KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (553)

Adwokat Wrocław****

Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zakres usług w przypadku przedsiębiorców obejmuje prowadzoną przez nich działalność gospodarczą. Współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, między innymi PZU, BZ WBK, BMS Group czy Państwową Inspekcją Sanitarną. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – odwiedź www.zalesinska.com. Mamy nadzieję iż nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem.

http://www.zalesinska.com/ - 8 Sie 2013

Adwokat wypadki drogowe****

Jeżeli prowadziliście Państwo samochód pod wpływem alkoholu czy narkotyków i borykacie się z problemami prawnymi nasza kancelaria adwokacka to idealny partner do rozwiązania tego typu kłopotów. Bronimy szczególnie nietrzeźwych i odurzonych w inny sposób kierowców, niesiemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i fachowo opracowujemy linię obrony. Nasza kancelaria adwokacka obsługuje klientów we Wrocławiu.

http://www.adwokat-prawo-karne.info/ - 4 Lut 2016

Adwokat z Wrocławia****

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem swoich klientów przed różnego rodzaju instytucjami. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz szacunek i dyskrecję we wzajemnych kontaktach, to doskonale trafiłeś. Kancelaria prawnicza Marcin Głód oferuje kompleksową obsługę prawna osób prywatnych oraz firm.

http://kancelariaglod.pl/ - 9 Maj 2014

Adwokat Zgierz****

Adwokat w Zgierzu zajmujący się sprawami cywilnymi, karnymi, spadkowymi, rodzinnymi, rozwodowymi, odszkodowawczymi, administracyjnymi i pracowniczymi. Posiadamy również Kancelarię w Łodzi.

http://www.adwokat-zgierz.com/ - 10 Sie 2018

Adwokat Zywiec****

Kancelaria Adwokacka z Bielska Białej zapewnia pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Zapewniamy porady prawne, sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie klienta w toku postępowań sądowych. Klientów obsługujemy w j. polskim oraz angielskim. Specjalnością kancelarii jest prawo gospodarcze, cywilne, karne, rodzinne i opiekuńcze. Prowadzimy także sprawy obejmujące zagadnienia prawa pracy, nieruchomości i budowlanego.

http://www.kancelariaadwokacka.bielsko.pl/ - 26 Cze 2015

ADWOKAT.COM****

Serwer ADWOKAT.COM należący do PSI jest katalogiem, w którym umieszczone są niezbędne informacje o usługach adwokatów w języku polskim na terenie Polski i poza jej granicami. Katalog zawiera już ponad 705 pozycji. Firma prowadząca serwer umożliwia także udostępnienie domeny adwokat.com, zakładanie konta, projektowanie stron WWW.

http://www.adwokat.com/ - 15 Lut 2000

Adwokatkobylinski.pl - Adwokat w Ostródzie****

Zapraszamy do korzystania z usług doświadczonego adwokata z Ostródy, prowadzenie spraw rozwodowych, alimentów i inne. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wszelkimi usługami prawniczymi.

http://www.adwokatkobylinski.pl/ - 7 Kwi 2016

Agencja Detektywistyczna Ex Facto****

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą powołaną do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń od klientów korporacyjnych, urzędów, firm oraz klientów prywatnych.

http://exfacto.pl/ - 21 Gru 2015

Agencja Detektywistyczna Honester - detektyw****

Agencja Detektywistyczna HONESTER jest licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Świadczymy usługi dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Osobom fizycznym udzielamy wsparcia, w szczególności przy zbieraniu materiału dowodowego w zakresie spraw rozwodowych (zdrady małżeńskie), ustalenia ojcostwa, obserwacji miejsc i osób (np. opiekunki do dziecka), windykacji należności, weryfikacj dłużników, ściąganiu długów. Przedsiębiorcom oferujemy wsparcie przede wszystkim w zakresie ustalenia i weryfikacji wiarygodności pracowników oraz kontrahentów handlowych. Pomagamy zwalczać nieuczciwą konkurencję, okradających pracowników, partnerów handlowych. Zajmujemy się windykacją i ustaleniem majątku. Działamy na terenie Warszawy oraz całego kraju. Mówią o nas najlepsza agencja detektywistyczna w Polsce.

http://www.honester.pl/ - 7 Mar 2014

Agnieszka Sznajder - kancelaria radcy prawnego w Rzeszowie****

Kancelaria prawna adwokat Agnieszki Sznajder, zlokalizowana w Rzeszowie.

http://www.kancelariasznajder.pl/ - 12 Sty 2016