KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (572)

Adwokat w Poznaniu - rozwody, obniżenie i podwyższenie alimentów****

Urszula Weiss - Kancelaria Radcy Prawnego Poznań. Zakres usług to: prowadzenia procesów, rozwody, prawo rodzinne, sprawy spadkowe, podział majątku, sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, windykacja. Kancelaria w Poznaniu zaprasza - adwokat, prawnik Poznań.

http://kancelariaweiss.pl/ - 19 Gru 2012

Adwokat Warszawa****

W naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się zagadnieniami prawa rodzinnego. Negocjujemy warunki podziału majątku wspólnego, ubiegamy się o podwyższenie lub o obniżenie alimentów. Stosujemy techniki zabezpieczenia środków na utrzymanie rodziny. Reprezentujemy klientów całościowo przy rozwodach, łącznie z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Nasza kancelaria posiada oddziały na terenie Gliwic lub w Warszawie.

http://www.adwokat-alimenty.warszawa.pl/ - 17 Lut 2017

Adwokat Warszawa - szybki-rozwod.info****

Blog Szybki-rozwod.info prowadzi Kancelaria Adwokacka adw. Jacka Sosnowskiego posiadająca oddziały w Warszawie i Gliwicach. Specjalnością kancelarii są sprawy z zakresu prawa rodzinnego. Kancelaria skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz o podział majątku i opiekę nad małoletnimi dziećmi. Prawnicy z kancelarii podejmują się postępowań sądowych związanych z uregulowaniem sytuacji rodzinnej osób przebywających za granicą. Tematyka bloga dotyczy rozwiązań prawnych pozwalających na szybkie przeprowadzenie sprawy rozwodowej i uregulowanie sytuacji z tym związanej.

http://www.szybki-rozwod.info/ - 19 Mar 2016

Adwokat Wrocław****

Kancelaria adwokacka Ewa Zalesińska świadczy profesjonalne usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Zakres usług w przypadku przedsiębiorców obejmuje prowadzoną przez nich działalność gospodarczą. Współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi firmami, między innymi PZU, BZ WBK, BMS Group czy Państwową Inspekcją Sanitarną. Przekonaj się iż warto zdecydować sie skorzystanie z usług właśnie naszej kancelarii – odwiedź www.zalesinska.com. Mamy nadzieję iż nasza propozycja spotka się z Państwa uznaniem.

http://www.zalesinska.com/ - 8 Sie 2013

Adwokat wypadki drogowe****

Jeżeli prowadziliście Państwo samochód pod wpływem alkoholu czy narkotyków i borykacie się z problemami prawnymi nasza kancelaria adwokacka to idealny partner do rozwiązania tego typu kłopotów. Bronimy szczególnie nietrzeźwych i odurzonych w inny sposób kierowców, niesiemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i fachowo opracowujemy linię obrony. Nasza kancelaria adwokacka obsługuje klientów we Wrocławiu.

http://www.adwokat-prawo-karne.info/ - 4 Lut 2016

Adwokat z Wrocławia****

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem swoich klientów przed różnego rodzaju instytucjami. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz szacunek i dyskrecję we wzajemnych kontaktach, to doskonale trafiłeś. Kancelaria prawnicza Marcin Głód oferuje kompleksową obsługę prawna osób prywatnych oraz firm.

http://kancelariaglod.pl/ - 9 Maj 2014

Adwokat Zgierz****

Adwokat w Zgierzu zajmujący się sprawami cywilnymi, karnymi, spadkowymi, rodzinnymi, rozwodowymi, odszkodowawczymi, administracyjnymi i pracowniczymi. Posiadamy również Kancelarię w Łodzi.

http://www.adwokat-zgierz.com/ - 10 Sie 2018

Adwokat Zywiec****

Kancelaria Adwokacka z Bielska Białej zapewnia pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Zapewniamy porady prawne, sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie klienta w toku postępowań sądowych. Klientów obsługujemy w j. polskim oraz angielskim. Specjalnością kancelarii jest prawo gospodarcze, cywilne, karne, rodzinne i opiekuńcze. Prowadzimy także sprawy obejmujące zagadnienia prawa pracy, nieruchomości i budowlanego.

http://www.kancelariaadwokacka.bielsko.pl/ - 26 Cze 2015

ADWOKAT.COM****

Serwer ADWOKAT.COM należący do PSI jest katalogiem, w którym umieszczone są niezbędne informacje o usługach adwokatów w języku polskim na terenie Polski i poza jej granicami. Katalog zawiera już ponad 705 pozycji. Firma prowadząca serwer umożliwia także udostępnienie domeny adwokat.com, zakładanie konta, projektowanie stron WWW.

http://www.adwokat.com/ - 15 Lut 2000

Adwokatkobylinski.pl - Adwokat w Ostródzie****

Zapraszamy do korzystania z usług doświadczonego adwokata z Ostródy, prowadzenie spraw rozwodowych, alimentów i inne. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wszelkimi usługami prawniczymi.

http://www.adwokatkobylinski.pl/ - 7 Kwi 2016

Informacje dodatkowe