KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (537)

Dochodzenie odszkodowań Kielce - sochanski.com****

Kancelaria Adwokacka z Kielc zapewnia pomoc z zakresu prawa handlowego, cywilnego, rodzinnego oraz karnego. Adwokat z kancelarii wyspecjalizował się w stałej obsłudze firm ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego. Zapewnia on porady prawne i wsparcie w negocjacjach biznesowych, sporządza umowy i inne dokumenty, zajmuje się weryfikacją firmowej dokumentacji. Zakres usługi obejmuje również sporządzanie pism procesowych i reprezentowanie Klienta przed sądem. Kancelaria prowadzi sprawy rozwodowe, karne, odszkodowawcze.

http://sochanski.com/ - 16 Wrz 2016

Dominika Fafińska - kancelaria w Gdańsku****

Strona internetowa Kancelarii Adwokackiej Dominiki Fafińskiej, obsługującej interesantów z Gdańska i okolic. Udziela porad prawnych i zajmuje się rozwodami.

http://fafinska.pl/ - 7 Lis 2016

DPG Doradztwo Prawno-Gospodarcze Marcin Sypniewski****

DPG Doradztwo Prawno - Gospodarcze to firma konsultingowa świadcząca szeroki zakres usług wchodzących w skład obsługi prawnej osób indywidualnych, przedsiębiorstw i podmiotów non - profit. Nasza maksyma to: Fortuna favet fortibus - szczęście sprzyja silniejszym! Silniejszym dzięki skorzystaniu z ekonomicznej i fachowej pomocy wysoko wykwalifikowanej kadry. Formy świadczenia usług - pisma procesowe i pozaprocesowe, pisma urzędowe, porady, analizy, interpretacje i opinie prawne, ocena prawna dokumentów, mediacja i negocjacje, windykacja, audyt prawny, sporządzanie umów i aktów organizacyjnych, stała obsługa prawna, doradztwo przetargowe, reprezentacja przed sądami i organami administracji (sprawy cywilne i administracyjne)

http://www.dpg.biz.pl/ - 7 Cze 2006

Dynastia - Kancelaria Prawnicza****

Kancelaria Prawnicza 'Dynastia'- kompleksowe doradztwo prawne - Prawo handlowe, prawo gospodarcze, obrót nieruchomościami, prawo autorskie, prawo wydawnicze, prawo prasowe, rejestrowanie firm.

http://www.dynastia.czest.pl/ - 25 Wrz 2003

Edyta Polak Adwokat - Porady prawne dla firm****

Kancelaria Adwokacka Edyty Polak świadczy porady prawne dla firm i klientów indywidualnych. Mecenas reprezentuje klientów przed sądem, sporządza dokumentacje, wnioski i odwołania. Godziny otwarcia biura dostępne na stronie internetowej.

http://adwokat-epolak.pl/ - 21 Kwi 2018

Firma Prawnicza "IUS"****

Kancelaria prawnicza z Rzeszowa. Specjalizacja: prawo gospodarcze i cywilne. Obsługa przedsiębiorców i osób fizycznych. Na stronie liczne porady i felietony prawnicze.

http://www.ius.npl.pl/ - 4 Gru 2000

Firma Prawnicza PRAETOR****

Strona Firmy Prawniczej PRAETOR s.c. z siedzibą w Krakowie. Na stronie prezentuje informacje na temat firmy, zakresu jej działalności i ważniejszych Klientów.

http://www.praetor.com.pl/ - 15 Lis 2000

Flach-Checinska.pl Biuro notarialne Kraków****

Manuela Flach-Chęcińska to doskonały notariusz z Krakowa, który specjalizuje się w przygotowywaniu aktów prawnych. Kancelaria notarialna mieści się w samym centrum Krakowa, dzięki czemu każdy może bez problemu odwiedzić biuro, by uzyskać szczegółowe informacje odnośnie sporządzenia aktów prawnych.

http://flach-checinska.pl/ - 18 Wrz 2015

Flatow Tryczyk Kancelarie Adwokackie - Kancelaria Oborniki****

Prowadzimy kancelarie adwokackie w Poznaniu i w Obornikach, zapewniając pomoc Klientom z terenu Wielkopolski. Oferujemy wsparcie w postaci porad prawnych, opinii, sporządzamy dokumentacje i reprezentujemy naszych Klientów przed sądami oraz właściwymi organami administracyjnymi.

http://www.ft-adwokaci.pl/ - 24 Gru 2014

Glassbrudzinski.pl****

Szukającym kancelarii prawnej, która jest w stanie pomóc im w każdym przypadku - proponujemy usługi prawne dla zwykłych Kowalskich, ale również przedsiębiorców, wielkich firm i instytucji, polecamy kancelarię GLASS-BRUDZIŃSKI. Jest ona w stanie zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość pomocy prawnej, w końcu zatrudnia najlepszych i najbardziej doświadczonych adwokatów/radców prawnych w Warszawie.

http://www.glassbrudzinski.pl/ - 14 Mar 2015