KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (572)

Adwokat - Omega - Lex****

Kancelaria Omega - Lex świadczy usługi adwokata w Nysie. W biurze można też znaleźć pomoc radcy prawnego w kwestii odszkodowań oraz windykacji należności. Firma prowadzi również biuro rachunkowe.

http://www.omega-lex.pl/ - 22 Cze 2017

Adwokat Agnieszka Moszczyńska****

Wrocławska kancelaria adwokat Agnieszki Moszczyńskiej. Radca zajmuje się prawem karnym i rodzinnym.

http://www.adwokat-wroclaw.net/ - 13 Lip 2016

ADWOKAT ANDRZEJ BABILAS rozwód Rybnik****

Kancelaria adwokacka Andrzej Babilas prowadzi pomoc i obsługę prawną dla klientów z województwa śląskiego i opolskiego. Siedziba kancelarii mieści się w Rybniku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym i w prawie pracy. Doradza także w sprawach z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Osobom prywatnym zapewnia konsultacje, reprezentuje klientów przed urzędami oraz wszelkimi instytucjami. W firmach prowadzi dokumentację, sporządza rejestry i ewidencje. Sporządza pozwy, opinie prawne, pisma procesowe oraz projekty umów. Szczegółowe wiadomości na stronie.

http://www.adwokat-babilas.pl/ - 16 Cze 2015

Adwokat Arkadiusz Pikulik - odszkodowania za wypadki komunikacyjne****

Strona internetowa toruńskiej kancelarii adwokata Arkadiusza Pikulika. Udziela porad prawnych, obsługuje firmy (również z Bydgoszczy) oraz interesantów poszukujących pomocy w kwestii odszkodowań za wypadki komunikacyjne.

http://www.adwokat-pikulik.pl/ - 15 Lis 2016

Adwokat Berendowicz****

Berendowicz & berendowicz Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowo pomoc prawną w zakresie spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, karnych i rodzinnych a ponadto reprezentuje Klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach.

http://www.berendowicz.pl/ - 6 Mar 2016

Adwokat Brzeg,Oława, Nysa****

Adwokat brzeg - Kancelaria oferuje kompleksowe usługi w zakresie udzielania porad oraz reprezentowania przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, wydawania pisemnych i ustnych opinii, sporządzanie pism procesowych na każdym etapie postępowania sądowego, sporządzanie projektów wszelkich umów, a w szczególności w kwestiach: Prawa spadkowego Prawa zobowiązań Prawa rzeczowego: Spraw osobowych osób fizycznych oraz przedsiębiorców

http://adwokat-em.pl/ - 2 Gru 2015

Adwokat dr Mariusz Olężałek****

Strona internetowa kancelarii dr Mariusza Olężałka mającej siedzibę w Łodzi. Adwokat pomaga w sprawach karnych i rodzinnych, w pozyskaniu rozwodów i alimentów.

http://mecenas-lodz.com.pl/ - 3 Mar 2017

Adwokat Głogów****

Strona internetowa kancelarii adwokackiej w Głogowie, zawierająca najważniejsze informacje dotyczące zakresu świadczonych usług prawnych, a ponadto także dane kontaktowe umożliwiające nawiązanie współpracy.

http://www.bartoszpreda.pl/ - 7 Wrz 2013

Adwokat i radca prawny Warszawa - Kancelaria Adwokacka Wąsik i Skorupski****

Kancelaria Adwokacka Wąsik i Skorupski to zespół, który tworzy między innymi wykwalifikowany adwokat i radca prawny z Warszawy. Klientów reprezentujemy w zakresie takich dziedzin, jak: prawo gospodarcze, prawo zamówień publicznych oraz prawo własności intelektualnej, w tym także prawo autorskie.

http://www.kwps.pl/ - 25 Maj 2013

Adwokat Iwona Mastalerz - Radca Prawny Nowy Sącz, Limanowa****

Strona internetowa należąca do kancelarii adwokat Iwony Mastalerz. Kancelaria oferuje pomoc prawną dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Siedziba kancelarii mieści się w Nowy Sączu jednak posiada ona również filię w Limanowej.

http://www.adwokat-mastalerz.pl/ - 19 Wrz 2016

Informacje dodatkowe