KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (537)

Adwokat wypadki drogowe****

Jeżeli prowadziliście Państwo samochód pod wpływem alkoholu czy narkotyków i borykacie się z problemami prawnymi nasza kancelaria adwokacka to idealny partner do rozwiązania tego typu kłopotów. Bronimy szczególnie nietrzeźwych i odurzonych w inny sposób kierowców, niesiemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i fachowo opracowujemy linię obrony. Nasza kancelaria adwokacka obsługuje klientów we Wrocławiu.

http://www.adwokat-prawo-karne.info/ - 4 Lut 2016

Adwokat z Wrocławia****

Kancelaria Adwokacka z Wrocławia zajmuje się udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem swoich klientów przed różnego rodzaju instytucjami. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, doświadczenie oraz szacunek i dyskrecję we wzajemnych kontaktach, to doskonale trafiłeś. Kancelaria prawnicza Marcin Głód oferuje kompleksową obsługę prawna osób prywatnych oraz firm.

http://kancelariaglod.pl/ - 9 Maj 2014

Adwokat Zywiec****

Kancelaria Adwokacka z Bielska Białej zapewnia pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Zapewniamy porady prawne, sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie klienta w toku postępowań sądowych. Klientów obsługujemy w j. polskim oraz angielskim. Specjalnością kancelarii jest prawo gospodarcze, cywilne, karne, rodzinne i opiekuńcze. Prowadzimy także sprawy obejmujące zagadnienia prawa pracy, nieruchomości i budowlanego.

http://www.kancelariaadwokacka.bielsko.pl/ - 26 Cze 2015

ADWOKAT.COM****

Serwer ADWOKAT.COM należący do PSI jest katalogiem, w którym umieszczone są niezbędne informacje o usługach adwokatów w języku polskim na terenie Polski i poza jej granicami. Katalog zawiera już ponad 705 pozycji. Firma prowadząca serwer umożliwia także udostępnienie domeny adwokat.com, zakładanie konta, projektowanie stron WWW.

http://www.adwokat.com/ - 15 Lut 2000

Adwokatkobylinski.pl - Adwokat w Ostródzie****

Zapraszamy do korzystania z usług doświadczonego adwokata z Ostródy, prowadzenie spraw rozwodowych, alimentów i inne. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane wszelkimi usługami prawniczymi.

http://www.adwokatkobylinski.pl/ - 7 Kwi 2016

Agencja Detektywistyczna Ex Facto****

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą powołaną do świadczenia usług detektywistycznych na terenie całego kraju i zagranicą. Specjalizujemy się w realizacji zleceń od klientów korporacyjnych, urzędów, firm oraz klientów prywatnych.

http://exfacto.pl/ - 21 Gru 2015

Agencja Detektywistyczna Honester - detektyw****

Agencja Detektywistyczna HONESTER jest licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Świadczymy usługi dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Osobom fizycznym udzielamy wsparcia, w szczególności przy zbieraniu materiału dowodowego w zakresie spraw rozwodowych (zdrady małżeńskie), ustalenia ojcostwa, obserwacji miejsc i osób (np. opiekunki do dziecka), windykacji należności, weryfikacj dłużników, ściąganiu długów. Przedsiębiorcom oferujemy wsparcie przede wszystkim w zakresie ustalenia i weryfikacji wiarygodności pracowników oraz kontrahentów handlowych. Pomagamy zwalczać nieuczciwą konkurencję, okradających pracowników, partnerów handlowych. Zajmujemy się windykacją i ustaleniem majątku. Działamy na terenie Warszawy oraz całego kraju. Mówią o nas najlepsza agencja detektywistyczna w Polsce.

http://www.honester.pl/ - 7 Mar 2014

Agnieszka Sznajder - kancelaria radcy prawnego w Rzeszowie****

Kancelaria prawna adwokat Agnieszki Sznajder, zlokalizowana w Rzeszowie.

http://www.kancelariasznajder.pl/ - 12 Sty 2016

Aleksandra Gabrysiak-Pikorska - kancelaria adwokacka w Łodzi****

Łódzka kancelaria adwokacka Aleksandry Gabrysiak-Pikorskiej, która udziela porad prawnych. Ponadto, zajmuje się odszkodowaniami, a także pomaga w sprawach spadkowych i kwestiach związanych z nieruchomościami.

http://www.adwokat-lodz.com/ - 27 Cze 2016

Aleksandra Kubat Kancelaria Radcy Prawnego Łódź****

Udzielanie porad prawnych, sporządzanie pozwów, wniosków, pism procesowych, opinii prawnych, reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji. Kancelaria prowadzi również skutecznie procesy windykacji należności. Nasze siedziby to Łódź i Koluszki.

http://radca-prawny-lodz.pl/ - 15 Sty 2016