KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (523)

Beata Sałdan Kancelaria Prawna Kraków****

Kancelaria Prawna zajmująca się obsługą firm oraz klientów indywidualnych. Oferowana jest pomoc, także online, w uzyskiwaniu porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego oraz pracy.

http://www.saldan.pl/ - 28 Lut 2014

Bellepat.pl****

Prezentujemy Państwu Kancelarię Prawno-Patentową „BELLEPAT” z Przemyśla. Trudnimy się świadczeniem usług dotyczących ochrony własności intelektualnej i przemysłowej. Warto skorzystać z naszej pomocy, ponieważ ochrona prawna znaków towarowych, wynalazków czy wzorów, pozwala na podniesienie kapitału intelektualnego przedsiębiorstwa oraz jego prestiżu. W zakresie świadczonych przez nas usług, przeprowadzamy m.in.: badania zdolności patentowej wynalazków i wzorów użytkowych, opracowywanie dokumentacji patentowej do Urzędu Patentowego RP. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://www.bellepat.pl/ - 17 Maj 2017

Biuro detektywistyczne Invigla****

Paweł Król oferuje prywatne usługi detektywistyczne na obszarze całej Polski. Na stronie internetowej znajduje się pełna oferta agencji detetywistycznej obejmującej takie zagadnienia jak między innymi: badania DNA, sprawdzanie wierności małżonka, wykrywanie podsłuchów, informatyka śledcza, odnajdywanie osób, odzyskiwanie danych i inne. Po zakończeniu działań prywatny detektyw przekazuje klientowi obszerny raport z pracy wraz z dokumentacją, który może być dowodem w sprawie sądowej. Najwyższą wartością Agencji jest dobro klienta, dlatego też biuro zawsze pracuje w porozumieniu z nim, a działania objęte są pełną dysrecją.

http://invigla.pl/ - 30 Kwi 2015

Biuro Prawno Handlowe Lexpol - Katowice****

Strona prezentująca ofertę biura prawno - handlowego. Znajdziesz tu informacje o biurze, jego referencje i transakcje, porady, analizy oraz kalkulator i formularz zgłoszeniowy.

http://www.lexpol.pl/ - 21 Cze 2002

Biuro rachunkowe Maria Bojarowska****

Biuro rachunkowe świadczące usługi z zakresu księgowości. Duże doświadczenie oraz kompleksowość usługi sprawia, że firma jest doceniana w swoim regionie.

http://biuro-bojarowska.pl/ - 3 Lis 2013

Błażejowska Nowakowski Radcowie Prawni Sp. Partnerska - nieruchomości i sprawy upadłościowe****

Ochrona własności intelektualnej, sprawy administracyjne, sprawy upadłościowe, nieruchomości - to niektóre ze specjalizacji kancelarii Błażejowska Nowakowski Radcowie Prawni Spółka Partnerska w Warszawie. Pomagamy w sporządzaniu dokumentacji, reprezentujemy w postępowaniach sądowych i przed organami administracji publicznej.

http://bnlegal.pl/ - 14 Lip 2017

BSJP****

Witryna zespołu adwokatów, radców prawnych i doradców podatkowych. Znajdziesz tu informacje o oferowanych przez zespół produktach, jego partnerach. Ponadto dane nt. kariery w zespole.

http://www.bsjp.pl/ - 16 Maj 2003

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k. - Kancelaria prawnicza, obsługa firm****

Zakres usług świadczonych w ramach toruńskiej kancelarii obejmuje zarówno porady prawne online jak i udzielane telefonicznie bądź osobiście w biurze. Oferta obejmuje ponadto windykację należności oraz występowanie w Sądzie w charakterze pełnomocnika Klienta.

http://centrumprawa.eu/ - 14 Sty 2015

CGOP - radca prawny w Bydgoszczy****

Kancelaria radcy prawnego i adwokata, zlokalizowana w Bydgoszczy. Zespół CGOP zajmuję się windykacją oraz innymi przypadkami.

http://www.cgop.pl/ - 18 Gru 2015

CW Kancelaria Adwokacka Ćwik Węglowska spółka partnerska****

Kancelaria adwokacka z Wrocławia zajmująca się obsługą prawną firm i osób fizycznych. Przedmiotem zainteresowania Ćwik Węglowska spółka partnerska jest także własność intelektualna, obowiązki informacyjne czy opiniowanie omów handlowych.

http://www.kancelaria-cw.pl/ - 22 Wrz 2015