KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > kancelarie prawnicze (553)

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k. - Kancelaria prawnicza, obsługa firm****

Zakres usług świadczonych w ramach toruńskiej kancelarii obejmuje zarówno porady prawne online jak i udzielane telefonicznie bądź osobiście w biurze. Oferta obejmuje ponadto windykację należności oraz występowanie w Sądzie w charakterze pełnomocnika Klienta.

http://centrumprawa.eu/ - 14 Sty 2015

CGOP - radca prawny w Bydgoszczy****

Kancelaria radcy prawnego i adwokata, zlokalizowana w Bydgoszczy. Zespół CGOP zajmuję się windykacją oraz innymi przypadkami.

http://www.cgop.pl/ - 18 Gru 2015

CW Kancelaria Adwokacka Ćwik Węglowska spółka partnerska****

Kancelaria adwokacka z Wrocławia zajmująca się obsługą prawną firm i osób fizycznych. Przedmiotem zainteresowania Ćwik Węglowska spółka partnerska jest także własność intelektualna, obowiązki informacyjne czy opiniowanie omów handlowych.

http://www.kancelaria-cw.pl/ - 22 Wrz 2015

CZARNYNOGA EWA prawo rodzinne****

Na terenie Mysłowic w województwie śląskim swoje usługi świadczy Kancelaria Adwokacka Ewy Czarnynogi. Firma zatrudnia adwokatów specjalizujących się w prawie karnym, rodzinnym, cywilnym, prawie pracy czy też administracyjnym. Można jej powierzyć prowadzenie spraw rozwodowych bądź reprezentowanie Klienta przed sądami oraz organami administracyjnymi. Firma udziela porad oraz opinii prawnych jak również działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej i w trosce o dobro interesów Klienta. Szczegóły oferty i działalności a oprócz tego dane kontaktowe firmy dostępne są na witrynie internetowej.

http://adwokat-myslowice.info.pl/ - 13 Gru 2016

Daniel Janik - kancelaria prawnika w Olsztynie****

Zlokalizowana w Olsztynie kancelaria. Prawnik Daniel Janik udziela porad i pomaga w kwestiach gospodarczych, bankowych, rodzinnych i cywilnych.

http://danieljanik.pl/ - 28 Wrz 2016

Dariusz Copa - Usługi Prawne****

Świadczymy Usługi Prawne. Badamy w konkretnej sprawie konkretne akty prawne posiłkując się orzecznictwem i doktryną. W sprawach mniej złożonych, dzięki wiedzy i doświadczeniu, dostarczymy bardzo szybko, wolne od ryzyk prawnych, gotowe rozwiązania. W sprawach zaś w wyższym stopniu złożonych, nietypowych, wymagających badania i analizy, szacując uprzednio ryzyka prawne przedsiębranych działań, zarekomendujemy następnie stosowne rozwiązania.

http://etill.pl/ - 18 Gru 2013

Darmowe porady prawnicze****

Jeżeli masz aktualnie mniejszy lub większy problem natury prawnej i nie stać Cię na wizytę w kancelarii prawnej po poradę, to być może znakomitym dla Ciebie pomysłem będzie portal internetowy Przyjazny Prawnik. Jest on prowadzony przez grupę prawników, którzy regularnie publikują artykuły dotyczące prawa, a także udzielają porad zupełnie za darmo. Warto już teraz zajrzeć po pomoc na tę stronę wyjątkową www.

http://www.przyjaznyprawnik.pl/ - 8 Sty 2015

Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy****

Poszukujesz doświadczonego adwokata na terenie Kielc? Potrzebujesz porady prawnej? Chcesz, by mecenas poprowadził Twoją sprawę przed sądem? A może zależy Ci na specjalistycznej opinii prawnej? Kancelaria Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy specjalizuje się w licznych dziedzinach i gałęziach prawa. W zakres jej działalności wchodzą sprawy z zakresu prawa spadkowego, prawa budowlanego, prawa medycznego czy prawa cywilnego. Każdy radca prawny z kieleckiej kancelarii może pochwalić się ponadto wieloletnim doświadczeniem.

http://kdcl.pl/ - 3 Mar 2017

Dobry adwokat Gdynia, Trójmiasto****

Kancelaria adwokacka mecenas Justyny Nowak-Trojanowskiej świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju.

http://jtrojanowska.pl/ - 20 Kwi 2014

Dobry prawnik****

Świadczymy usługi takie jak doradztwo jurydyczne, nadzorowanie spraw i sporządzanie każdej potrzebnej dokumentacji i oficjalnych pism z obrębu prawa gospodarczego, rodzinnego, prawa ruchu drogowego, prawa pracy i innych. sporo klientów prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych jest nadzwyczaj zadowolonych z naszych usług, bo ich sprawy zakończyły się sukcesem. Posiadamy wszelkie wymagane upoważnienia i kompetencje do prowadzenia spraw i reprezentowania przed sądami i urzędami podmiotów gospodarczych oraz osoby prywatne.

http://www.radcaprawnychelm.pl/ - 20 Lip 2012