KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (572)

Amrykański adwokat****

Jesteśmy kancelarią adwokacką posiadającą swoje siedziby w Polsce i USA. Od ponad 20 lat nasi amerykańscy adwokaci świadczą kompleksowe usługi prawne na najwyższym poziomie. Zajmujemy się obsługą prawną osób indywidualnych, jak również przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami i pozwól sobie pomóc.

http://amerykanskiadwokat.wixsite.com/amerykanski-adwokat/ - 26 Sie 2016

Anna Osman-Sorek Notariusz Kancelaria Notarialna****

Przy ulicy Piwnej w Łodzi mieści się kancelaria notariusza Anny Osman-Sorek. Zakres usług obejmuje szereg czynności notarialnych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych i firm. Świadczymy usługi również poza siedzibą firmy, co uwarunkowane może być szczególnymi czynnościami bądź specjalnym charakterem.

http://www.notariusz-lodz.eu/ - 28 Lis 2014

Arendarsk-Stejblis - audyt i doradztwo podatkowe****

W kancelarii prawnej Arendarski-Stejblis świadczone są usługi obejmujące doradztwo podatkowe oraz przeprowadzanie audytów. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

http://arendarski-stejblis.pl/ - 22 Kwi 2017

Ariel Kopecki - Kancelaria Radcy Prawnego w Malborku****

Mieszcząca się w Malborku kancelaria radcy prawnego, udzielającego porad. Przyjmuje adwokat Ariel Kopecki.

http://www.kancelariakopecki.pl/ - 22 Sty 2016

Bartosiak i Wspólnicy - porady prawne****

Kancelaria adwokacka Bartosiak i Wspólnicy w Warszawie świadczy porady prawne oraz pomoc w odszkodowaniach. Szczegóły i kontakt na stronie internetowej.

http://adwokacka-kancelaria.info/ - 22 Mar 2019

Bąkowski - doradztwo prawne w Warszawie****

Strona internetowa warszawskiej kancelarii Bąkowski. Doradzamy w kwestiach dotyczących nieruchomości, zajmujemy się obsługą prawną firm i spółek.

http://www.bakowski.net.pl/ - 13 Cze 2016

BCA Legal - porady prawne****

Kancelaria BCA Legal ze Szczecina świadczy pomoc w zakresie prawa karnego, rodzinnego, spadkowego i innych. W ofercie m.in. porady, negocjacje, windykacja należności, zakładanie spółek.

http://bca-legal.eu/ - 14 Gru 2017

Beata Sałdan Kancelaria Prawna Kraków****

Kancelaria Prawna zajmująca się obsługą firm oraz klientów indywidualnych. Oferowana jest pomoc, także online, w uzyskiwaniu porad prawnych w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego oraz pracy.

http://www.saldan.pl/ - 28 Lut 2014

Bellepat.pl****

Prezentujemy Państwu Kancelarię Prawno-Patentową „BELLEPAT” z Przemyśla. Trudnimy się świadczeniem usług dotyczących ochrony własności intelektualnej i przemysłowej. Warto skorzystać z naszej pomocy, ponieważ ochrona prawna znaków towarowych, wynalazków czy wzorów, pozwala na podniesienie kapitału intelektualnego przedsiębiorstwa oraz jego prestiżu. W zakresie świadczonych przez nas usług, przeprowadzamy m.in.: badania zdolności patentowej wynalazków i wzorów użytkowych, opracowywanie dokumentacji patentowej do Urzędu Patentowego RP. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://www.bellepat.pl/ - 17 Maj 2017

Biuro detektywistyczne Invigla****

Paweł Król oferuje prywatne usługi detektywistyczne na obszarze całej Polski. Na stronie internetowej znajduje się pełna oferta agencji detetywistycznej obejmującej takie zagadnienia jak między innymi: badania DNA, sprawdzanie wierności małżonka, wykrywanie podsłuchów, informatyka śledcza, odnajdywanie osób, odzyskiwanie danych i inne. Po zakończeniu działań prywatny detektyw przekazuje klientowi obszerny raport z pracy wraz z dokumentacją, który może być dowodem w sprawie sądowej. Najwyższą wartością Agencji jest dobro klienta, dlatego też biuro zawsze pracuje w porozumieniu z nim, a działania objęte są pełną dysrecją.

http://invigla.pl/ - 30 Kwi 2015

Informacje dodatkowe