KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (572)

ABCDoradztwo*****

Kancelaria prawnicza przedstawia na swych stronach ofert, w skład której wchodzi: doradztwo prawno-podatkowe, gospodarcze, zakładanie spółek, przekształcenia, likwidacje, kupno-sprzedaż spółek, porady, umowy, odwołania skarbowe i skargi do NSA.

http://www.abc-doradztwo.pl/ - 25 Lis 2004

Adwokaci & Doradcy*****

Kancelaria ADWOKACI i DORADCY funkcjonuje na rynku usług prawniczych od roku 1992, zajmuje się ona obsługą prawną podmiotów gospodarczych, wykonywaną przez Partnerów osobiście oraz przy zaangażowaniu stałego grona współpracowników: prawników, ekonomistów, biegłych rewidentów. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące działalności kancelarii. Strona dostępna w pięciu wersjach językowych.

http://www.adwidor.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biuro Tłumaczeń Poznań - TRANSLATORIS*****

TRANSLATORIS - Centrum tłumaczeń gwarantuje profesjonalne tłumaczenia na język angielski i niemiecki. Oferta biura tłumaczeń obejmuje tłumaczenia przysięgłe dokumentów, nad translacją których czuwa tłumacz przysięgły języka angielskiego, niemieckiego oraz wielu innych języków. Wszystkie tłumaczenia pisemne-techniczne wykonane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

http://www.translatoris.pl/ - 21 Lip 2009

Cognitor*****

Witryna gdyńskiej kancelarii prawniczej: informacje ogólne, oferta usług, współpracownicy, orzeczenie miesiąca i inne.

http://www.cognitor.pl/ - 10 Mar 2000

Kancelaria adwokacka Grzegorz Konopko*****

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. W ramach usług, świadczonych przez naszą Kancelarię, zapewniamy pomoc przy rozwiązywaniu problemów prawnych z różnych dziedzin. Działalność Kancelarii nakierowaliśmy w szczególności na: obsługę prawną podmiotów gospodarczych, spory sądowe, prawo administracyjne i podatkowe, prawo cywilne i handlowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo obrotu nieruchomościami, windykację należności.

http://www.krpgk.pl/ - 29 Lut 2012

Kancelaria Prawna Civilis - Radca Prawny Tomasz Śmietana*****

Kancelaria Prawna mieści się w miejscowości Jasło, woj. podkarpackie. Kancelaria świadczy usługi w zakresie - doradztwo prawne, prawo cywilne, pracy, prawo gospodarcze i handlowe, windykacja. Radca prawny Tomasz Śmietana zaprasza.

http://www.civilis.pl/ - 21 Kwi 2005

Kancelaria Prawna Renata Urowska - obsługa podmiotów gospodarczych*****

Kancelaria prawna zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Oferujemy obsługę prawną w ramach działów: prawo gospodarcze, spółek i bankowe, prawo konkurencji i antymonopolowe oraz prawo celne.

http://www.urowska.com.pl/ - 12 Lip 2010

Odszkodowania komunikacyjne*****

Oferujemy pomoc w windykowaniu odszkodowań. Jeśli walczysz o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, odszkodowanie za błąd lekarski czy jakiekolwiek inne odszkodowanie, nasi specjaliści z pewnością Ci pomogą. Pamiętaj - profesjonalnie pomagamy windykować wszelkiego rodzaju odszkodowania. Zaufaj profesjonalistom!

http://www.kancelaria-odszkodowania.pl - 26 Sie 2014

Odszkodowania komunikacyjne-Kancelaria Rzeszów-Adwokat dr Joanna Paśkiewicz*****

Kancelaria reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych dotyczących uzyskania odszkodowań i/lub zadośćuczynienia od zakładów ubezpieczeń lub innych podmiotów.

http://www.e-prawnik.rzeszow.pl/odszkodowa_rzeszow.html - 14 Paź 2010

Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka - compliance*****

Kancelaria Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka zajmuje się szeroko rozumianą zgodnością działalności z obowiązującymi wymogami prawnymi (compliance). Interesuje nas nowe prawo - restrukturyzacyjne, pracy i medyczne.

http://tomczak.pl/ - 30 Kwi 2019

Informacje dodatkowe