przemyślu - Magdalena Piekarska, porada prawna, sprawa karna, spadek, rozwód, alimenty, separacja, adwokat Przemyśl, kancelaria w Przemyślu

http://www.mpiekarska.pl/ - 18 Lis 2011