KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (525)

Adwokat separacja****

Każdemu człowiekowi może się w jakimś czasie przydać porada prawnika. Chcemy powierzyć swoją sprawę osobie mającej doświadczenie zawodowe. Kancelaria sps-lawyers.pl oferuje nie tylko rzeczową pomoc ze strony profesjonalistów, ale także bardzo szeroki wachlarz świadczonych usług. Dzięki partnerom i współpracownikom tej kancelarii można przeprowadzić podział spadku u adwokata, walczyć z nieuczciwym kontrahentem, czy rozwiązywać spory związane z prawem rodzinnym. Obsługa prawna to nie jedyna, ścisła działalność kancelarii, która - żeby sprostać oczekiwaniom klientów - rozszerzyła zakres usług, podejmując współpracę z kancelariami notarialnymi i firmami windykacyjnymi.

http://sps-lawyers.pl/ - 11 Maj 2013

Adwokat Sławomir Szymański - marketing sieciowy i inne sprawy prawne****

Prowadzona przez adwokata Sławomira Szymańskiego bydgoska Kancelaria zapewnia obsługę prawną firm m.in. w zakresie prowadzenia mediacji gospodarczych oraz usług związanych z marketingiem sieciowym.

http://www.szymanskiadwokat.pl/ - 29 Mar 2016

Adwokat Tarnowskie Góry | Radca prawny Tarnowskie Góry****

Kancelaria prawna KOMANDZIK prowadzona jest przez adwokatów i radców prawnych, świadczących porady prawne na rzecz przedsiębiorców, instytucji oraz osób indywidualnych. Oferujemy kompleksową obsługę prawną na podstawie stałego zlecenia, jak i pomoc doraźną. Dostarczamy pełną i rzetelną pomoc prawną wszystkich naszym Klientom. Każdego z Was traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem. W okresie naszej długiej działalności osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku usług prawniczych.

http://www.komandzik.pl/ - 5 Lis 2014

Adwokat Toruń****

Kancelaria prawna Kozłowski to przede wszystkim profesjonalizm i punktualność. Troska o Państwa oczekiwania to najistotniejszy cel naszej działalności. Mogą Państwo oddać w nasze ręce swoje problemy , a my dołożymy wszelkich starań by rozstrzygnąć daną sprawę Zajmujemy się profesjonalną obsługą spraw z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W związku z zleceniem świadczymy obowiązki związane z doradztwem prawnym, opiniowaniem pism prawnych, tworzeniem umów i aktów prawnych, a także działania związane z zarządzaniem negocjacjami handlowych i sądowych. Bogata znajomość przepisów prawnych i wysoko rozwinięte cechy interpersonalne wpływają na wysoki standard świadczonych przez nas usług.

http://www.adwokat-torun.pl/ - 26 Sie 2017

Adwokat USA****

Wszystkich posiadających problem prawny zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią adwokacką. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną poradę prawną najlepszych adwokatów z USA. Nie zastanawiaj się więc dłużej i już dziś skontaktuj się z naszym amerykańskim adwokatem

http://usaadwokat.wixsite.com/adwokatusa/ - 28 Wrz 2016

Adwokat w Poznaniu - rozwody, obniżenie i podwyższenie alimentów****

Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

http://kancelariaweiss.pl/ - 19 Gru 2012

Adwokat Warszawa****

W naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się zagadnieniami prawa rodzinnego. Negocjujemy warunki podziału majątku wspólnego, ubiegamy się o podwyższenie lub o obniżenie alimentów. Stosujemy techniki zabezpieczenia środków na utrzymanie rodziny. Reprezentujemy klientów całościowo przy rozwodach, łącznie z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Nasza kancelaria posiada oddziały na terenie Gliwic lub w Warszawie.

http://www.adwokat-alimenty.warszawa.pl/ - 17 Lut 2017

Adwokat Warszawa - szybki-rozwod.info****

Blog Szybki-rozwod.info prowadzi Kancelaria Adwokacka adw. Jacka Sosnowskiego posiadająca oddziały w Warszawie i Gliwicach. Specjalnością kancelarii są sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Kancelaria skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz o podział majątku i opiekę nad małoletnimi dziećmi. Prawnicy z kancelarii podejmują się postępowań sądowych związanych z uregulowaniem sytuacji rodzinnej osób przebywających za granicą. Tematyka bloga dotyczy rozwiązań prawnych pozwalających na szybkie przeprowadzenie sprawy rozwodowej i uregulowanie sytuacji z tym związanej.

http://www.szybki-rozwod.info/ - 19 Mar 2016

Adwokat Wrocław****

Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zakres usług w przypadku przedsiębiorców obejmuje prowadzoną przez nich działalność gospodarczą. Współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, między innymi PZU, BZ WBK, BMS Group czy Państwową Inspekcją Sanitarną. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – odwiedź www.zalesinska.com. Mamy nadzieję iż nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem.

http://www.zalesinska.com/ - 8 Sie 2013

Adwokat wypadki drogowe****

Jeżeli prowadziliście Państwo samochód pod wpływem alkoholu czy narkotyków i borykacie się z problemami prawnymi nasza kancelaria adwokacka to idealny partner do rozwiązania tego typu kłopotów. Bronimy szczególnie nietrzeźwych i odurzonych w inny sposób kierowców, niesiemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i fachowo opracowujemy linię obrony. Nasza kancelaria adwokacka obsługuje klientów we Wrocławiu.

http://www.adwokat-prawo-karne.info/ - 4 Lut 2016