KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (551)

W. Łatała & Partnerzy*****

Strona firmy prawniczej W. Łatała & Partnerzy. Na stronie prezentowana jest działalność firmy, zrealizowane projekty, prawnicy oraz publikacje.

http://www.latala.com.pl/ - 13 Lis 2001

Ziemski*****

Świetnie opracowana witryna kancelarii prawniczej. Znajdziecie tu informacje dotyczące zakresu działalności, prawników, klientów etc.

http://www.ziemski.com.pl/ - 9 Maj 2000

A. Oszczęda i Spółka - Kancelaria prawna****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez A. Oszczęda Kancelaria Prawna ze Szczecina. Inwestycje, nieruchomości, obsługa prawna firm i Klientów indywidualnych, porady prawne - zespół Radców Prawnych działających zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej.

http://www.oszczeda.com.pl/ - 20 Maj 2014

ADRIANA DUKS-TANIEWSKA reprezentacja prawna gdańsk****

Obsługa prawna klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych mieści się w zakresie działalności Kancelarii Adwokackiej Adrianny Duks-Taniewskiej, której siedziba jest umiejscowiona w Gdańsku. Adwokat, przyjmującą w kancelarii, zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem interesów swoich klientów przed sądami, prokuraturą, organami administracji i organami ścigania. Zapewniamy doradztwo i pomoc prawną z zakresu wielu dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracowniczego i administracyjnego. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.

http://www.duks.pl/ - 23 Lis 2016

Adwokaci (Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór - Adwokaci Spólka Partnerska)****

Kancelaria oferuje: kompleksową obslugę prawną przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w j. polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, czeskim. Poza tym: doradztwo prawne i podatkowe, audyt prawny, negocjacje, reprezentację przed sadami i organami administracji, szkolenia. Na stronie znajdziesz szczegółową prezentację kancelarii i jej oferty.

http://www.kkpw.pl/ - 30 Gru 2002

Adwokaci Olsztyn****

Kompleksowa i fachowa obsługa prawna podmiotów oraz osób prywatnych

http://www.adwokaci.olsztyn.pl/ - 22 Cze 2006

Adwokaci, radcy prawni, porady prawne on-line SOKŁOWSKI I PARTNERZY****

Kancelaria Sokołowski i Partnerzy Adwokaci Radcy prawni świadcząca specjalistyczne doradztwo na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Strona www zawiera obszerny opis praktyki, moduł porady prawne on-line, subskrypcja newslettera

http://www.adwokaciradcyprawni.pl/ - 8 Maj 2006

Adwokaci w Warszawie****

Kancelaria Adwokacka - Chyl i Wspólnicy świadczy wszechstronne usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji państwowych i samorządowych. Jeśli posiadacie Państwo komplikacje natury prawnej, nie wiecie jak pisać dokument do sądu, potrzeba wam obrońcy w sprawie natury karnej, pragniecie prawidłowo zabezpieczyć swoje transakcje w umowie, stworzyć spółkę lub Państwa klient nie wywiązuje się ze swych zobowiązań, nasza Kancelaria zaproponuje Państwu skuteczne i kompleksowe rozwiązanie sprawy

http://www.chyl.pl/ - 4 Gru 2012

Adwokat****

Mecenas Paweł Cisek w kancelarii adwokackiej w Łańcucie świadczy usługi doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Klienci mogą skorzystać między innymi z usług porad prawnych, reprezentowania interesów pokrzywdzonego w postępowaniach karnych, czy też z zastępstwa procesowego w sprawach cywilnych we wszystkich instancjach. Kancelaria gwarantuje też swoim klientom całkowitą dyskrecję.

http://www.kancelariaadwokackalancut.pl/ - 24 Cze 2014

Adwokat - Omega - Lex****

Kancelaria Omega - Lex świadczy usługi adwokata w Nysie. W biurze można też znaleźć pomoc radcy prawnego w kwestii odszkodowań oraz windykacji należności. Firma prowadzi również biuro rachunkowe.

http://www.omega-lex.pl/ - 22 Cze 2017